فرهنگ و هنرموسیقی

عشق جدید کامیلا کابیو+شان مندز برای فراموش کردن او به برنامه دوستیابی پناه برد!

رابطه جدید شان مندز: عشق اول در صورتی که به شکست عشقی بینجامد می تواند پدیده ای دردناک برای زنان و مردان محسوب شود. ستاره های فیلم و موسیقی به یک لحاظ تحت فشار روانی بیش تری برای عبور از رابطه قبلی شان هستند؛ چرا که رسانه ها و پاپاراتزی ها حس و حال لحظه ای آن ها را ثبت می کنند و این فراموشی را برایشان سخت تر می کند.

شان اخیرا هم اعلام کرده بود که به تراپیست مراجعه می کند و بنابراین یکی از تورهایش را ضمن عذرخواهی از طرفداران لغو نمود. در وب سایت گفتنی گزارشی جدید را می خوانید که در آن گفته می شود شان در همین چند روز اخیر یک برنامه دوست یابی نصب کرده تا بتواند با فرد جدیدی وارد رابطه عاشقانه شود. برای خواندن این مقاله در دسته فرهنگ و هنر به پایین اسکرول کنید.

.

.

.

.

.

رابطه جدید شان مندز

همچنین بخوانید: همسر اول جنیفر لوپز : ازدواج جنیفر با بن افلک دوام ندارد!

 

رابطه جدید شان مندز- کت اسپرت

شاون مندز پس از جدایی از کامیلا کابلو در نوامبر گذشته پس از 2 سال رابطه، قرار است فرصتی دوباره به رابطه عاشقانه‌اش بدهد.

این ستاره 24 ساله به برنامه دوستیابی افراد مشهور، The Treat You Better crooner ، Raya، ملحق شده است که نمایه آن با حساب رسمی اینستاگرام وی مطابق با The Sun مرتبط است.

مندز نمایه‌ای راه‌اندازی کرده است که به حساب رسمی اینستاگرامش مرتبط است، حاوی چندین عکس از خودش، یک آبشار و یک کتاب خودیاری درباره آرامش، که همگی با آهنگ Bandana، توسط Fireboy DML و Asake، موسیقی متن‌ترک شده‌اند، به اشتراک گذاشته شده است.

کامیلا کابیو و شان مندز

این امر پس از آن صورت می گیرد که معشوق سابق این خواننده دست به دست با آستین کویچ، بنیانگذار Lox Club، دیده شد.

 

عشق جدید کامیلا کابیو

آن چه عجیب است این است که این امر پس از آن صورت می گیرد که معشوق سابق این خواننده دست به دست با آستین کویچ، بنیانگذار Lox Club، دیده شد.

مندز اخیراً تور دنیای شگفت‌انگیز خود را لغو کرد تا سلامت روان خود را در اولویت قرار دهد، زیرا در یک پست اینستاگرامی گفت: «من باید زمانی را که هرگز شخصاً صرف نکرده‌ام صرف کنم تا خودم را محکم کنم و قوی‌تر برگردم.»

او افزود: «این به این معنی نیست که من موسیقی جدیدی نخواهم ساخت و نمی توانم منتظر باشم تا در آینده شما را در تور ببینم. قول می‌دهم به محض اینکه زمان مناسب را برای بهبودی در نظر گرفتم، برمی‌گردم.»

پس از این خبر دلخراش، مندز به TMZ گفت که او فقط زندگی عادی دارد و روی بهبودی تمرکز کرده است.

مندز به این نشریه گفت: «من زمان زیادی را صرف انجام درمان می‌کنم».

 

 

لینک های مرتبط:

بردلی کوپر این بار با هما عابدین سیاستمدار قرار عاشقانه می گذارد!

سرگذشت تلخ مو فرح قهرمان سابق المپیک: من قربانی قاچاق بوده ام!

برد پیت: از تام کروز متنفرم!

گریه های بی امان میلا کونیس برای همسرش+ اشتون کوچر نمی تواند راه برود!

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + نه =

دکمه بازگشت به بالا