;
فرهنگ و هنرهنرمندان

خلاصه قسمت پایانی سریال شربت زغال اخته و جدایی همزمان 4 بازیگر!

سریال شربت زغال اخته: بعد از مشخص شدن جدایى سرکان تینماز بازیگر نقش اوموت و پپئیت کیرازجی بازیگر نقش روزگار، حالا مؤده اوزمان بازیگر نقش آلو و سلین تورکمن بازیگر نقش چیمن هم از سریال شربت زغال اخته جدا می‌شوند.

آنطور که در خبرها آمده و فراگمان قسمت جدید نشان می دهد این بازیگران در قسمت 66 این پروژه را ترک می کنند.

گفتنی است در قسمت 65 که هنوز این 4 بازیگر حضور داشتند، تهمت گورکم به نیلای و گفتن اینکه او کتکش زده است، خانواده اونال را فرو پاشید و باعث دعواهای جدى در خانواده شد. بخش فرهنگ و هنر از سری مطالب هنرمندان را از دست ندهید.

این هم جالبه: ریحانه پارسا به ایران برگشت: تغییرات ظاهری ریحانه پارسا از گذشته تا امروز!

چرا عبدالله از سریال شربت زغال اخته جدا شد؟

ستار تانرى اوئن بازیکر نقش عبدالله سریال”شربت زغال اخته”که خونریزی مغزی کرده بود به دلیل طولانی بون دوره نقاهت از سریال جدا شد. بازیگر احمد ممتاز تایلان جایگزین این بازیگر شد.

قسمت 65 تا 157 زغال اخته

سریال شربت زغال اخته

این هم جالبه: لین چان جنگجویان کوهستان، بازیگر خوشتیپ ژاپنی در 83 سالگی + بیوگرافی

رابطه دوعا و گیراى روز به روز بیشتر می شود و گیراى در هر موضوعى به دوعا کمک می کند( این ارتباط بسیار مشکوک به نظر می رشد)

کلاهبردارى از طریق تلفن سونمز او را به شدت ناراحت می‌کند. با وجود اینکه دختران و نوه هایش سعى مى کنند او را سرپا نگه دارند سونمز احساس وحشتناکى مى کند.

عبدالله که الو را یس از بیمار شدن به بیمارستان برد، به سختی از گرفتار شدن توسط پمبه خودداری می‌کند.( ارتباط آلو و عبدالله نیز بر ملا می شود توسط عمر برادرش)

زولکار با اطلاع از اینکه رستوران به طور مخفیانه در شب توسط کایهان اداره می شود، وضعیت را به پمبه اطلاع مى‌دهد.

نورسما و روزگار در جشن تولد کیویلجیم می فهمند که چقدر دلشان برای همدیکر تنگ شده است.

نیلاى که قول می‌دهد از گورکم انتقام بکیرد، فرصت خوبی برای این کار پیدا می کند. و رابطه ی عموی فاتح با گورکم لو می رود. درگیری و کشمکش در میان خانواده اونال ها به طرز وحشتناکی غیر قابل کنترل شده است. در پایان گوکم از پنجره به بیرون پرت شده و باید در فصل جدید منتظر اتفاقات عجیب باشیم. طبق گفته تیم سازنده سریال شربت زغال اخته شهریور امسال باید شاهد دیدن ادامه مجموعه باشیم.

 

این هم جالبه:

ازدواج مهدی طارمی + عکس

سارا محبی

سارا محبی هستم فارغ التحصیل سینما از دانشگاه علم و فرهنگ علاقه زیادی به دنیای سینما و اخبار و مطالب این حوزه دارم. دوست دارم جدیدترین اخبار مرتبط با سلبریتی ها رو دنبال کنم و اون ها رو با شما عزیزان هم به اشتراک بگذارم. سایر علایق: نوشتن، نقاشی و یوگا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =

دکمه بازگشت به بالا