;
سرگرمی

در این آزمون شناسایی دروغگو،اگر باهوشی در کمتر از 5 ثانیه تشخیص بده که نوزاد، فرزند چه کسی است!؟

آزمون شناسایی دروغگو: سوالات هوش تصویری توانسته اند جای خود را در میان باز کرده اند. شما می توانید میزان هوش، نبوغ و حتی مهارتهای شناختی خود را با این سوالات محک بزنید. برای بهبود مهارت های منطقی خود و افزایش قدرت مغز باید هر روز زمانی را برای انجام بازی های فکری در نظر بگیرید. این بازی های در حکم ورزش مغز می باشند.

شاید جالب باشد: آزمون هوش شناخت زوج خون آشام؛ به نظر شما کدام یک از زوجها خون آشام می باشد؟

آزمون شناسایی دروغگو

همانطور که اشاره شد شما می توانید با کمک سوالات هوش تصویری بخش سرگرمی وب سایت گفتنی میزان هوش و نبوغ خود را امتحان کنید! پس بهتر است برای بهبود مهارت های منطقی خود و افزایش قدرت مغز خود هر روز پازل ها و بازی های مسابقه ای را حل کنید. معماهای کوتاه آسان مغز شما را وادار به فعالیت می کند و این یک تمرین خوب برای رشد آن است.

لذا ما هر روز با جدیدترین و جذاب ترین سوالات هوش در خدمت شما عزیزان هستیم. پاسخ به این معماهای تصویری واقعاً ساده و واضح است، بنابراین اگر شکست خوردید، این به این معنی است که شما هنوز نتوانستید به صورت کامل از توانائیهای شناختی خود استفاده کنید.
در تصویر آزمون شناسایی دروغگو شما بایک تصویر جالب روبرو هستید. زنی به پلیس مراجعه کرده و مدعی است که زن و مردی نوازد او را دزدیده اند. پلیس به همراه زن به محل اقامت آن زن و مرد می رود. پلیس سوالاتی را از دو طرف می پرسد. هر دو طرف یکدیگر را متهم به دروغگویی می کنند. زن مدعی است که آنها بچه را دزدیده اند و زن و مرد مدعی هستند که زن دیوانه است.

پلیس ماجرا و جوانب و نشانه ها را بررسی می کند. سپس زن را بخاطر اظهارات دروغ دستگیر می کند. به نظر شما پلیس از کجا فهمید که کودک فرزند زن و مرد است و زن اظهارات دروغ داشته است. به دقت به تصویر نگاه کنید. پلیس با یک نشانه کوچک متوجه دروغگویی زن شد. سپس با انجام آزمایشات پزشکی نیز حدس درست پلیس مشخص شد. به نظر شما آن نشانه چه بود. با هم تصویر آزمون شناسایی دروغگو را مرور می کنیم.

شاید جالب باشد: با نگاه کردن به تصویر و دیدن اولین شی نقاط قدرت و ضعف خود را بهتر بشناسید.

آزمون شناسایی دروغگو-1

این هم جالب است: آزمون هوش شناخت پرستار تقلبی؛ اگه گفتی کدوم دختر خانم زیبارو پرستار نمی باشد و داره اداشو در میاره؟

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی دروغگو

 

احتمالا شما نیز توانسته باشید به پاسخ آزمون شناسایی دروغگو، دست پیدا کرده باشید. اگر نتوانستید می توانید به بالا برگردید و بار دیگر میزان هوش خود را امتحان کنید.

به رنگ موهای دو زن و همچنین مرد دقت کنید. رنگ موی مرد کاملا شبیه رنک موی نوزاد است. به نظر می رسد که هر دو کاملا شبیه هم هستند،همچنین روبان دور نوزاد قرمز رنگ هست و نشانه های زیادی از رنگ قرمز در مادر هم هست،مثل پیراهن،کش مو و رژلب و پلیس بر اساس همین مسئله تشخیص داد که نوزاد فرزند زن و مرد است. آزمایشات پزشکی بعدا نشان داد که او کاملا درست حدس زده است.

آزمون شناسایی دروغگو-2

معمای تصویری چیست؟

پازل و یا معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

ورزش مغز با بازی های فکری

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

پازل ها با مغز چه می کنند؟

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

مطالب پیشنهادی ما:

تست بینایی پیدا کردن پروانه در بین سگها که فقط در مدت 8 ثانیه فرصت داری پیدا کنی؟

اگه چشمان عقابی داری 3 تفاوت تصویری ناخدا گاو رو در مدت 10 ثانیه پیدا کن!

دراکولا در واقعیت چه شکلی بود؟ خونخوارترین مردی که که کابوس مردم رومانی بود!

آزمون هوش شناخت فرد دارای دو قلب؛ کدوم فرد در تصویر دارای دو قلب می باشد؟

بازی هوش فکری با پیکان؛ ایا می توانید با حرکت دادن یک پیکان معادله 4=2+5 را درست کنید؟

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. تو 5 ثانیه هیچکس نمیتونه بفهمه اینقدر به شعور مخاطب هاتون توهین نکنید حداقل 1 دقیقه زمان میخواد برای فهمیدنش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − هشت =

دکمه بازگشت به بالا