;
سرگرمی

بازی فکری: اگه فیلم تخیلی زیاد می بینی بگو کدوم بچه فضاییه؟!

بازی فکری شناسایی بچه فضایی: سوال این آزمون ساده است: در تصویر زیر شما 3 بچه را هنگام غذا خوردن مشاهده می کنید، یک از آنها فضایی است، شما باید تشخیص دهید کدام یک از این کودکان فضایی است و با بقیه فرق داره؟ دلیل خود را بگوئید. برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع یگویید کدوم کودک فضایی است. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی بچه فضایی، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری شناسایی بچه فضایی همراه باشید.

این هم جالبه: بازی فکری: اگه باهوشی و دکترشناس بگو کدوم دکتر تقلبیه؟!

بازی فکری شناسایی بچه فضایی

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی بچه فضایی را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی بچه فضایی و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی بچه فضایی این است که شما باید تشخیص دهید کدام یک از این کودکان فضایی است و با بقیه فرق داره؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم کودک فضایی است؟

بازی فکری شناسایی بچه فضایی 1

این هم جالبه: بازی فکری: اگه باهوشی در حد یورو 2024، بگو کدوم دختر خواهر واقعی بیماره؟!

.

.

.

.

این هم جالبه: بازی فکری: اگه باهوشی در حد انیشتین بگو کدوم راننده آدم خطرناکیه؟!

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی بچه فضایی

آیا متوجه شدید کدوم کودک فضایی است؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

این هم جالبه: بازی فکری: چه کسی احتمال زنده ماندنش بیشتر از دیگران است!؟

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی بچه فضایی: پسر سمت راستی چون بیمار است قبل از خوردن ناهار باید اول داروهای خود را بخورد و در جعبه نیز بطری آب و قرص های وی دیده می شود،دختر وسطی نیز همراه ناهار خود مقداری میوه هم همراه خود دارد که طبیعی می باشد،اما پسر سمت چپی ناهارش کمی متفاوت است و پادهایی شبیه رنگ در ظرف غذایش دیده می شود که طبیعی نمی باشد،پس وی بیگانه فضایی می باشد.

بازی فکری شناسایی بچه فضایی 2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند Entertainment اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

 

این مطالب هم جالبن:

بازی فکری: مرد برای نجات جان خودش باید کدوم درب را انتخاب کند؟

چالش چوب کبریتی: فقط یک حرکت معادله 2=7+5 رو درستش کن و نشون بده باهوشی!

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا