;
سبک زندگیرابطه و ازدواج

برگرداندن عشق با تکنیک NLP: اونی که دوست داری رو به سمت خودت جذب کن!

تکنیک NLP می تواند تجربه ما را نسبت به جهان اطراف تغییر دهد. افکار و احساسات ما واقعیت را شکل می دهند و در نتیجه این تکنیک ها می تواند به شدت در تغییر کل زندگی ما موثر باشند. تکنیک NLP عشق همان nlp است که بصورت منسجم در راستای برنامه ریزی عصبی زبانی یک شخص برای ایجاد احساس عشق و یا بازگشت به رابطه مورد استفاده قرار می گیرد.

با استفاده از تکنیک NLP برای برگرداندن عشق شما قادر خواهید بود رابطه خود را برگردانید. در بخش سبک زندگی از سری مطالب رابطه و ازدواج روش ها و ترفند هایی را به شما معرفی می کنیم که می تواند به تغییر رفتار تان کمک کند و باعث می شود که آینده بهتری داشته باشید. با مجله گفتنی همراه باشید.

این هم جالبه: ۸ ترفند برای دوستیابی؛ افراد را در سطح عمیق‌تری بشناسید!

تکنیک NLP برای جذب عشق

در ان ال پی باور بر این است که اگر تیپ شخصیتی افراد یا همان کانالهای ادراکی را بدانیم، بهتر می توانیم بر روی مخاطب خود اثر بگذاریم. در ان ال پی سه نوع کانال ادراکی یا تیپ شخصیتی را بررسی می کنیم:1- افراد دیداری 2- افراد شنیداری 3- افراد حسی

تکنیک NLP1

افراد دیداری

تکنیک NLP: اگر کانال ادراکی یا تیپ شخصیتی معشوقتان دیداری است، همواره او را تایید کنید، از ظاهر خوب او تمجید کنید و هر تغییری در آنها مانند تغییر رنگ مو و لباس جدید را با جزئیات به او یادآوری کنید. افراد دیداری تمایل به دریافت هدیه دارند و می توانید به بهانه مناسبت های مختلف برای آنها هدیه بگیرید. آنها دارای پردازش ذهنی بالایی هستند و علاقه زیادی به جلب توجه در جمع دارند. با این افراد ارتباط چشمی برقرار کنید.

افراد شنیداری

تکنیک NLP: افراد شنیداری روی انتقاد، تعریف و تمجید حساس هستند. آنها بر روی تن صدا، سرعت صحبت و میزان بلندی و کوتاهی صدا حساس هستند، پس هنگام صحبت با این افراد از تند صحبت کردن و ادای نادرست کلمات بپرهیزید و از الفاظ تند و توهین استفاده ننمایید، همچنین انتقاد خود را در قالب پیشنهاد ابراز کنید.

افراد حسی

تکنیک NLP: افراد حسی دوست دارند همسرشان آنها را درک کند و در روزهای سخت در کنار آنها باشد و آنها را در آغوش بگیرد. آنها با حس و لمس شدن با دنیای بیرون ارتباط برقرار می کنند.

تکنیک NLP3

تکنیک NLP برای برگرداندن عشق

قبل از اینکه با تکنیک NLP برای بازگشت عشق آشنا شوید با مهمترین ابزار آن، یعنی ضمیر ناخودآگاه آشنا شوید. ضمیر ناخودآگاه همه اطلاعات، تجربیات، گذشته، آرزوها و ترس های شما را در خود جایی می دهد.

سه عملکرد اصلی ضمیر ناخودآگاه، پردازش اطلاعات، جای دادن اطلاعات گذشته در خود و استفاده از آن در صورت لزوم، ارسال احساسات مورد نیاز و کنترل رفتار است.

نفوذ بر دیگران با تکنیک NLP

با توجه به اطلاعات فوق متوجه می شویم برای نفوذ بر دیگران، NLP می تواند به 3 شکل به ما کمک کند:

ایجاد انگیزه و میل به یادگیری مهارت های مرتبط

تکنیک NLP: به شما کمک می کند تا یادگیری مهارت های مورد نیازتان جذاب و لذت بخش شود و شما از یادگیری آنها احساس خستگی نکنید. ارتباط کلامی، زبان بدن و قانون جذب عشق از راه دور، شخصیت شناسی و … همه از ضروری های موفقیت در برگرداندن عشق از دست رفته است، NLP به شما کمک می کند که یادگیری این مهارت های ارتباطی برای تان لذت بخش شود و میل و تمایل بیشتری نسبت به یادگیری این مهارت ها بدست آورید.

یادگیری این تکنیک ها نه تنها در بازگشت عشق یا حفظ رابطه بلکه در همه مراحل زندگی برای رشد و توسعه فردی موثر است.

برنامه ریزی مهارت های مرتبط در ناخودآگاه

از دیگر تاثیرات تکنیک NLP که نه فقط برای برگرداندن عشق و حفظ آن، یادگیری مهارت های جدید است. برای موفقیت در هر چیزی تنها دانش و آگاهی کافی نیست و باید دانش را به مهارت تبدیل کرد که تکنیک NLP می تواند در این زمینه به ما کمک کند.

اگر دانش ما به مهارت تبدیل نشده باشد، در روابط خود ممکن است اشتباهاتی انجام دهیم و به دلیل اینکه مهارت های لازم در ناخودآگاه ما برنامه ریزی نشده است مدام این اشتباهات را تکرار کنیم. این موضوع در مورد روابط عاشقانه می تواند بسیاری تاثیر منفی داشته باشید. تکنیک NLP برای برگرداندن رابطه، مهارت هایی را در ما به وجود می آورد که در بازگرداندن عشق و حفظ رابطه به ما کمک می کند.

مهارت های ارتباط مستقیم و غیر مستقیم برای برگرداندن عشق

متقاعد کردن و ارزش گذاری از تاثیرات تکنیک NLP است که بیشتر مرتبط با مهارت های ارتباط موثر می باشد. مهارت های ارتباطی برگرداندن عشق با کمک تکنیک NLP تنها به مهارت های مستقیم و از راه نزدیک مربوط نیست، بلکه در ارتباط های غیر مستقیم و از راه دور نیز به ما کمک می کند.به طور مثال پیشرفت تکنولوژی به ما در ارتباطات از راه دور کمک می کند.

NLP یا برنامه ریزی عصبی کلامی به ارتباط بین زبان که نشانه هایی مفهومی دارد و احساسات که عصب شناختی است بر می گردد. با برنامه ریزی عصبی کلامی شما می توانید دریابید که چگونه و از طریق چه نشانه ها و احساسات خاصی در دیگران ایجاد کنید که منجر به جذب، عاشق کردن یا متقاعد کردن او شود. اگر عشق از دست رفته شما ارزش بازگرداندن دارد، از تکنیک NLP استفاده کنید.

ایجاد تغییر در زندگی

1. جدایی

آیا تا به حال در شرایطی بوده اید که احساس بسیار بدی به شما دست بدهد یا در شرایط کاری خاصی گیر کرده اید که نمی توانستید حرف خود را بزنید؟ شاید خجالت کشیدید. گاهی اوقات ممکن است بخواهید به یک فرد خاص تبدیل شوید اما حس خوبی به این کار خود ندارید. این احساس ناراحتی، خجالت و نگرانی کاملاً اتوماتیک است و تکنیک جدایی به شدت کمک کننده است.

احساس ترس، ناراحتی و دوست نداشتن را که می خواهید از آن خلاص شوید را در ذهن خود تجسم کنید، به این فکر کنید که انگار بدن شما روی یک سطح خاص جریان دارد و قرار است به پیشینه خود نگاهی بیندازید. سعی کنید از زاویه دیگری به ماجرا نگاه کنید. خودتان را جای شخصی بگذارید که قرار است با او روبرو شوید و سپس خواهید دید که احساسات شما تغییر می کند.

از بیرون به خودتان نگاه کنید. در واقع این جدا شدن از خود، احساسات منفی را از بین خواهد برد.

2. چارچوب بندی ماجرا

این تکنیک را زمانی امتحان کنید که فکر می کنید شرایط بسیار منفی و ناامید کننده است. چارچوب بندی ها هرگونه نکته منفی را حذف می کند و تجربه شما را به یک تجربه مثبت برمی گرداند. مثلاً فکر کنید که رابطه شما به انتها رسیده است. شاید در نگاه اول برایتان بسیار سخت باشد اما به چارچوب بندی ماجرا نگاه کنید. با جدایی می توانید فرصت بیشتری را در اختیار خود قرار دهید. البته ترسیدن و تمرکز کردن روی ترس یک کار طبیعی است اما ممکن است مشکلات بیشتری را ایجاد کند.

 

3. خودتان را شرطی کنید

آیا تکنیک شرطی کردن سگ ها با به صدا درآوردن زنگ و ترشح بزاق آن ها را به خاطر دارید؟

این اتفاق حتی در زمان هایی که غذایی هم وجود نداشت، برای سگ ها رخ می داد. در واقع یک نوع ارتباط عصبی بین صدای زنگ و ترشح بزاق در آن ها ایجاد می شد. شما نیز می توانید از این تکنیک استفاده کنید.

با این روش می توانید احساس مثبت در خودتان ایجاد کنید. اول باید ببینید که به دنبال چه احساسی هستید مثلاً اعتماد به نفس، شادی، آرامش و غیره.

دوست دارید که این شرطی شدن در کدام قسمت بدن شما باشد؟ فشار دادن انگشتان، لمس گردن، لمس لاله گوش و غیره. این تماس فیزیکی می تواند حس مثبت را در شما ایجاد کند. فرقی ندارد که کجا را انتخاب می کنید.

به گذشته فکر کنید و ببینید که کجا احساس اعتماد به نفس نکردید و از لحاظ ذهنی خودتان را در آن شرایط قرار دهید. زمانی که آن خاطره برایتان یادآوری شد، این قسمت از بدنتان را که تصمیم گرفته بودید لمس کنید. دستتان را روی همان قسمت نگه دارید تا مرور خاطره به اتمام برسد. با این کارتان یک پاسخ عصبی ایجاد می کنید و هر زمان که دوباره آن قسمت را لمس کردید، یاد آن ماجرای مثبت بیفتید، البته باید چند بار این کار را تکرار کنید.

پس زمانی که بعد از جدایی از یک رابطه احساس بدی داشتید، می توانید از این تکنیک استفاده کنید و حالتان را عوض کنید.

4. اجازه دهید که دیگران هم دوستتان داشته باشند.

این یک تکنیک آسان برای بازگرداندن عشق به زندگی تان است. در واقع افرادی که شما را دوست دارند، قدرت کمک کردن به شما را دارند. راه های زیادی وجود دارد که بتوانید حمایت دیگران را داشته باشید و پس سعی کنید خودتان باشید.

یکی از راه ها برای این که دیگران شما را دوست داشته باشند، این است که آینه رفتار آن ها باشید، جوری بنشینید و بایستید که مانند آن ها باشد، سرتان را مانند آن ها تکان دهید و زمانی که لبخند می زنند، لبخند بزنید و تن صدای خود را شبیه به آن ها کنید و غیره.

5. تاثیر گذاری و متقاعد کردن

به دیگران کمک کنید که احساسات منفی خود را از بین ببرند. عادت های بد را کنار بگذارید و با خودتان در چالش باشید اما تسلیم نشوید. سعی کنید از لحاظ اخلاقی روی دیگران تاثیر بگذارید و به یک انسان خوب تبدیل شوید.

آیا تکنیک NLP برای برگرداندن عشق، حفظ رابطه یا هر هدف دیگری معتبر است یا خیر؟

بعضی افراد NLP را همان قانون جذب تصور می کنند اما تفاوت بسیاری بین قانون جذب عشق از دست رفته که فقط شبیه علم است و تکنیک NLP وجود دارد. بر خلاف قانون جذب یا قانون جذب عشق از راه دور، NLP روشی است که بین بسیاری از پژوهشگر ها و دانشمندان روانشناسی و زبان شناسی اعتبار داشته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =

دکمه بازگشت به بالا