;
سرگرمی

آیا میتونی با توجه به چشمان فرد مذکور را که یک بازیگر معروف می باشد را 10 ثانیه ای تشخیص دهید؟

نوبت آن فرارسیده است که با شناسایی از طریق چشمان ،مسابقه و بازی فکری افراد مشهور را تست کنید. در این بازی فکری ویژگی خاصی از افراد مشهور مورد علاقه خود به شما داده می شود و باید حدس بزنید که این فرد چه کسی می باشد. آیا آماده هستید تا مهارت های مشاهده خود را آزمایش کنید؟

بازی فکری شناسایی از طریق چشمان سلبریتی ها اساساً از شما می خواهد که بر اساس چند سرنخ مشخص کنید که شخصیت مشهور کیست. این سرنخ ها از تصاویر گرفته تا سرنخ های کلامی را شامل می شود و به شما کمک می کند تا بفهمید کدام افراد مشهور در پازل تصویر پنهان شده اند.

شاید خوشت بیاد: تست شخصیت گل های یاس ما را انجام دهید و بدانید که چه چیزهایی باعث ضعف شما می شود!

تصویر شناسایی از طریق چشمان

شناسایی از طریق چشمان 1

سرنخ‌ها با افزایش کنجکاوی شما در مورد پاسخ و نزدیک‌تر کردن شما به آن، بازی‌های فکری را جالب‌تر می‌کنند. وقتی نوبت به مسابقه افراد مشهور می‌رسد، سرنخ‌ها ممکن است به زندگی شخصی، حرفه، دستاوردها یا حتی ظاهرشان مربوط باشد. هدف شما حل این سرنخ ها و یافتن نام سلبریتی خواهد بود.

ما برای راحتی در شناسایی از طریق چشمان چند سرنخ و راهنمایی برای شما داریم.

اینم جالبه: هوش تصویری شناخت فرد خالی بند: میتونی بگی با توجه به تصویر کدوم یک از این دو نفر در حال چاخان بستن هستند؟

.

.

راهنمایی شماره 1: این اولین سرنخ شماست “او یک بازیگر آمریکایی است!” آیا اولین سرنخ مفید بود؟ آیا فقط با اولین سرنخ توانستید بفهمید که او کیست؟ ما می دانیم که این یک سرنخ آسان نیست زیرا بازیگران آمریکایی زیادی وجود دارند، بنابراین اگر فرد مشهور را حدس نمی زنید، سرنخ بعدی کار را انجام می دهد.

راهنمایی شماره 2: آیا می دانستید این بازیگر برنده جایزه اسکار است!! بردن جایزه اسکار کار ساده ای نیست و همه بازیگران آمریکایی موفق به دریافت جایزه نشده اند. پس چه کسی ممکن است این سلبریتی باشد که آمریکایی است، چشمان آبی نافذ دارد و برنده جایزه اسکار شده است؟

راهنمایی شماره 3: علیرغم ارتباط عاشقانه با چندین زن معروف در صنعت هنر و سینما، او هرگز ازدواج نکرده است. اگر شما یک متخصص فرهنگ پاپ هستید، اکنون راه حل را پیدا کرده اید! چند نفر از افراد مشهور را می توانید فکر کنید که با توضیحات بالا مطابقت دارند؟

.

.

.

پاسخ شناسایی از طریق چشمان

اگر متوجه شدید که لئوناردو دی کاپریو همان سلبریتی است که چشمانش را نشان داده بودیم، به شما تبریک می گوییم.

این ستاره فیلم تایتانیک که در 11 نوامبر 1974 متولد شد، آیا می دانستید که این بازیگر که به خاطر ظاهر جوانش شناخته می شود، علیرغم اینکه در اواخر دهه 40 زندگی خود قرار دارد، برای بازی در فیلم هایی مانند Body of Lies و The Revenant دستخوش دگرگونی های فیزیکی بزرگی شده است، در واقع این دومی برای او جایزه اسکار را به ارمغان آورد.

شناسایی از طریق چشمان-دی کاپریو

آیا شناسایی از طریق چشمان را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − هشت =

دکمه بازگشت به بالا