;
سرگرمی

تست شناسایی رئیس و کارمند: سریع بگو که رئیس و کارمند تصویر کدومه؟

تست شناسایی رئیس و کارمند مخصوص کسانی است که هوش اجتماعی بالا دارند. اگر فکر می کنید که آدم های اطرافتان را خوب می شناسی این آزمون را از دست ندهید.

شما با کمک سوال هوش تصویری امروز خواهید توانست، تیزبینی و نکته سنجی خود را به رخ همگان بکشید. آزمون شناسایی رئیس و کارمند مجله گفتنی از آن جمله معماهای تصویری است که می تواند به خوبی ذهن و توانائیهای شناختی شما را مورد آزمایش قرار داده و به چالش بکشد. شما در این ازمون باید بتواند در زمانی که مشخص شده است، کارمند را از رئیس تشخیص دهید. تست شناسایی رئیس و کارمند نیز یک تمرین مناسب برای مغز شماست.

خیلی جالبه: آیا چشم دقیقی برای دیدن جزئیات دارید؟ پس جوجه متفاوت را در 10 ثانیه تشخیص دهید

تست شناسایی رئیس و کارمند

شما با کمک تست شناسایی رئیس و کارمند می توانید سطح نکته سنجی خود را در کمتر از 20 ثانیه متوجه شوید. ارائه پاسخ مناسب از سوی شما به معنای تیزبینی و دقت شماست. در این تست هوش از شما خواسته می شود که حدس بزنید رئیس و کارمند تصویر بالا کیست؟

توانایی شما در حدس زدن تصویر از زبان بدن دو مرد موجود در تصویر که هدف این تست هوش است، امکان پذیر است و شما باید تا اندازه ای با زبان بدن آشنایی داشته باشید. آزمون شناسایی رئیس و کارمند چالش برانگیزتر است، زیرا شما فقط 8 ثانیه فرصت دارید تا بفهمید چه کسی رئیس و چه کسی کارمند است؟

پیشنهاد می شود: داستان غلام شل در حجله دختر شیخ عرب

پیشنهادی: داستان ملا و ثروت باد آورده؛ با هر کسی شوخی نکن!

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست شناسایی رئیس و کارمند

همانطور که اشاره شد شما برای ارائه پاسخ به تست شناسایی رئیس و کارمند باید تا اندازه ای باز زبان بدن آشنایی داشته باشید.تک تک حرکات بدن براساس موقعیت افراد قابل تحلیلاست. اگر پاسخ را هنوز پیدا نکردید، 7 ثانیه دیگر به شما فرصت داده می شود.

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست شناسایی رئیس و کارمند

تست شناسایی رئیس و کارمند2

شاید بسیار شنیده باشید که یک دست دادن ساده می تواند چیزهای زیادی را در مورد یک شخص از جمله وضعیت اجتماعی او آشکار کند. مرد سفیدپوش کارمند است زیرا او در تصویر وضعیت دست دادن غالب را ندارد. پاسخ تست شناسایی رئیس و کارمند، همان طور که قبلا هم اشاره شد در زبان بدن است.

اگر دقت کرده باشید نوع خم شدگی آرنج و موقعیت شست انگشت مرد کت و شلواری بر مرد پیراهن سفید برتری دارد و در عکس مشخص است. در تئوری زبان بدن، فردی که دست طرف مقابل را به زیر بکشد، موقعیت پیشرو را به خود اختصاص می‌دهد، حال در اینجا با نام مستعار رئیس. این چیزی است که آلن و باربارا پیز در کتاب خود در مورد زبان بدن توضیح می دهند. آیا شما هم به این نتیجه رسیده اید؟

به باور بسیاری از کارشناسان حوزه سلامت فکر کردن و تمرکز بر روی یک چیز برای حل یک مشکل، می تواند سلول های مغز را به فعالیت وادار کند. این فعالیت حکم یک ورزش عالی برای این عنصر حیاتی بدن به شمار می رود. ورزش منظم جسمی و مغزی و نیز یک رژیم مناسب غذایی می تواند مانع از وقوع بیماری های مختلف قلبی و مغزی در میانسالی و کهنسالی شود.

برایتان جالب خواهد بود

آیا می توانید 5 تفاوت تصویری سنگ، کاغذ، قیچی را در 15 ثانیه تشخیص دهید؟ فقط تیزبین ها موفق خواهند شد!

در کمتر از 6 ثانیه عینک آفتابی را در بین وسایل مدرسه پیدا کنید و مهارت های بصری خود را آزمایش کنید!

تقلید حرکات رزمی بروس لی توسط کودک ژاپنی همه را مبهوت کرد+ ویدیو

داستان دختری که سر شوهرانش را می خورد!

چیستان تمرکز: کلمه ایی که همه می تونند درست بنویسن چیه؟

آیا شما جزو 10 درصد افرادی هستید که این بازی چوب کبریت را در کمتر از 15 ثانیه حل می کنند؟

16 چهره انسان و حیوان در تصویر وجود داره؛ میتونی علامت بزنی؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − هشت =

دکمه بازگشت به بالا