;
سرگرمی

بازی فکری: اگه خیلی زرنگی در حد اسپانیا، بگو کدوم خانم حامله است؟!

بازی فکری شناسایی همسر حامله: سوال این آزمون ساده است: در این تصویر شما 2 زوج را مشاهده می کنید، یکی از این زوج ها حامله است، شما باید تشخیص دهید کدام یک از این خانم ها باردار است؟ شاید پیدا کردن پاسخ این آزمون برای یک تیزهوش در یک نگاه سخت نباشد!؟ برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع کدوم خانم حامله است. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی همسر حامله، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری شناسایی همسر حامله همراه باشید.

این هم جالبه: حکایت مرد فقیر و بدشانس | داستان مردی که در بدشانس بودن مثل او نبود!

بازی فکری شناسایی همسر حامله

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی همسر حامله را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی همسر حامله و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی همسر حامله این است که شما باید تشخیص دهید کدام یک از این خانم ها باردار است؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم خانم حامله است؟

بازی فکری شناسایی همسر حامله 1

این هم جالبه: چیستان: اون چیه که مال توست، ولی بیشتر بقیه بکار می‌برندش؟

.

.

.

این هم جالبه: چالش حدس کلمه: فقط یک ذهن خلاق متوجه کلمه در تصویر می شود!

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی همسر حامله

آیا متوجه شدید کدوم خانم حامله است؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

این هم جالبه: داستان آموزنده مرد کلاه فروش و میمون ها!

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی همسر حامله: زن سمت راست به تازگی حامله شده است!

ممکن است در نگاه اول همه به زوج سمت چپ اشاره نمایند. آنهم به علت برآمدگی شکم زن در این تصویر. اما واقعیت اینجاست که نوع قرار گرفتن دست های مرد در تصویر سمت چپ به گونه ای نیست که نشان بده همسر او واقعا باردار است. اما اگر به تصویر سمت راست دقت کنید، از روی حرکات دست مرد، مشخص است که زوج به تازگی متوجه شده اند که صاحب فرزند شده اند. مرد تلاش دارد از هم اکنون نگاه حمایتی به همسر و فرزند آینده خود داشته باشد.

بازی فکری شناسایی همسر حامله 2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

 

این مطالب هم جالبن:

قابل توجه ریاضیدان ها، به جای علامت سوال چه عددی باید بگذاریم!؟

بازی فکری: نکته سنجا و زرنگا بگن کدوم یکی همسر این آقاست؟!

تست شخصیت شناسی جالب / در نگاه اول چه دیدی؟!

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 1 =

دکمه بازگشت به بالا