;
مد و زیباییآرایش و زیبایی

کثیف ترین بازیگران جهان که مسواک نمی زنند!+ عکسای باورنکردنی

کثیف ترین بازیگران جهان: شاید فکر کنیم که سلبریتی های به نظر «همه چیز تمام» بهداشت فردی را به دقت رعایت می کنند و حتی یک روز را هم بدون حمام سپری نمی کنند. اما همه ما، حتی سلبریتی ها عادت های مخصوص به خودمان را داریم.

این هم جالبه: معجزه سفید شدن پوست در یک روز که پوستتان را مثل برف می کند+ عکس

کثیف ترین بازیگران جهان

شاید برایتان جالب باشد که بدانید کدام سلبریتی ها مشکل بهداشت دارند. در بخش مد و زیبایی از سری مطالب آرایش و زیبایی تصاویری از کثیف ترین بازیگران جهان را مشاهده کنید. با مجله گفتنی همراه باشید.

مگان فاکس

کثیف ترین بازیگران جهان2

مگان فاکس اذعان کرده آدم تمیز و مرتبی نیست، به طوری که هرگز کار نظافت انجام نمی دهد و وقتی لباس هایش را درمی آورد آن ها را روی زمین رها می کند. او گفته به ندرت بعد از دستشویی رفتن سیفون را می کشد، حتی وقتی دوستانش از این موضوع شکایت می کنند.

این هم جالبه: معجزه هندوانه برای پوست: طرز تهیه سه ماسک صورت با هندوانه

زک افران

کثیف ترین بازیگران جهان3

کثیف ترین بازیگران جهان: جالب است بدانید که نام زک افران در میان فهرست هالیوودی هایی که بهداشت خود را رعایت نمی کنند، دیده می شود. زک افران با اینکه بسیار اهل ورزش است، اما روزها بدون حمام کردن سر می کند. او ترجیح می دهد با استفاده از دستمال های مرطوب کودک خود را تمیز کند.

این هم جالبه: شفاف شدن پوست به روش کره ای ها در منزل!

رابرت پتینسون

کثیف ترین بازیگران جهان1

کثیف ترین بازیگران جهان: یکی از سلبریتی هایی که بهداشت فردی را رعایت نمی کنند، رابرت پتینسون است. رابرت پتینسون هیچ لزومی به هر روز شستن موهایش نمی بیند و حتی پیش آمده که ۶ هفته موهای خود را نشسته باشد. او در اینباره گفته: «تمیز بودن یا نبودنش برایم مهم نیست.» به عقیده او موهایش خودشان تمیز می شوند و جز اینکه روی سرش بمانند نقش دیگری ندارند.

برد پیت

کثیف ترین بازیگران جهان4

برد پیت هم از طرفداران دستمال های مرطوب است. او گفته از آنجایی که همیشه سرش شلوغ است، فرصت حمام کردن ندارد و روزها بدون حمام سر می کند. او استفاده از دئودورانت و صابون را هم کنار گذاشته است.

میتو مک کانهی

کثیف ترین بازیگران جهان5

کثیف ترین بازیگران جهان: متیو مک کانهی هرگز از دئودورانت یا ادکلن استفاده نمی کند. او گفته مادرش و دیگر زنان زندگی اش به او می گویند که بدنش بویی مردانه و مخصوص به خودش دارد.

لئوناردو دیکاپریو

کثیف ترین بازیگران جهان7

کثیف ترین بازیگران جهان: لئوناردو دیکاپریو به دلایل زیست محیطی به ندرت حمام می کند، یک یا دو بار در هفته. به علاوه، از دئودورانت هم به دلیل طبیعی نبودن استفاده نمی کند.

جسیکا سیمپسون

کثیف ترین بازیگران جهان8

کثیف ترین بازیگران جهان: جسیکا سیمپسون به توصیه دندانپزشکان درباره ۲ بار مسواک زدن در روز عمل نمی کند. او دوست ندارد دندان هایش غیرواقعی به نظر برسند، به همین دلیل تنها ۳ بار در هفته دندان های خود را مسواک می زند. با وجود این، به گفته خودش دهانش هرگز بو نمی دهد و از طرفداران دهانشویه است.

کامرون دیاز

کثیف ترین بازیگران جهان6

یکی دیگر از بازیگرانی که به بهداشت خود اهمیت نمی دهند، کامرون دیاز است. کامرون دیاز گفته وارد دوره ای از زندگی اش شده هیچ انرژی ای صرف ظاهرش نمی کند و خود را همانگونه که هست پذیرفته است. به گفته خودش، هرگز صورتش را نمی شوید. او در اینباره گفته: «به معنای واقعی کلمه هیچ کاری نمی کنم. میلیاردها محصول آرایشی بهداشتی دارم که اگر خوش شانس باشم، دو بار در ماه از آن ها استفاده می کنم.»

 

این مطالب هم جالبن:

24 ماسک آرد برنج با طرز تهیه برای انواع پوست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − سیزده =

دکمه بازگشت به بالا