;
سرگرمی

کدام ماندالا شما را بیشتر جذب می کند؟ با این تست ضروری ترین ویژگی خود را دریابید.

تست شخصیت بر اساس ماندالا: واقعا خودت رو میشناسی؟ آیا می دانید هدیه ویژه شما چیست؟ با تست شخصیت بر اساس ماندالا ضروری ترین ویژگی های شخصیت خود را کشف کنید!

ماندالاها، در حوزه روانشناختی، نمایانگر کلیت وجود، جوهر و روان ما هستند. با تست شخصیت بر اساس ماندالا می توانید متوجه شوید که مشخص ترین ویژگی های شخصیت شما کدام است.

کلمه ماندالا از زبان سانسکریت گرفته شده و به معنای دایره یا چرخه است. بنابراین منظور ما کلیت آن است، یک بازنمایی اساسی و هندسی از جهان. برای ادیان بودایی و هندو، آنها آرامش را به کسانی که آنها را طراحی می کنند منتقل می کنند.

اما اکنون بیایید بفهمیم چه چیزی واقعاً شما را متمایز می کند، مهمترین و احتمالاً زیباترین ویژگی شخصیت شما چیست؟ آیا کیفیتی را می دانید که باعث می شود افراد اطرافتان بیشتر مورد توجه شما قرار بگیرند؟ اگر می خواهید شگفت زده شوید، تست شخصیت بر اساس ماندالای ما را امتحان کنید، پشیمان نخواهید شد!

 

تصویر تست شخصیت بر اساس ماندالا

تست شخصیت بر اساس ماندالا 1

.

.

1. ماندالای شماره 1-لطافت

اگر این ماندالا را در تست شخصیت بر اساس ماندالا انتخاب کنید، شما فردی بسیار مهربان و جذاب هستید. اگر کسی به کمک شما نیاز داشته باشد هرگز نه نمی گویید. شما فردی مهربان و شیرین هستید که همیشه از شما حمایت می کند.

شما آدم مهربانی هستید. اگر دیگران خوشحال هستند، شما بسیار خوشحال هستید و اگر دیگران غمگین هستند، شما غمگین هستید. همه این تیپ شخصیتی را که شما دارید و بنابراین شما را دوست دارند.

2.ماندالای شماره 2-خرد

کسانی که این ماندالا را در تست شخصیت بر اساس ماندالا انتخاب می کنند، فردی هستند که از تجربیات گذشته خود درس می گیرید. هر چیزی که تا به امروز آموخته اند به استفاده از آن اعتقاد دارند و بنابراین آن را یاد می گیرند و از آن استفاده می کنند.

بسیاری از مردم شما را دوست دارند زیرا به تصمیمات آنها فکر نمی کنید، اما سعی می کنید دیدگاه آنها را بدانید که بهترین کیفیت در شما چیست. تو آدم عاقلی هستی و از این رو کلمه حکمت همان چیزی است که بیشتر به تو می آید.

3. ماندالای شماره 3-شادی

شما فردی بسیار مثبت هستید و از داشتن این زندگی خوشحال هستید و به آنچه هستید افتخار می کنید. شما هرگز از چیزهایی پشیمان نمی شوید اما برای همه چیز سپاسگزار هستید.

شما در کنار خانواده، دوستان و عزیزان خود خوشحال هستید. شما در زندگی چیزی نمی خواهید، اما برای همه چیز سپاسگزار هستید.

4.ماندالای شماره- شفقت

شما فردی بسیار دلسوز هستید. به راحتی می توانید درد دیگران را درک کنید. شما می توانید با فردی که صحبت می کنید ارتباط برقرار کنید و می توانید به سرعت احساس کنید که چه اتفاقی دارد می افتد.

شما می توانید زندگی را از چشم آنها ببینید. شما می توانید احساس آنها را احساس کنید و بنابراین مردم بیشتر به شما احترام می گذارند.

5. ماندالای شماره- خودانگیختگی

شما فردی بسیار مهربان و خودجوش هستید. در زندگی شما، همه چیز خود به خودی است. شما در همه چیز بسیار سریع هستید و گاهی اوقات برای شما خوب نیست.

قبل از تصمیم گیری باید دو بار فکر کنید. شما فردی هستید که امروز زندگی می کنید. شما به گذشته و آینده اعتقاد ندارید. شما کاملاً از هدیه خود لذت می برید و سعی می کنید آن را خاص تر کنید.

6. ماندالای شماره-آزادی

اگر این ماندالا انتخاب شما در تست شخصیت بر اساس ماندالا است، آزادی بهترین چیزی است که می توانید داشته باشید. شما آزادی را برای گزینه های خود برای بدن خود می خواهید.

تنها چیزی که می خواهید آزادی صحبت کردن است، آزادی رفتن به هر جایی. شما برای آنچه درست است می جنگید،  شخصیت شما این گونه است و بنابراین مردم طبیعت شما را دوست دارند.

7. ماندالای شماره- الهام گرفتن

اگر این ماندالا را در تست شخصیت بر اساس ماندالا انتخاب کنید، شما از آن دسته افرادی هستید که به دیگران الهام می دهید یا از دیگران الهام می گیرید.

شما جذب افکار دیگران می شوید. هنگامی که هیجان زده شدید، آنها به یک الگو در زندگی شما و بنابراین در این نوع شخصیتی که دارید تبدیل می شوند.

8.ماندالای شماره- لذت

شما خواهان لذت در زندگی خود هستید و این سبک زندگی را دوست دارید. شما یک فرد کامل و ثروتمند می خواهید. شما معنای واقعی زیبایی را می دانید و فقط از روی ظاهر قضاوت نمی کنید، به همین دلیل است که مردم از شخصیت شما قدردانی می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 14 =

دکمه بازگشت به بالا