;
سرگرمی

بازی فکری: نوابغ و باهوشای خلاف شناس بگن کدوم خانم از زندان فرار کرده؟!

بازی فکری شناسایی زن زندانی فراری: سوال این آزمون ساده است: در این تصویر شما 2 خانم زیبا را مشاهده می کنید، شما باید تشخیص دهید شما باید تشخیص دهید کدام یک از این 2 خانم به تازگی از زندان فرار کرده است؟ شاید پیدا کردن پاسخ این آزمون برای یک تیزهوش در یک نگاه سخت نباشد!؟ برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع کدوم خانم فراریه. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی زن زندانی فراری، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری شناسایی زن زندانی فراری همراه باشید.

این هم جالبه: بازی فکری: اگه آدم فضایی شناسی بگو کدوم مرد انسان نیست؟!

بازی فکری شناسایی زن زندانی فراری

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی زن زندانی فراری را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی زن زندانی فراری و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی زن زندانی فراری این است که شما باید تشخیص دهید کدام یک از این 2 خانم به تازگی از زندان فرار کرده است؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم خانم فراریه؟

بازی فکری شناسایی زن زندانی فراری 1

این هم جالبه: چیستان یک واژه بگوید که همه حروف در آن باشد!؟

.

.

.

این هم جالبه: حکایت مرد تنبل و لجباز / مردی که با لجبازی زنش را تقدیم دزد کرد!

.

.

.

این هم جالبه: بازی فکری: نکته سنجا و زرنگا بگن کدوم یکی همسر این آقاست؟!

.

پاسخ بازی فکری شناسایی زن زندانی فراری

آیا متوجه شدید کدوم خانم فراریه؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

این هم جالبه: حکایت قورباغه ها و لک لک ها / داستانی پندآموز برای همه

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی زن زندانی فراری: زن سمت چپ به تازگی از زندان فرار کرده است، به لباس زندانی او که زیر پالتو هست دقت کنید.

بازی فکری شناسایی زن زندانی فراری 2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

 

این مطالب هم جالبن:

بازی فکری: اگه نکته سنج و تیزی دزد پنگوئن رو در 7 ثانیه شناسایی کن!

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 7 =

دکمه بازگشت به بالا