;
سرگرمی

بازی فکری: اگه مغزت خوب کار می کنه به نظرت کدوم شون باهوش تره؟!

بازی فکری شناسایی موجود باهوش تر: سوال این آزمون ساده است: در این تصویر شما یک پاندا و یک گربه را مشاهده می کنید، شما باید تشخیص دهید کدام از این 2 موجود باهوش تر است؟ شاید پیدا کردن پاسخ این آزمون برای یک تیزهوش در یک نگاه سخت نباشد!؟ برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع کدوم یکی باهوشتره. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی موجود باهوش تر، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری شناسایی موجود باهوش تر همراه باشید.

این هم جالبه: داستان مادر شوهر و عروس کم عقل / رازی که نباید فاش می شد!

بازی فکری شناسایی موجود باهوش تر

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی موجود باهوش تر را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی موجود باهوش تر و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی موجود باهوش تر این است که شما باید تشخیص دهید کدام از این 2 موجود باهوش تر است؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم یکی باهوشتره؟

بازی فکری شناسایی موجود باهوش تر 1

این هم جالبه: بازی فکری: نوابغ و باهوشای خلاف شناس بگن کدوم خانم از زندان فرار کرده؟!

.

.

.

این هم جالبه: چیستان: کدوم حیوان است که قسمت دوم اسمش، اسم یک ساز است!؟

.

.

.

این هم جالبه: حکایت غول چراغ جادو و رئیس شرکت

.

پاسخ بازی فکری شناسایی موجود باهوش تر

آیا متوجه شدید کدوم یکی باهوشتره؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

این هم جالبه: حکایت قورباغه ها و لک لک ها / داستانی پندآموز برای همه

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی موجود باهوش تر: بعضی ها گربه پولدار رو به خاطر ثروت زیادش باهوش تر گفتن، ولی این پاندا به علت نوشتن و حل مسائل پیچیده ریاضی باهوش تر است!

بازی فکری شناسایی موجود باهوش تر 2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

 

این مطالب هم جالبن:

بازی فکری: اگه نکته سنج و تیزی دزد پنگوئن رو در 7 ثانیه شناسایی کن!

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =

دکمه بازگشت به بالا