;
سرگرمی

فقط یک فرد باهوش و زرنگ 7 ثانیه ای متوجه اشتباه در تصویر میشه

آزمون شناخت اشتباه در رستوران: در آزمون شناخت اشتباه در رستوران ،تصویری از یک رستوران بزرگ را مشاهده میکنیم که افرادی در آن حضور دارند،بعضی ها در صف سفارش،بعضی ها روی میز رستوران نشسته اند،در این آزمون اشتباهی فاحش و قابل توجه وجود دارد که فقط افراد تیزبین و نکته سنج در 7 ثانیه میتوانند متوجه آن شوند،آیا شما هم خودتون رو جزو این دسته از افراد می دانید؟پس معطل نکنید و با پیدا کردن اشتباه در تصویر این ادعای خودتون را ثابت کنید.

در نگاه اول و سر سری هیچ اشکال یا اشتباهی در تصویر موجود نیست. اما پس از اینکه تصویر را با دقت بیشتری مورد توجه قرار دهید، می توانید اشکال و اشتباه فاحشی را در تصویر مشاهده کنید. یک ذهن خلاق و چشم تیزبین و هوش عالی می تواند در 7 ثانیه اشتباه تصویر آزمون شناخت اشتباه در رستوران را شناسایی کند.امیدواریم که موفق باشید.

حتمن ببینید: با پیدا کردن ارزش هر عنصر پاسخ نهایی تست هوش ما را در 10 ثانیه بیابید

تصویر آزمون شناخت اشتباه در رستوران

آزمون شناخت اشتباه در رستوران 1

.

.

.

چالش های تصویری توانسته اند بخش قابل توجهی از فضای اینترنت و شبکه های اجتماعی را به خود اختصاص دهند. شما برای پاسخگویی به این سوالات نیازمند آن هستید که از حواس پنج گانه و همچنین هوش خود به نحو احسن استفاده کنید. بنابراین چالش ها و معماهای تصویر علاوه بر به چالش کشیدن هوش شما، می توانند ذهن و مغز شما را ورزش دهند. ورزش مغز می تواند سبب رشد و توسعه مهارت های شناختی شما شوند.

.

.

.

پاسخ آزمون شناخت اشتباه در رستوران

بعضی از کاربران اشتباه رو به نوشیدنی افراد ربط داده اند،چون در دست پیرمرد جلوی صندوق قهوه می باشد و در دست زن روی میز آب انگور که باید گفت رستوران های بزرگ انواع نوشیدنی ها و غذاها را ارائه می دهند،بعضی نیز اشتباه رو به پسر بچه ای که روی میز نشسته است ربط می دهند که باید گفت اشتباهی وجود ندارد چون رستوران پذیرشی برای محددیت سنی ندارد،اشتباه تصویر مربوط به مرد جوانی است که گوشی را در دست گرفته است،به دستان وی دقت کنید که انگشت های وی ناخن ندارد در حالی که بقیه داری ناخن می باشند.

اگه تونستی در 7 ثانیه مراسم خواستگاری که الکی می باشد را تشخیص بدی کارت درسته!

آزمون شناخت اشتباه در رستوران 2

آیا آزمون شناخت اشتباه در رستوران را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + سیزده =

دکمه بازگشت به بالا