;
فرهنگ و هنرهنرمندان

حسادت هیلی بیبر به سلنا گومز به آشپزخانه کشید!

هیلی بیبر همسر ۲۶ ساله جاستین بیبر، پس از انتشار اولین قسمت رسمی از برنامه آشپزی جدیدش به نام What’s in My Kitchen(تو آشپزخونه من چه خبره؟)، به کپی برداری از برنامه آشپزی سلنا گومز متهم شد. با بخش فرهنگ و هنر مجله گفتنی همراه باشید.

همچنین ببینید: غصه خوردن بلا حدید: مامانم اجازه نمی داد مارک بپوشم!

تصویر هیلی بیبر در برنامه آشپزی اش:

هیلی بیبر2

حساب هیلی بیبر به سلنا حتی در آشپزخانه:

بینندگان این برنامه به شباهت های چشمگیر برنامه آشپزی سلنا و هیلی از جمله سبک فیلمبرداری و فیلمنامه اشاره کرده اند. طرفداران سلنا، هیلی را یک کپی کننده آشپزی نامیدند. آنها ادعا کردند هیلی به سلنا وسواس دارد و می خواهد سلنا باشد. حتی طرفداران هیلی بیبر نیز اعتراف کردند که این یک حرکت بد و کمی عجیب بوده است. یکی از کاربران در توییتر نوشت: «هیلی واقعا باید کپی برداری از سلنا را متوقف کند و باید روی خودش تمرکز کند».

همچنین ببینید: لئوناردو دی‌کاپریو طلسم زیر 25 سال را شکست!

سلنا گومز از ۳ سال قبل برنامه آشپزی خود به نام Selena + Chef را راه اندازی کرده است.

سلنا گومز3

بیوگرافی هیلی بیبر

هِیلی متولد ۲۲ نوامبر ۱۹۹۶ یک مدل آمریکایی و شخصیت تلویزیونی است.  پدرش استفن بالدوین از بازیگران شناخته شده هالیوود است. از سال ۲۰۱۴ فعالیت خود را به عنوان مدل شروع کرد و در سپتامبر سال ۲۰۱۸ با جاستین بیبر خواننده مشهور کانادایی ازدواج کرد و در یک توییت رسمی نام خانوادگی اش را به بیبر تغییر داد.

همچنین ببینید: حامد بهداد مرد خوشتیپ سینمای ایران گفت: زن های ایرانی خشن هستند!

بیوگرافی سلنا گومز

سلنا مری گومز متولد 22 ژوئیه 1992 بازیگر و خواننده اهل آمریکا است. سلنا گومز در گرند پریری تگزاس به دنیا آمد. مادر گومز، آماندا داون مندی تیفی (که دارای سابقهٔ بازیگری نیز بوده) وی را در سن 16 سالگی به دنیا آورد.

مادر سلنا که فرزند خواندهٔ خانواده ای بود، اصلیتی ایتالیایی و پدر او اصلیتی مکزیکی دارد. وقتی که سلنا 5 ساله بود، مادر و پدرش از هم جدا شدند و او در کنار مادرش بزرگ شد.

داستان اختلافات بین هیلی بیبر و سلنا گومز:

آغاز دشمنی بین این دو نفر را باید سال 2018 دانست. سالی که در آن جاستین بیبر تنها 6 ماه پس از قطع رابطه با سلنا گومز، با هیلی ازدواج کرد. دشمنی یا شایعه دشمنی بین این دو نفر بارها در طی این سال‌ها به سرخط خبرها تبدیل شده اما اخیرا چه اتفاقی افتاد؟ در واقع همه‌چیز از انتشار یک ویدئو از طرف سلنا گومز آغاز شد، ویدئویی که از قضا ربطی هم به هیلی بیبر نداشت. سلنا در این ویدئو گفت که بر اثر یک تصادف یکی از ابروهایش را بیش از حد لمینِیت کرده است.

تنها سه ساعت پس از انتشار این ویدئو، دوست صمیمی هیلی بیبر یعنی کایلی جنر یک سلفی از خودش در اینستاگرام منتشر کرد. کایلی در این سلفی به طرز عجیبی یکی از ابروهایش را بالا برده و در متن همراه عکس نوشته بود:”واقعا این یک تصادف بود؟”

کایلی به همین سلفی قانع نشد و تنها دقایقی بعد یک اسکرینشات از تماس تصویری‌اش با دوست صمیمی‌اش یعنی هیلی بیبر منتشر کرد. در این اسکرینشات به نظر می‌رسد که هم هیلی و هم کایلی تعمدا روی ابروهایشان زوم کرده‌اند.

هیلی بیبر4: مسخره کردن سلنا توسط کایلی جنر و هیلی بیبر

همین پست‌ها کافی بود که کاربران شبکه‌های اجتماعی حسابی از خجالت کایلی جنر و هیلی بیبر دربیایند. آن‌ها کایلی و هیلی را به دختران بدجنس و قلدر دبیرستان‌ها تشبیه کردند و رفتارهایشان را بچه‌گانه دانستند. این واکنش‌ها در حدی بود که کایلی مجبور به توضیح شد و در پستی گفت:”این حرف‌ها احمقانه است. من در زمان انتشار آن عکس‌ها هنوز ویدئوی سلنا گومز را ندیده بودم. شما از هیچ مساله می‌سازید و من هیچ مشکلی با سلنا ندارم.”

نکته جالب اینکه حتی سلنا گومز هم حرف کایلی را تایید کرد و در واکنش به توضیحش نوشت:”با حرف کایلی موافقم. همه این‌ها غیرضروری است و من خودم از طرفداران کایلی هستم.”

انتشار ویدئوی قدیمی

در شرایطی که به نظر می‌رسید این حاشیه به آخر خود رسیده، سلنا گومز با کامنتی روی یک ویدئوی قدیمی از هیلی بیبر نشان داد تازه اول ماجراست. این ویدئو مربوط به 6 سال قبل است و در آن هیلی بیبر وقتی اسم دوست صمیمیِ سلنا یعنی تیلور سوییفت را می‌شنود تظاهر به حالت تهوع می‌کند و سلنا درباره این ویدئو نوشت:”واقعا متاسفم. دوست صمیمی من (تیلور سوییفت) همواره یکی از بهترین‌ها در این بازی (بازار موسیقی) است.”

این واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی را به دو دسته تقسیم کرد. برخی سلنا گومز را به ادامه دادن بیهوده این دشمنی متهم کردند و برخی همچنان به طرفداری از این خواننده مشغول بودند و سلنا خیلی زود نشان داد هنوز هیچ‌کس را نبخشیده است. سلنا گومز برای ویدئوی یکی از کاربران تیک‌تاک که در پستش هیلی و کایلی را به دختران قلدر و بدجنس تشبیه کرده بود، کامنتِ “دوستت دارم” گذاشت و اینچنین همه‌چیز ادامه پیدا کرد.

خیلی زود پس از این فعالیت‌ها، سلنا گومز به طرفدارانش اعلام کرد که تصمیم گرفته برای مدتی قید شبکه‌های اجتماعی را بزند. او در توضیح این تصمیم گفت:”همه این ماجراها احمقانه است. راستش من حالا 30 ساله هستم و برای این حواشی زیادی پیر هستم.”

واکنش طرفداران سلنا به حواشی ساخته شده توسط هیلی بیبر:

نکته جالب اما این بود که طرفداران سلنا گومز در غیاب او به توییت‌هایی قدیمی و مربوط به دوران نوجوانی هیلی دست پیدا کردند که نشان می‌داد هیلی در آن زمان به شدت طرفدار رابطه سلنا و جاستین بیبر بوده است. سلنا گومز و جاستین بیبر به عنوان دو استعداد آینده‌دار موسیقی پاپ از سال 2011 وارد رابطه شدند و این رابطه مملو از قهر و آشتی تا سال 2018 و برای هفت سال ادامه داشت.

هیلی بیبر، همسر فعلی جاستین در آن زمان 15 ساله بود و در برخی از این توییت‌ها نوشته :”من 100% از طرفداران جِلِنا( بسیاری از طرفداران در آن زمان زوجِ  سلنا گومز و جاستین بیبر را به اختصار جلنا صدا می‌کردند) هستم.” هیلیِ نوجوان در توییتی دیگر نوشته:”برای من مهم نیست بقیه چه می‌گویند اما باهم بودن سلنا و جاستین برای من معنیِ رویای نوجوانی است.”

هیلی بیبر البته همه آن توییت‌ها را  پاک کرده اما این باعث نشد طرفداران سلنا آن‌ها را در تمام شبکه‌های اجتماعی منتشر نکنند. پس از انتشار این توییت‌ها بود که کاربران شبکه‌های اجتماعی مجددا به سمت سلنا گومز گرایش پیدا کردند. بسیاری از آن‌ها معتقد بودند سلنا بسیار بزرگوار است که با این توییت‌ها به تسمخر هیلی بیبر نپرداخته و حتی اشاره‌ای به آن‌ها نکرده است.

آغاز رابطه دوستی هیلی و جاستین به سال 2014 و یکی از قطع رابطه‌های فراوان جاستین و سلنا برمی‌گردد. در نهایت جاستین در مارچ 2018 و سه ماه پس از جدایی از سلنا اعلام کرد که با هیلی وارد رابطه شده است. یک ماه بعد جاستین از هیلی درخواست ازدواج کرد و در سپتامبر 2018 و 6 ماه پس از آخرین جدایی سلنا و جاستین، هیلی و جاستین در مراسمی خصوصی ازدواج کردند.

دقیقا از همان زمان تا به امروز همواره بین طرفداران این سلبریتی‌ها مشکلاتی وجود داشته و گاه این مسائل آن‌قدر بالا گرفته که برای نمونه در سال 2019 سلنا گومز از طرفدارانش خواست از “حمله به هیلی در شبکه‌های اجتماعی دست بردارند.”

شاید برایتان جالب باشد:

افسردگی زنان معروف: زنانی که از زندگی خود بیزار بودند!

نورسما در سریال ترکی شربت زغال اخته+ عکس همسرش

کامیلا کابیو و شان مندز ثابت کردند عشق اول هیچ وقت فراموش نمی شه!

استوری های عجیب زینب کوچاک درباره جدایی دمت اوزدمیر و ادعایی تکان دهنده!

کارا دلوین مدلینگ را ترک خواهد کرد! علت این تصمیم غیر منتظره چیست؟

هیلاری سوانک محبوب میلیون دلاری در 48 سالگی به آرزوی خود رسید!

سورپرایز گروه بی تی اس برای طرفداران!

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. هیلی خاک پای سلنا هم نمیشه
    باید هم از سلنا تقلید کنه 😎🤣
    سلنا همیشه بهترین بوده و هست 🥰❤️🌿

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا