;
سرگرمی

بازی فکری: اگه متخصص مدیریت بحرانی بگو کدوم خانوم جونش در خطره؟!

بازی فکری شناسایی خانمی که در خطره: سوال این آزمون ساده است: در تصویر زیر شما 2 خانم را مشاهده می کنید، یک از این خانم ها جانش در خطر است، شما باید تشخیص دهید که کدام یک از خانمهای در تصویر جانش در خطر است؟ دلیل خود را بگوئید. برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع یگویید کدوم خانم جونش در خطره. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی خانمی که در خطره، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری شناسایی خانمی که در خطره همراه باشید.

این هم جالبه: بازی فکری: اگه باهوشی و دکترشناس بگو کدوم دکتر تقلبیه؟!

بازی فکری شناسایی خانمی که در خطره

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی خانمی که در خطره را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی خانمی که در خطره و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی خانمی که در خطره این است که شما باید تشخیص دهید که کدام یک از خانمهای در تصویر جانش در خطر است؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم خانم جونش در خطره؟

بازی فکری شناسایی خانمی که در خطره 1

این هم جالبه: چیستان: آن چیست که وقتی به مادرش می‌رسد ناپدید می‌شود!؟

.

.

.

.

این هم جالبه: چیستان: آن چیست نه چشم دارد نه دست و پا اما از همه جا خبر می دهد؟

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی خانمی که در خطره

آیا متوجه شدید کدوم خانم جونش در خطره؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

این هم جالبه: حکایت دو خواهر و پسر هوس باز: پسری که هر لحظه عاشق دختری می شد!

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی خانمی که در خطره: خانم سمت راست با خوردن این غذای فاسد جانش در خطر است!

بازی فکری شناسایی خانمی که در خطره 2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند Entertainment اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

 

این مطالب هم جالبن:

بازی فکری: با توجه به شواهد مشخص کنید مادر نوزاد کدومه؟!

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 9 =

دکمه بازگشت به بالا