;
سرگرمی

بازی فکری: اگه در نکته سنجی از همه بهتری، بگو اشتباه تصویر چیه؟!

بازی فکری تشخیص اشتباه تصویر دست: سوال این آزمون ساده است: در این تصویر شما یک خانه را مشاهده می کنید که زن و شوهری در آن است، شما باید تشخیص دهید ادعای کدام یک درست است؟ شاید پیدا کردن پاسخ این آزمون برای یک تیزهوش در یک نگاه سخت نباشد!؟ برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع کدام یکی راست میگه. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری تشخیص اشتباه تصویر دست، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری تشخیص اشتباه تصویر دست همراه باشید.

این هم جالبه: بازی فکری: کارگاهان اهل فکر بگن آقا راست می گه یا خانم؟!

بازی فکری تشخیص اشتباه تصویر دست

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری تشخیص اشتباه تصویر دست را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری تشخیص اشتباه تصویر دست و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری تشخیص اشتباه تصویر دست این است که شما باید تشخیص دهید ادعای کدام یک درست است؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدام یکی راست میگه؟

بازی فکری تشخیص اشتباه تصویر دست 1

این هم جالبه: تست شخصیت: بگو کدوم سگ تا بگم قاطعی یا بی خیال!

.

.

.

این هم جالبه: بازی فکری: اساتید و نوابغ خلاف شناس بگن کدوم خانم به تازگی از زندان اومده؟!

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری تشخیص اشتباه تصویر دست

آیا کدام یکی راست میگه؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

این هم جالبه: چیستان: قبل از کشف قله‌ی اورست، کدام قله بلندترین قله‌ی روی زمین بود؟

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری تشخیص اشتباه تصویر دست: اگر به ساعت مچی خود دقت کنید که پیچ تنظیم همه ساعت های مچی در سمت راست قرار دارند.

بازی فکری تشخیص اشتباه تصویر دست 2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =

دکمه بازگشت به بالا