سرگرمی

ما 10 ثانیه به شما فرصت می دهیم تا متوجه شوید که این تصویر چه مشکلی دارد. آیا شما توانایی دارید؟

خطای اتوبوس: اگر خطاهای مشکوکی پیدا کردید، تا انتها حرکت کنید تا متوجه شوید که آیا حق با شما بود یا خیر! ما 10 ثانیه به شما فرصت می دهیم تا بفهمید این تصویر چه مشکلی دارد آیا می توانید این کار را انجام دهید؟

در گفتنی امروز تمام بینش خود را برای حل چالش خطای اتوبوس در زمان تعیین شده به کار بگیرید!

 

به پایان رساندن یک روز طولانی در محل کار و اینکه بتوانیم با آرامش به خانه برگردیم، یکی از چیزهایی است که بزرگسالان بیش از همه برایشان ارزش قائل هستند.

 

راحتی خانه و غذای مورد انتظار در یخچال کلماتی هستند که تخیل کارگران و کارمندانی را که خواهان استراحت و کمی تفریح ​​در پایان روز هستند جرقه می زنند. خستگی جسمی باعث می شود ما از فعالیت های مغزی غافل شویم و این خوب نیست.

تست هوش عجیب سخت : خطای تصویری مشکوک که فقط دو درصد افراد می فهمن! چی عجیبه؟!

اگر از طرفداران تست‌های تصویری هستید که در بخش سرگرمی به اشتراک می‌گذاریم، مطمئناً قبلاً با چالش‌های زیادی مواجه شده‌اید که شامل یافتن خطا در تصاویر و موقعیت‌های خاص است.

این چالش‌ها توسط اکثر مردم قدردانی می‌شوند، زیرا با ذهن ما بازی می‌کنند و میل ما را برای اثبات اینکه به اندازه کافی خوب هستیم و چشمانی بسیار قوی داریم که با هیچ چالشی نمی‌توان فریب داد، را برانگیخت.

تصویر خطای اتوبوس


این خیلی عجیبه: تست دردسر بزرگ تو راهه! کی همسر پیرمرد ناقلاست؟!

خطای اتوبوس-ما 10 ثانیه به شما فرصت می دهیم تا متوجه شوید که این تصویر چه مشکلی دارد

احتمالاً تا به حال چندین راز برای تجزیه و تحلیل صحیح این تصاویر کشف کرده اید و احتمالاً دیگر در تله بصری ایجاد شده توسط هنرمندان مسئول نمی افتید. با این حال، امروز ما این واقعیت را عملی خواهیم کرد!

در تصویرخطای اتوبوس که دقیقاً در بالا به اشتراک گذاشتیم، یک خطای منطقی وجود دارد که به طور قابل توجهی به صحنه آسیب می رساند. تمرکز کنید، مهارت های کارآگاهی خود را عملی کنید و سعی کنید آن را در حداکثر 10 ثانیه پیدا کنید!

همچنین ببینید: کدام زوج خیانت را پنهان می کند؟ با این تست می فهمید چه نوع شریک عاشقانه ای هستید؟

اگر در جمع هستید، از آنها دعوت کنید تا با شما در آزمون خطای اتوبوس شرکت کنند. ادراک مهارتی است که همه ما از آن بهره مندیم.

تا اینجا به نتیجه ای در پیدا کردن خطای اتوبوس رسیدید؟

اگر هنوز چیزی پیدا نکرده اید و وقت شما تمام شده است، ما پاسخ تست را در پایین صفحه قرار داده ایم.

.

.

.

.

.

نتیجه تست خطای اتوبوس

این مطلب خواندنی را از دست نده: حکایت شیخ صنعان و عاشق شدنش: وقتی زیبایی زن جرم است!

.

.

.

ما همچنین به شما نکته‌ای می‌دهیم تا چالش خطای اتوبوس را کمی ساده‌تر کنید: خطا جایی در اتوبوس است. در مورد عملکرد آن فکر کنید، چیزی به درستی به تصویر کشیده نشده است، که باعث ناهماهنگی در تصویر می شود.

تمرکز کنید و دانش اولیه خود را در مورد این وسیله حمل و نقل وارد بازی کنید و موفق خواهید شد!

خطای اتوبوس-نتیجه تست خطای اتوبوس

نتیجه تست خطای اتوبوس:

خطا، همان طور که در تصویر مشخص است، عدم وجود پله در اتوبوس است. اگرچه مدل این وسیله نقلیه در ایران رایج نیست، اما همه ما می دانیم که اتوبوس های دو طبقه نیاز به پله دارند تا مسافران در طبقه بالا بتوانند سوار و پیاده شوند.

فقدان پله ما را به تعجب وا می دارد: مسافران طبقه بالا چگونه توانستند به صندلی خود برسند؟

این تست رو حتما امتحان کن: تست بینایی: فقط عکاسان و طراحان گرافیک می توانند همه پانداها را پیدا کنند!

برای تکمیل این تست بینایی به روشی صحیح، داشتن چشمانی دقیق و همچنین دانستن چگونگی توسعه استدلال به روشی منطقی ضروری است.

اگر الگوی فکریتان شما را به نتیجه صحیح رسانده است، ما به شما تبریک می‌گوییم، زیرا این بدان معناست که شما علاوه بر داشتن چشمانی بسیار سریع، می‌توانید خارج از چارچوب فکر کنید و حتی در ساده‌ترین محیط‌ها و محیط‌هایی که با آنها می‌توانید اطلاعات متفاوتی پیدا کنید. عادت دارند.

اگر نتوانستید پاسخ درست خطای اتوبوس را پیدا کنید و نیاز به بررسی نتیجه داشتید، احتمالاً تمایل دارید که موقعیت‌ها را سریع‌تر و بی‌دقت‌تر بدون توجه به جزئیات،تجزیه و تحلیل کنید.

برای بهبود مهارت مشاهده خود، که در همه زمینه‌های زندگی بسیار مهم است، توصیه می‌کنیم چالش‌های بیشتری مانند آنچه در بخش سرگرمی گفتنی وجود دارد انجام دهید، و همچنین برای انجام سایر فعالیت‌هایی که به تحریک ذهن کمک می‌کنند، مانند خواندن، وقت بگذارید.

لینک های مرتبط:

بدترین کشورها برای اخذ تابعیت: این کشورها به شما اقامت شهروندی نمی دهند!

تست بینایی کروکودیل را در عرض 5 ثانیه پیدا کنید!

چیزی که اول ببینید نشان می دهد، آیا شما عصبی هستید؟

با این تصویر می فهمی بقیه عاشق کدوم اخلاقتن؟!

 

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصبت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. باسلام
    پله درجلو اتوبوس قرار دارد.
    اشتباه تصویر به نظرم جهت دراست که درسمت راننده قرار گرفته.و باید سمت چپ باشد اتوبوس باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 11 =

دکمه بازگشت به بالا