;
سرگرمی

بازی فکری: اگه باهوشی در حد بوندسلیگا بگو کدوم یکی رئیسه؟!

بازی فکری شناسایی رئیس آدم فضاییا: سوال این آزمون ساده است: در این تصویر شما چند موجود فضایی را مشاهده می کنید، شما باید تشخیص دهید فرمانده این فضایی ها کدومشون است؟ شاید پیدا کردن پاسخ این آزمون برای یک تیزهوش در یک نگاه سخت نباشد!؟ برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع کدوم آدم فضایی رئیسه بقیه است. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی رئیس آدم فضاییا، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری شناسایی رئیس آدم فضاییا همراه باشید.

این هم البه: بازی فکری: اگه مغزت خوب کار می کنه به نظرت کدوم شون باهوش تره؟!

بازی فکری شناسایی رئیس آدم فضاییا

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی رئیس آدم فضاییا را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی رئیس آدم فضاییا و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی رئیس آدم فضاییا این است که شما باید تشخیص دهید فرمانده این فضایی ها کدومشون است؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم آدم فضایی رئیسه بقیه است؟

بازی فکری شناسایی رئیس آدم فضاییا 1

این هم جالبه: بازی فکری: نوابغ و باهوشای خلاف شناس بگن کدوم خانم از زندان فرار کرده؟!

.

.

.

این هم جالبه: داستان مادر شوهر و عروس کم عقل / رازی که نباید فاش می شد!

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی رئیس آدم فضاییا

آیا متوجه شدید کدوم آدم فضایی رئیسه بقیه است؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

این هم جالبه: حکایت غول چراغ جادو و رئیس شرکت

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی رئیس آدم فضاییا: آدم فضایی که علامت زدیم احتمالا رئیس هست و کفشش با بقیه متفاوته!

بازی فکری شناسایی رئیس آدم فضاییا 2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

 

این مطالب هم جالبن:

حکایت قورباغه ها و لک لک ها / داستانی پندآموز برای همه

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 7 =

دکمه بازگشت به بالا