;
سرگرمی

بازی فکری: باهوشا و نوابغ فرار از زندان بگن کدوم زندانی فرار می کنه؟!

بازی فکری شناسایی زندانی که فرار می کند: سوال این آزمون ساده است: در تصویر زیر شما 3 زندانی را مشاهده می کنید، یک از آنها به زودی فرار خواهد کرد، شما باید تشخیص دهید کدام زندانی به زودی فرار خواهد کرد؟ دلیل خود را بگوئید. برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع یگویید کدوم زندانی فرار خواهد کرد. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی زندانی که فرار می کند، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری شناسایی زندانی که فرار می کند همراه باشید.

این هم جالبه: تست بینایی: اگه فکر می کنی قدرت دیدت عالی هست، دو موش تصویر شیر را پیدا کن!

بازی فکری شناسایی زندانی که فرار می کند

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی زندانی که فرار می کند را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی زندانی که فرار می کند و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی زندانی که فرار می کند این است که شما باید تشخیص دهید کدام زندانی به زودی فرار خواهد کرد؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم زندانی فرار خواهد کرد؟

بازی فکری شناسایی زندانی که فرار می کند 1

این هم جالبه: حکایت رمال باشی قلابی در حمام زنانه | فوق العاده خواندنی!

.

.

.

این هم جالبه: بازی فکری: باهوشای روابط شناس بگن کدوم آقا با این خانم نامزده؟!

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی زندانی که فرار می کند

آیا متوجه شدید کدوم زندانی فرار خواهد کرد؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی زندانی که فرار می کند: فرد سمت راست لای کتاب یک سوهان دارد و میخواهد فرار کند!

بازی فکری شناسایی زندانی که فرار می کند 2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند Entertainment اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

 

این مطالب هم جالبن:

اگه خودتو باهوش میدونی تو 8 ثانیه بگو کدوم مخزن زودتر از همه پر می شود.

حکایت کشاورز ساده دل و دله دزدها، داستان کشاورزی که کلاه گشادی سرش رفت!

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 2 =

دکمه بازگشت به بالا