سرگرمی

آزمون روانشناسی کیمونو به شما می گوید از نظر دیگران صمیمی و اجتماعی هستید یا جدی و سرد؟

آزمون روانشناسی کیمونو: کدام یک از چهار زن درون تصویر را انتخاب می کنید ؟ نتایج مربوط به آن را در انتهای صفحه بخوانید. آیا شما از نظر دیگران صمیمی و اجتماعی هستید یا جدی و سرد؟

مجله اینترنتی گفتنی با آزمون روانشناسی کیمونو به شما خواهد گفت که از نظر دیگران آدم جالب و سرگرم کننده ای هستید یا خیر. پس صادقانه اولین عکسی که برایتان جالب است انتخاب کنید.

 

تست شخصیت امروز را از دست ندهید و آن را با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید.

 

اینم بخونید: عجیب ترین ترفندهای زیبایی مدل های ویکتوریا سکرت که باعث می شود لاغر و سرحال بمانند!

تصویر آزمون روانشناسی کیمونو

آزمون روانشناسی کیمونو

آزمون روانشناسی کیمونو: بفهمید از نظر دیگران آدم جالبی هستید یا نه؟!

.

.

شما می توانید نتایج آزمون روانشناسی کیمونو  را در پایین صفحه ببینید:

.

.

.

.

نتایج آزمون روانشناسی کیمونو

این تست رو از دست نده: معمای تصویری عجایب اتاق را شناسایی کنید! نکات غیر منطقی کجاست؟!

دختر شماره 1: تودار و سخت گیر

آزمون روانشناسی کیمونو: شما به راحتی قلب و نیت خود را آشکار نمی کنید، اما در واقعیت، همه به راحتی می توانند تشخیص دهند که شما کاملاً فردی کاملاً قابل اعتماد هستید. به هر صورت شما از جمله کسانی هستید که به راحتی نمی توانید نه بگوئید.

تشخیص نقاط قوت شما برای دیگران بسیار دشوار است، مگر اینکه کسی خیلی به شما نزدیک باشد. شما اغلب خود را تغییر می دهید تا با دوست و دشمن هماهنگ شوید. شما از مزاحمت دیگران می ترسید، همیشه باید همه کارها را خودتان انجام دهید. نمی خواهید تحقیر شوید، لذا تلاش می کنید احترام به خود را جدی بگیرید.

دختر شماره 2: صمیمی ولی کم صبر

آزمون روانشناسی کیمونو: شما یک فرد رهبر، باهوش، مسئول و مورد احترام همه هستید. در مقابل غریبه ها و اولین برخورد با آنها احساس خجالت و کمی دوری می کنید، اما در واقع شما فردی با روابط بالای دوستی هستید. شما دوست ندارید دیگران جنبه ضعیف شما را ببینند. به این ترتیب شما فردی قابل احترام، مثبت اندیش و شجاع هستید.

شما یک فرد بسیار بالغ هستید، اما کنترل خلق و خوی شما تا امندازه ای برایتان دشوار است. به واقع شما اغلب صبر اندکی دارید و ممکن است زود از کوره در بروید. این به این معنا نیست که شما فرد خشنی هستید، فقط دوست ندارید که هیچ کس محدودیت های شما را درک و لمس کند. دوستی و نزدیک شدن به شما آسان نیست، شما هر چقدر هم به لحاظ ظاهری خود را صمیمانه و دوستانه نشان دهید، اما در نهایت قلب شما واقعاً کسی است که ذهن شما را هدایت می کند.

دختر شماره 3: همدل و فداکار

طبق نتایج آزمون روانشناسی کیمونو، شما فردی مهربان هستید که به اطرافیانتان اهمیت می دهید و آماده قربانی کردن خود برای دیگران هستید. شما مرموز به نظر می رسید، به برداشت اول اعتماد ندارید، این اغلب برای شما سخت است، اما واقعاً با دوستانتان خیلی خوب هستید.

شما به ندرت به حرف دل خود گوش می دهید، از تصمیم گیری متنفر هستید. دارای شخصیت قوی هستید و به این تزتیب بسیار قوی به نظر می رسید، اما در واقع حقیقت درونی شما بسیار ظریف و حساس است.

دختر شماره 4: تایید کننده و سهل گیر

آزمون روانشناسی کیمونو: از نظر دیگران شما فردی هستید که همیشه سخن دیگران را تایید می کند، سخنان خوب آنان را در صحبت های خود به خوبی به اشتراک می گذاید. اما در عین حال فرد مستقلی هستید. شما اراده ای قوی و پرانرژی دارید، بشاش و شخصیتی بالغ و بسیار مسئولیت پذیر دارید.

گاهی در انجام امور کمی تنبل هستید، اما آنقدر باهوش هستید که خودتان را مدیریت و مشکلات را حل کنید. شما تا اندازه زیادی مرموز هستید و نمی خواهید دیگران درون احساسات شما را ببینند. از دوستان خود قدردانی می کنید. دوست دارید آنها را در کنار خود داشته باشید. اما قبل از اینکه از کسی جدا شوید، همیشه یک فاصله مشخص را حفظ می کنید.

مجله گفتنی هر روز در بخش سرگرمی تست های مختلفی را به اشتراک می گذارد:

آزمون روانشناسی انتخاب سخت به تازگی در فیس بوک و توئیتر ترند شده است. ما در گفتنی برای ورزش مغز شما معماهای جذابی از این دست را قرار داده ایم تا شما هم از قافله عقب نمانید.

مطالب جالب دیگر:

لانگ دیستنس: برای حفظ رابطه عاطفی از راه دور چه کنیم؟

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصبت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 6 =

دکمه بازگشت به بالا