سرگرمی

تست بینایی گربه ها: 5 گربه در تصویر است که فقط 5 درصد مردم پیدایشان می کنند!!

تست بینایی گربه ها: چالش را قبول کنید و بدانید که آیا در لیست بهترین تماشاگران حلقه اجتماعی خود هستید یا خیر! باید گفت سطح دشواری این تست بینایی توسط کاربران، سخت عنوان شده است!

انواع تست سرگرمی در مجله گفتنی را ببینید و خود و اطرافیانتان را محک بزنید!

 

تست بینایی گربه ها: 5 گربه در تصویر است که فقط 5 درصد مردم پیدایشان می کنند

همچنین ببینید: بازی فکری دایره:اگر بگویید تعداد دایره ها چندتاست یعنی آدم زبلی هستید!

 

 

10 ثانیه برای پیدا کردن گربه ها وقت دارید؟!

تست بینایی گربه ها

عجله کنید و زمان را از دست ندهید. تمام ذهن خود را در این لحظه متوجه تست بینایی گربه ها کنید. اگر موفق نشدید نگران نباشید و پاسخ را در پایین صفحه ببینید.

تست هوش عجیب سخت : خطای تصویری مشکوک که فقط دو درصد افراد می فهمن! چی عجیبه؟!

.

.

.

.

پاسخ تست بینایی گربه ها پایین

.

.

.

.

.

جواب تست بینایی گربه ها

جواب تست بینایی گربه ها

آیا موفق به پیدا کردن تمامی گربه ها شدید؟ بدون آوردن بهانه باید بپذیرید که فقط تیزبین ها می توانند آن را بیابند! چون گربه ها مثل سایه استتار کرده اند!

تصویر بالا نمایانگر یک صحنه معمولی در برخی از شهرها از دوران باستان است. در آن بازرگانان، رهگذران و برخی کارمندان را می‌بینیم که کارهای روزمره خود را انجام می‌دهند. اما این تمام چیزی نیست که باید ارائه دهد. اگر دقیق‌تر نگاه کنیم، متوجه می‌شویم که چند گربه نیز در تصویر وجود دارد، پنج گربه برای مشخص‌تر شدن. این گربه ها توسط نویسنده به روشی بسیار متفکرانه توزیع شده اند تا کسانی را که به جزئیات توجه نمی کنند فریب دهند.

تست های بینایی و بازی های فکری چه تاثیری دارند؟

اگرچه بسیاری از ما در مورد تقویت بدن خود فقط به ماهیچه ها فکر می کنیم، اما به گفته کارشناسان، واقعیت این است که ورزش مغز نیز برای به روز نگه داشتن سلامتی ما ضروری است.

دکتر بونر جکسون، عصب‌روان‌شناس در کلیولند، می‌گوید که هر چه بیشتر یاد بگیریم، ارتباطات بیشتری در مغزمان ایجاد می‌کنیم.
به عنوان برخی از نکات برای تحریک مغز، این متخصص افراد را راهنمایی کرد تا فعالیت های تحریک کننده ذهنی جدیدی را امتحان کنند و آنها را به سرگرمی هایی مانند خواندن، یادگیری مهارت هایی مانند نجاری، باغبانی، آلات موسیقی، حل مسائل ریاضی و حتی پازل های بصری تبدیل کنند.

همانطور که می بینید، این آزمایش به تمرکز زیاد و چشمان فوق سریع برای تشخیص تفاوت ها نیاز دارد. حیوانات در تمام گوشه های تصویر به خوبی تقسیم شده بودند و به راحتی با رنگ هایشان شبیه به مکان هایی که در آن قرار گرفته بودند، استتار می شوند.

اگر توانستید همه آنها را در زمان تعیین شده پیدا کنید، به شما تبریک می گوییم، شما تیزبینی شگفت انگیزی دارید! اگر به زمان بیشتری نیاز داشتید یا حتی نمی‌توانید گربه‌ها را بدون کمک پیدا کنید، به کمی آموزش بیشتر نیاز دارید.

 

 

لینک های مرتبط:

آزمون هوش شناسایی والدین: کدامیک والدین این پسر است؟

کف دست در مورد شما چه می گوید؟

آیا می توانید 6 حیوان را پیدا کنید؟ هیچ کس نتوانسته بیشتر از سه تا بیابد!

بازی فکری دایره:اگر بگویید تعداد دایره ها چندتاست یعنی آدم زبلی هستید!

براساس تجارب ۳۰ ساله‌ی دکتر کرمانی رژیم گروهی بهترین راه‌حل برای حفظ انگیزه‌ی افراد طی رژیم و رسیدن به وزن دلخواه در زمانی کوتاه هست، بیش از ۹۰ درصد افرادی که با برنافیت زیرنظر دکتر کرمانی رژیم گروهی گرفتن به وزن دلخواهشون رسیدن

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. سلام
    با این حال که تست سختی بود تونستم پیداشون کنم.
    اما تو چهل ثانیه .
    توی پنجمین گربه گیر کرده بودم. بالاخره بین پاهای دوچرخه سوار پیداش کردم.
    عالی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × دو =

دکمه بازگشت به بالا