;
سرگرمی

بازی فکری: فقط باید خیلی باهوش باشی تا بفهمی کدوم خانم بی گناهه؟!

بازی فکری شناسایی فرد زندانی بی گناه: سوال این آزمون ساده است: در این تصویر شما یک زندان بان و چند زندانی را مشاهده می کنید، یکی از این زندانی ها بی گناه است، شما باید تشخیص دهید کدام زندانی بی گناه است؟ شاید پیدا کردن پاسخ این آزمون برای یک تیزهوش در یک نگاه سخت نباشد!؟ برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع کدوم زندانی بی گناهه. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی فرد زندانی بی گناه، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری شناسایی فرد زندانی بی گناه همراه باشید.

این هم جالبه: معما: دختری در خانه ای تاریک که نه نور دارد، نه لامپ و نه شمع کتاب می خواند. چطور امکان دارد؟

بازی فکری شناسایی فرد زندانی بی گناه

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی فرد زندانی بی گناه را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی فرد زندانی بی گناه و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی فرد زندانی بی گناه این است که شما باید تشخیص دهید کدام زندانی بی گناه است؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم زندانی بی گناهه؟

بازی فکری شناسایی فرد زندانی بی گناه 1

این هم جالبه: بازی فکری: اگه عقل و ذکاوت داری زیاد بگو کدوم خانم فریبکاره؟!

.

.

.

این هم جالبه: حکایت کشاورز و خر بیچاره: خری که از مردم باهوش تر بود!

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی فرد زندانی بی گناه

آیا متوجه شدید کدوم زندانی بی گناهه؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

این هم جالبه: حکایت غول چراغ جادو و رئیس شرکت

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی فرد زندانی بی گناه: بچه درون شکم زن حامله بی گناه است!

بازی فکری شناسایی فرد زندانی بی گناه 2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

 

این مطالب هم جالبه:

چیستان: آن چیست که هم وسیله‌ای در حمام، هم نام یک شهر و هم یک عدد است!؟

بازی فکری: اگه خیلی زرنگی بگو کدوم خانم ازدواج کرده؟!

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − چهارده =

دکمه بازگشت به بالا