;
مد و زیباییمد روز

نکات لباس پوشیدن خانم ها در خانه: خانم های شیک پوش، تو خونه چی می پوشن؟

نکات لباس پوشیدن خانم ها در خانه: نکات لباس پوشیدن خانم ها در خانه: بسیاری از خانم ها به لباس پوشیدن خود در بیرون از منزل اهمیت می دهند و هنگامی که به خانه می آیند هر لباسی را به تن می کنند. خوب لباس پوشیدن در خانه را نیز نباید بی اهمیت دانست زیرا خوب لباس پوشیدن در منزل احترام به خودتان است و این کار باعث می شود وضعیت خلق و خویتان التیام پیدا کند و شادتر باشید.

این هم جالبه: خطرات سوتین برای خانم ها: چرا نباید سوتین بزنید؟

نکات لباس پوشیدن خانم ها در خانه

شما با خوب لباس پوشیدن در منزل و اهمیت به خودتان به اطرافیان تان می فهمانید که باید به شما احترام بگذارند و اهمیت دهند و دیگر دغدغه این را ندارید که مهمانی ناخوانده داشته باشید و در برابر او شلخته به نظر برسید. انتخاب لباس خانم ها برای منزل دارای اصول و قواعدی است که در این بخش از مد و زیبایی از سری مطالب مد روز به آن پرداخته ایم. با مجله گفتنی همراه باشید.

لباس های کهنه نپوشید

نکات لباس پوشیدن خانم ها در خانه: کشوی لباستان را بررسی کنید و لباس های کهنه، پاره، رنگ و رو رفته خود را دور بیاندازید اما یک دست لباس کهنه برای پوشیدن در زمان کار با سفیدکننده برای خود نگه دارید. شما باید برای خودتان ارزش قائل شوید و در خانه لباس های نو و جذاب بپوشید.

همیشه لباس خواب نپوشید

در طول روز در خانه لباس های ساتن و گیپور خواب را نپوشید بلکه طوری لباس بپوشید که احساس راحتی کنید.

نکات لباس پوشیدن خانم ها در خانه3

لباس زیر مناسب به تن کنید

لباس های زیرتان باید زیبا و با یکدیگر ست باشند پس لباس های زیری که خراب شده و کش و قزن هایش خراب گشته و درزهایشان باز شده را دور بریزید.

لباس های راحت بپوشید

نکات لباس پوشیدن خانم ها در خانه: لباسی که در خانه می پوشید باید راحت باشد تا بتوانید آزادانه حرکت کنید پس بهتر است لباس های تنگ و سفت و پلاستیکی را کنار بگذارید و لباس هایی که چروک می شوند، را نپوشید.

لباس های شما باید اندازه تنتان باشد

لباس خانه شما باید راحت باشد اما نباید به سراغ لباس های خیلی گشاد بروید و لباسی را انتخاب کنید که برایتان بزرگ باشد پس لباس های اندازه تنتان را بخرید و هرگز به سراغ لباس گشاد نروید مخصوصا اگر اضافه وزن دارید.

لباس های همرنگ نپوشید

نکات لباس پوشیدن خانم ها در خانه: بهترین نوع لباس در خانه بلوز و شلوارهای ست خانگی با ترکیبی از رنگ های شاد و زنده است. لباس هایی را انتخاب نمایید که همرنگ نباشند و رنگ هایی که بیرون از خانه کمتر می پوشید را برای لباستان در نظر بگیرید.

جنس لباستان باید مناسب باشد

لباس های خانگی به این دلیل که مدت زمان بیشتری پوشیده می شوند باید راحت باشند پس لباس های چسبان پلاستیکی مانند لگینگ و تاپ های تنگ انتخاب نکنید بلکه لباس خانگی نخی را انتخاب کنید.

لباس های خانگی مدت بیشتری در تن ما هستند پس نیاز به شستشو بیشتری دارند بنابراین جنسی را برای لباس خانگی خود انتخاب کنید که با شستشو کهنه و بی رنگ و رو نشود.

لباس های خیلی باز و پوشیده انتخاب نکنید

نکات لباس پوشیدن خانم ها در خانه: لباس های خانگی که انتخاب می کنید باید نه خیلی باز و نه خیلی پوشیده باشند و بهتر است در روزهای سرد لباس کاملا پوشیده و در روزهای گرم لباس خیلی باز نپوشید بلکه لباس هایی را انتخاب نمایید که فقط یک بخش از بدن را نشان دهند مثلا لباس هایی که از پشت روی کمر باز هستند و بلوزهایی که روی شانه شان سوراخ است برای خانه مناسبند. دقت کنید درخانه تاپ بندی و شلوارک کوتاه نپوشید و تاپ را با شلوار و شلوارک را با تی شرت معمولی بپوشید.

لباس مناسب با اندامتان را به تن کنید

نکات لباس پوشیدن خانم ها در خانه: اگر فکر می کنید هنگام انتخاب لباس خانگی راحتید و لازم نیست به اندامتان توجه کنید سخت در اشتباه هستید زیرا برای انتخاب همه لباس ها باید اندامتان را در نظر بگیرید. اگر بالاتنه بلند و پاهای کوتاهی دارید، تونیک نپوشید. اگر در قسمت شکم چاق هستید، تاپ های کوتاه نپوشید.اگر می خواهید لاغرتر و باریک تر به نظر برسید لباس هایی را انتخاب کنید که تیره باشند زیرا لباس های رنگ روشن شما را حجیم تر نشان می دهند.

دمپایی و یا صندل بپوشید

نکات لباس پوشیدن خانم ها در خانه2

برای محافظت از پوست کف پایتان و زیباتر شدن اندامتان در خانه صندل بپوشید. خانم های قد کوتاه با پوشیدن صندل با کمی لژ یا پاشنه می توانند بلندتر و کشیده تر به نظر برسند.

لباس هایتان باید تنوع داشته باشند

نکات لباس پوشیدن خانم ها در خانه: لباس های خانگی شما نیز باید تنوع داشته باشد و در خانه بهتر است لباس های یک شکل مانند همیشه گشاد یا تنگ، همیشه دخترانه یا اسپرت، همیشه باز یا بسته نپوشید، بلکه چند دست لباس در چند سبک مختلف مثل یک بلوز و دامن، یک تی شرت و شلوار گشاد راحت، یک تاپ و شلوار برمودا، یک تی شرت و شلوارک جین، یک پیراهن نخی تا روی زانو، یک تونیک با لگینگ انتخاب نمایید و بپوشید.

لباس هایتان را طبقه بندی کنید

لباس هایی که در کشوی خود دارید را بررسی کنید و لباس هایی را که می توانید با هم ست کنید را جداگانه تا کنید. پیراهن ها و لباس های یک سبک و مدل را هم جداگانه تا کنید. سپس از لباس هایی مانده که چیزی برای ست کردن ندارند، عکس بگیرید تا هنگام خرید تکه مناسب برای ست کردن با آن لباس را خریداری نمایید.

به موها و ناخن هایتان رسیدگی کنید

نکات لباس پوشیدن خانم ها در خانه: اگر در خانه به موها و ناخن هایتان رسیدگی کنید و چند تل، گیره یا کش مو همرنگ با لباس خانگیتان بخرید و یا لاک همرنگ لباس خانگی خود را بزنید، زیباتر و جذاب تر به نظر خواهید رسید.

آرایش ملایم داشته باشید

برای جذاب به نظر رسیدن در خانه، در طول روز کمی آرایش کنید و حتما پوست خود را مرطوب نگه داشته و از یک ریمل ساده و رژ لب ملایم استفاده کنید تا پوست تان شاداب تر، چشمان تان زیباتر و چهره تان گیراتر به نظر برسد.

همیشه خوشبو باشید

نکات لباس پوشیدن خانم ها در خانه1

نکات لباس پوشیدن خانم ها در خانه: شما در خانه نیز نباید بوی عرق بدهید پس بهتر است مرتب حمام کنید و برای خوشبوتر بودن از مام رولت ضد تعریقی که بوی ملایمی دارد و یا عطرهای خوشبو استفاده کنید.

از انتخاب لباس های کاملا ساده خودداری کنید

لباس هایی را بخرید که کمی زرق و برق داشته باشند تا جذاب تر و زیباتر به نظر برسید و روحیه تان با نشاط تر شود.

پیشنهاد هایی برای لباس پوشیدن در خانه

برای پوشش راحت و شیک در خانه، میتوانید از موارد زیر استفاده کنید.

شومیز، تاپ و تی شرت

نکات لباس پوشیدن خانم ها در خانه: شما بهتر است در کشوی لباس تان شومیز، تاپ و تی شرت داشته باشید تا هر وقت می خواهید تیپ اسپرت بزنید تی شرت و تاپ و اگر می خواهید یک تیپ نیمه رسمی زیبا برای داخل خانه داشته باشید، سراغ شومیز بروید.

شلوار، شلوارک، دامن

نکات لباس پوشیدن خانم ها در خانه: شلوار، شلوارک و دامن نیز از لباسهایی ضروری برای خانم ها هستند. شلوارک جین آبی کم رنگ را بایک شومیز سفید بپوشید تا زیبا و جذاب شوید. شما می توانید در خانه انواع دامن های کوتاه یا بلند را با لباس های مناسب ست کنید.

پیراهن ها و لباس های سرهمی

نکات لباس پوشیدن خانم ها در خانه: پیراهن ها و لباس های سرهمی نیز پیشنهاد دیگر ما برای لباس پوشیدن در خانه هستند. می توانید در خانه انواع پیراهن های بلند یا کوتاه با جنس های سبک و راحت بپوشید و استایل متفاوت داشته باشید و یا از لباس های سرهمی که شما را جذاب تر نشان می دهد، استفاده نمایید.

 

این مطالب هم جالبن:

درمان ریزش موی زنان با این 3 راه ساده که باید امتحانش کنی!

خوابیدن با موهای فر: اگه این کارها رو انجام بدهید حسابی دلبر می شوید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =

دکمه بازگشت به بالا