;
سرگرمی

آزمون هوش ریاضی با چوب کبریت؛فقط نابغه های ریاضی می توانند در کمتر از 20 ثانیه پاسخ را پیدا کنند!!!

آزمون هوش ریاضی با چوب کبریت: تست IQ روشی محبوب برای سنجش هوش و توانایی افراد در تجزیه و تحلیل و حل مشکلات است. آزمون‌ها اغلب شامل پازل‌ها و چالش‌هایی هستند که می‌توانند فرصتی سرگرم‌کننده و چالش‌برانگیز برای آزمایش دانش خود به افراد بدهند. با این حال، گاهی اوقات حل معماها دشوار و زمان بر است. معمای روز چالشی است که اخیرا در شبکه های اجتماعی بسیار محبوب شده است.

همچنین ببینید: هوش تصویری مورد مشکوک؛چرا زن ناگهان به سمت عقب خود نگاه می کند؟در کمتر از 3 ثانیه دلیل خود را بگویید.

آزمون هوش ریاضی با چوب کبریت

در این آزمون از شرکت کنندگان می خواهد که یک معادله ریاضی را در مدت زمان کوتاهی حل کنند. معادله اصلی 44= 4-99 است ، اما این معادله درست نیست. بنابراین چالش شناسایی خطا و تصحیح آن در کمتر از 20 ثانیه است . این ممکن است آسان به نظر برسد، اما برای بسیاری، یک چالش واقعی برای IQ آنها است. اگر برای این چالش آماده هستید، شانس خود را با بازی فکری امروز امتحان کنید!

آزمون هوش ریاضی با چوب کبریت-1

.

.

شاید بپسندید: چیستان جالب 53: یک خانه سبز وجود داشت، داخل خانه سبز خانه سفید بود، در داخل خانه سفید خانه قرمز وجود داشت و در داخل خانه قرمز تعداد زیادی نوزاد وجود داشت. آن چیست؟

.

.

.

.

اینم جالبه: میتوانید پرنده پنهان در تست قدرت بینایی با کبک در کوهستان را ظرف 8 ثانیه پیدا کنید؟

.

.

.

پاسخ آزمون هوش ریاضی با چوب کبریت

چالشی که همه از آن لذت می برند و در چند ثانیه قابل حل است. اگر پاسخ صحیح 44= 9-53 را دریافت کردید، به شما تبریک می گویم! ما به همه کسانی که در کمتر از 20 ثانیه راه حل را پیدا کردند تبریک می گوییم. برای کمک به حل مشکل به تصویر زیر خوب نگاه کنید . ما مطمئن هستیم که شما پاسخ درست را پیدا خواهید کرد!

آزمون هوش ریاضی با چوب کبریت-2

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 13 =

دکمه بازگشت به بالا