;
سبک زندگیرابطه و ازدواج

ازدواجی نبودن: متولدین این ماه ها نه بگیر هستن و نه اهل ازدواج!

ازدواجی نبودن: این روزها همه به دنبال ازدواج نمی روند و بعضی ترجیح می دهند که برای همیشه مجرد باشند‌، زیرا احساس می کنند در مجردی شرایط بهتری دارند و در نتیجه خیلی تمایلی به همسر نشان نمی‌ دهند.

در بخش سبک زندگی از سری مطالب رابطه و ازدواج، به شما معرفی می کنیم که افراد کدام ماه کم تر تمایل به ازدواج دارند یا به اصطلاح ازدواجی نیستند. البته طبق روال مطالب این چنینی باز هم یادآور می شویم که تمامی این موارد بر اساس طالع بینی چینی و هندی است که در اصل بیشتر جنبه ی سرگرمی دارند. با مجله گفتنی همراه باشید.

این هم جالبه: راه حل چشم چرانی مردان: اگه شوهرت به خانم ها نگاه میکنه حتمن ببین!

ازدواجی نبودن

یکی از ماه هایی که خیلی تمایل به ازدواج ندارد، شهریور است. شهریور ماهی ها خیلی رمانتیک نیستند. آن ها هر چیز را در زندگی به انتخاب خودشان انجام می‌ دهند و تحت تاثیر دیگران قرار نمی‌ گیرند و همین باعث می شود که مجرد باشند. آن ها در کل خیلی به مسائل عشقی اهمیت نمی‌ دهند.

۱.فروردین

ازدواجی نبودن: فروردین ماهی ها افراد با انگیزه ای هستند. دوست دارند که محبت بگیرند و ابراز محبت کنند اما در مورد ازدواج خیلی به خودشان سخت نمی گیرند و فکر می کنند که اگر مجرد هم بمانند، اتفاق خاصی نمی‌ افتد و خیلی خودشان را درگیر تعهد نمی کنند.

۲.آبان

آبان ماهی ها تنها زمانی ازدواج می کنند که کاملاً به طرف مقابل شناخت داشته باشند و مطمئن باشند که در کنار هم خوشبخت می شوند. در غیر این صورت حاضر به ازدواج نیستند و تصمیم می گیرند که تنها باشند، تا این که بخواهند درگیر رابطه عاشقانه با شخص مقابل شوند.

۳.خرداد

ازدواجی نبودن: خرداد ماهی ها همیشه در تلاش و جنب و جوش هستند. دوست دارند چیز های جدیدی را یاد بگیرند. کارهای هیجان انگیز به انجام برسانند اما ازدواج را خیلی ملاک و معیار اصلی خودشان نمی دانند و اگر هم مجرد بمانند، با این مسئله مشکلی ندارند.

۴.بهمن

بهمن ماهی ها خیلی به دنبال چالش نیستند و دوست دارند که زندگی آرام و طبیعی خودشان را پیش ببرند. در نتیجه اهل تعهد دادن و ازدواج کردن نیستند. آزادی خود را با هیچ چیز عوض نمی کنند و سعی دارند که برای خودشان زندگی کنند.

۵.آذر

ازدواجی نبودن: آذر ماهی ها افراد پر انرژی، خلاق و بشاشی هستند اما متاسفانه جزء افرادی هستند که به راحتی تن به ازدواج نمی دهند، زیرا عقیده دارند که ازدواج باعث می شود تا روتین زندگی شان تغییر کند.‌ به خاطر همین ترجیح می دهند که برای همیشه مجرد بمانند تا زیر بارِ تعهد بروند.

 

این مطالب هم جالبن:

گیاهان دفع کننده حشرات از آپارتمان شما در تابستان!

بهترین گیاهان آپارتمانی برای سلامت روحی: اگه دپرس هستی امتحان کن

سارا محبی

سارا محبی هستم فارغ التحصیل سینما از دانشگاه علم و فرهنگ علاقه زیادی به دنیای سینما و اخبار و مطالب این حوزه دارم. دوست دارم جدیدترین اخبار مرتبط با سلبریتی ها رو دنبال کنم و اون ها رو با شما عزیزان هم به اشتراک بگذارم. سایر علایق: نوشتن، نقاشی و یوگا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =

دکمه بازگشت به بالا