;
سرگرمی

بازی فکری: اگه باهوشی در حد انیشتین بگو کدوم راننده آدم خطرناکیه؟!

بازی فکری شناسایی راننده خطرناک: سوال این آزمون ساده است: در این تصویر شما 3 آقا را مشاهده می کنید گه یکی از آنها نامزد این خانم در تصویر است، شما باید تشخیص دهید کدام یکی از این آقایان نامزد این خانم است؟ شاید پیدا کردن پاسخ این آزمون برای یک تیزهوش در یک نگاه سخت نباشد!؟ برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع کدوم آقا نامزد خانمه. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی راننده خطرناک، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری شناسایی راننده خطرناک همراه باشید.

این هم جالبه: بازی فکری: باهوشای روابط شناس بگن کدوم آقا با این خانم نامزده؟!

بازی فکری شناسایی راننده خطرناک

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی راننده خطرناک را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی راننده خطرناک و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی راننده خطرناک این است که شما باید تشخیص دهید کدام یکی از این آقایان نامزد این خانم است؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم آقا نامزد خانمه؟

بازی فکری شناسایی راننده خطرناک 1

این هم جالبه: چیستان: آن چیست نه چشم دارد نه دست و پا اما از همه جا خبر می دهد؟

.

.

.

.

این هم جالبه: تست شخصیت شناسی جالب / در نگاه اول چه دیدی؟!

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی راننده خطرناک

آیا متوجه شدید کدوم آقا نامزد خانمه؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

این هم جالبه: بازی فکری: اساتید و نوابغ خلاف شناس بگن کدوم خانم به تازگی از زندان اومده؟!

.

.

این هم جالبه: بازی فکری: مدعیان هوش و تحلیل بگن کدوم زندانی فرار می کنه؟!

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی راننده خطرناک: راننده وسط فرد خطرناکیه و یک کفتار در ماشینش هست!

بازی فکری شناسایی راننده خطرناک 2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 5 =

دکمه بازگشت به بالا