;
مد و زیباییمد روز

لباس مناسب خانم های باسن بزرگ: ترفندهایی که شما را خوش استایل تر نشان می دهند!

لباس مناسب خانم های باسن بزرگ: اندام همه افراد یک شکل نیست، برخی خانم ها پایین تنه درشت، باسن بزرگ و پاها و ران های درشتی دارند. داشتن پایین تنه درشت عیب محسوب نمی شود و بسیاری از چهره های مشهور دنیا دارای پایین تنه درشت هستند اما برخی از افراد به دلایل خاص این نوع اندام را دوست ندارند.

اگر جزو این نوع افراد هستید، با انتخاب لباس مناسب، می توانید پایین تنه درشت را پنهان کنید. در ادامه بخش مد و زیبایی از سری مطالب مد روز به شما می گوییم کدام لباس ها برای خانم های دارای اندام گلابی شکل مناسب است. با مجله گفتنی همراه باشید.

این هم جالبه: چرا رنگ لباس عروس سفیده؟ لباس عروس در ایران باستان چه رنگی بوده؟

لباس راه راه

لباس مناسب خانم های باسن بزرگ: اگر دارای باسن بزرگ و پاهای درشت هستید، لباس های دارای راه راه عمودی بپوشیداما لازم نیست کل لباس تان راه راه باشد و همین که قسمت هایی از لباس تان این طرح را داشته باشد، کافی است.پوشیدن لباس های دارای راه راه عمودی بر کشیده نشان دادن شما تاثیرگذار است زیرا در تضاد با منحنی های اندام شما قرار می گیرند.

 لباس مناسب خانم های باسن بزرگ2

این هم جالبه بخونی: رشد مو با روغن: اگه رشد موهات کمه از دست نده!

شلوار چسبان

لباس مناسب خانم های باسن بزرگ: یکی دیگر از لباس هایی که برای خانم های دارای پایین تنه درشت مناسب است، شلوارهای چسبان و لگ است. شلوار لگ برای تراز کردن منحنی های پاهای این افراد مناسب است زیرا برای پیروی از شکل طبیعی در مفصل ران گسترش می یابد، اما سپس به سمت مچ پا باریک تر می شود.

لباس های با جنس مناسب

خانم های دارای پایین تنه درشت باید لباس هایی با جنس مناسب بپوشند. لباس هایی که به شکم یا باسن نمی چسبد و پارچه لخت و لطیفی دارد. این افراد باید از پارچه های براق یا ساتن، ابریشم خودداری کنند و لباس هایی را انتخاب کنند که در تهیه آنها از پنبه یا پشم مطبوع استفاده شده است.

شلوار جین فاق بلند

لباس مناسب خانم های باسن بزرگ: اگر دارای باسن بزرگ و پاهای درشت هستید، بهتر است از شلوار جین فاق بلند استفاده کنید. این نوع شلوار باسن شما را به طور کامل می پوشاند و باعث کشیده تر شدن کمر، شکم و پاها و در نتیجه لاغر به نظر رسیدن تان می شود. بهتر است قد شلوار لی شما تا مچ پا برسد و کوتاه نباشد.

 لباس مناسب خانم های باسن بزرگ1

این هم جالبه: نحوه انجام آرایش سبک و روزمره که آقایان فکر می کنند نچرال هستید!

مانتو و لباس قد متوسط

لباس مناسب خانم های باسن بزرگ: خانم های دارای پایین تنه درشت باید در انتخاب قد لباس هم توجه کنند و لباس هایی را انتخاب کنند که باسن آنها را بپوشاند. این افراد در فصل زمستان ژاکت و یا کت هایی را بپوشند که کمی روی باسن را بگیرند اما خیلی بلند نباشند زیرا اگر خیلی بلند باشند، باسن در لباس بیشتر مشخص خواهد شد و برعکس عمل می کند.

انتخاب لباسی کمردار

خانم های دارای پایین تنه درشت برای لاغرتر شدن باید لباسی کمردار انتخاب کنند. اگر لباس انتخابی شما در ناحیه کمر تنگ تر باشد، چشم ها به سمت کمر جلب می شود.

لباس تیره

لباس مناسب خانم های باسن بزرگ: افرادی که دارای باسن بزرگی هستند، باید از رنگ های گرم استفاده کنند. رنگ های مانند قرمز تیره، زرشکی، بنفش، قهوه ای، رنگ خرمایی این رنگ ها، رنگ های ایده آلی هستند. اگردارای باسن و شکم هستید، بهتر است برای مهمانی ها از لباس هایی با رنگ مشکی استفاده کنید.

دامن مدادی

خانم هایی که ران و باسن بزرگ دارند، بهتر است دامن کوتاه نپوشند بلکه دامن های مدادی به که تا زیر زانوهستند، این خانم ها را لاغرتر نشان می دهند این خانم ها بهتر است سراغ رنگ های تیره بروند و بلوز خود را در دامن قرار دهند تا باریکی کمرشان بیشتر به چشم آید.

لباس هایی با یقه زیبا

لباس مناسب خانم های باسن بزرگ: افراد دارای پایین تنه بزرگ بهتر است لباس های یقه باز مثل یقه هفت باز، یقه قایقی، دکلته و یا یقه هایی با چین و دراپه، با آستین های کلوش و پفی که نمای بهتری از بالا تنه را به نمایش می گذارند، بپوشند تا توجه ها از پایین تنه دور شود.

استفاده از کمربند

لباس مناسب خانم های باسن بزرگ: خانم های دارای پایین تنه درشت بهتر است از کمربند استفاده نمایند. بستن کمربند به افرادی که دارای باسن بزرگی هستند کمک می کند تا قدشان بلندتربه نظر برسد و در نتیجه بزرگی باسن شان کمتر به چشم بیاید.

اگر قد کوتاه و باسن بزرگی دارید بهتر است از کمربند استفاده کنید، کمربندهای مدل داری که بعد از اینکه دور کمر بسته می شود روی ناحیه ی شکم آویزان و معلق می مانند.

پیراهن مجلسی با دامن های A شکل

لباس مناسب خانم های باسن بزرگ: افراد دارای پایین تنه بزرگ برای تعادل و هماهنگی دو بخش بالا و پایین تنه باید پیراهن هایی با پیلی یا چین در پیش سینه همراه با آستین های حجیم، کمر چسبان و دامن A شکل بپوشند.

افراد دارای پایین تنه بزرگ و درشت بهتر است:

از اکسسوری هایی مانند گوشواره بلند استفاده کنند.
از لباس هایی با طرح های بزرگ خودداری کنند.
از شلوارهای دارای پاچه های گشاد که باسن را بزرگتر نشان می دهد، استفاده نکنند.
از دامن کوتاه و پیراهن های چسبان اریب استفاده نکنند.
کفش های مسطح نپوشند.
لباس نیم تنه نپوشند.
شلوار های رزمی یا شلوار های دو طرفش جیب دار نپوشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 2 =

دکمه بازگشت به بالا