;
سرگرمی

بازی فکری: اساتید و نوابغ هسته ای بگن کی کوزه رو شکسته؟!

بازی فکری شناسایی فرد کوزه شکن: سوال این آزمون ساده است: در این تصویر شما 3 خانم را در یک هواپیما مشاهده می کنید، یکی از این خانم ها با خودش طلا دارد و مخفی کرده است، شما باید تشخیص دهید کدام یک از این خانم ها با خودش طلا مخفی کرده است؟ شاید پیدا کردن پاسخ این آزمون برای یک تیزهوش در یک نگاه سخت نباشد!؟ برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع کدام خانم طلا مخفی کرده است. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی فرد کوزه شکن، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری شناسایی فرد کوزه شکن همراه باشید.

این هم جالبه: چالش چوب کبریتی: با اضافه کردن 4 چوب کبریت، مربع را به دو قسمت مساوی تقسیم کنید!

بازی فکری شناسایی فرد کوزه شکن

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی فرد کوزه شکن را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی فرد کوزه شکن و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی فرد کوزه شکن این است که شما باید تشخیص دهید کدام یک از این خانم ها با خودش طلا مخفی کرده است؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدام خانم طلا مخفی کرده است؟

بازی فکری شناسایی فرد کوزه شکن 1

این هم جالبه: بازی فکری: اگه باهوشی در حد لالیگا بگو کدوم خانم طلا مخفی کرده؟!

.

.

.

این هم جالبه: حکایت خواهر ندار و خواهر دارا / خواهری که صداقتش عاقبت خوش را برایش رقم زد!

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی فرد کوزه شکن

آیا کدام خانم طلا مخفی کرده است؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

این هم جالبه: بازی فکری: اگه اهل حساب و کتابی بگو کدوم سگ اول بهش شیر می رسه؟!

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی فرد کوزه شکن: فرد سمت راست کوزه رو شکونده و اثر دست گلی اش روی کوزه شکسته مانده است!

بازی فکری شناسایی فرد کوزه شکن 2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

 

این مطالب هم جالبن:

چیستان: کدام گُل است که با حذف کردن حرف اولش، روی آب شناور می‌شود؟

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + سیزده =

دکمه بازگشت به بالا