;
سرگرمی

بازی فکری: اگه آدم فضایی شناسی بگو کدوم مرد انسان نیست؟!

بازی فکری غیر انسان ایستگاه فضایی: سوال این آزمون ساده است: در این تصویر شما یک ایستگاه فضایی را مشاهده می کنید که 3 مرد فضانورد در آن حضور دارند، شما باید به این خانم کمک کنید تشخیص دهد کدام یک از این 3 مرد فضانورد انسان نیست؟ شاید پیدا کردن پاسخ این آزمون برای یک تیزهوش در یک نگاه سخت نباشد!؟ برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع کدوم مرد انسان نیست. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری غیر انسان ایستگاه فضایی، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری غیر انسان ایستگاه فضایی همراه باشید.

این هم جالبه: چیستان یک واژه بگوید که همه حروف در آن باشد!؟

بازی فکری غیر انسان ایستگاه فضایی

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری غیر انسان ایستگاه فضایی را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری غیر انسان ایستگاه فضایی و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری غیر انسان ایستگاه فضایی این است که شما باید به این خانم کمک کنید تشخیص دهد کدام یک از این 3 مرد فضانورد انسان نیست؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم مرد انسان نیست؟

بازی فکری غیر انسان ایستگاه فضایی 1

این هم جالبه: حکایت مرد تنبل و لجباز / مردی که با لجبازی زنش را تقدیم دزد کرد!

.

.

.

این هم جالبه: بازی فکری: اگه خیلی زرنگی در حد اسپانیا، بگو کدوم خانم حامله است؟!

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری غیر انسان ایستگاه فضایی

آیا متوجه شدید کدوم مرد انسان نیست؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

این هم جالبه: بازی فکری: نکته سنجا و زرنگا بگن کدوم یکی همسر این آقاست؟!

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری غیر انسان ایستگاه فضایی: مرد سمت راست دقت کنید دستش برعکسه، اون انسان نیست!

بازی فکری غیر انسان ایستگاه فضایی 2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + نه =

دکمه بازگشت به بالا