;
سبک زندگیمهارت های زندگی

بزرگ نشان دادن خانه: 11 ترفند دکوراسیونی برای بزرگتر نشانه دادن خانه + عکس

بزرگ نشان دادن خانه کوچک یکی از آرزوهای هر خانمی است. با ترفند و کلک‌هایی ساده اما خاص در بزرگ نشان دادن خانه خود قدم بردارید. بخش سبک زندگی از سری مطالب مهارت های زندگی را از دست ندهید. با مجله گفتنی همراه باشید.

این هم جالبه: نحوه عاشق شدن ماههای مختلف: متولدین هر صورت فلکی چگونه عاشق می شوند؟

بزرگ نشان دادن خانه

رنگ روشن و بزرگ نشان دادن خانه:

استفاده از رنگ‌های روشن، به ویژه سفید، می‌تواند فضا را بزرگ‌تر به نظر بیاورد. رنگ سفید نور را بهتر منعکس می‌کند و فضایی پر از نور و پرتلاش را به ارمغان می‌آورد.

بزرگ نشان دادن خانه

این هم جالبه: بهترین برخورد با همسایه فضول: اگه این مشکلو داری این راهکارها عالیه!

آینه:

قرار دادن آینه‌ها و شیشه‌ها در نقاط مختلف اتاق می‌تواند نور را منعکس کرده و احساس فضا را گسترده‌تر کند. آینه‌ها به خصوص در نقاطی که نور طبیعی ندارند مفید هستند.

خلون کردن خانه:

جلوگیری از شلوغی و پرهیز از اتلاف فضا با اشیاء غیرضروری می‌تواند اتاق را فضای بیشتری به نظر بیاورد. انتخاب مبلمان کوچک‌تر و مناسب برای ابعاد اتاق نیز می‌تواند مفید باشد.

کفپوش رنگ روشن:

نصب کفپوش‌های روشن در مقابل پنجره‌ها یا درهای کشویی می‌تواند به چشمان گسترشی فضا کمک کند.

نور طبیعی:

اگر امکانش هست، افزایش ابعاد پنجره‌ها یا استفاده از پرده‌های ساده و روشن می‌تواند نور طبیعی را افزایش داده و احساس گستردگی فضا را تقویت کند.

بزرگ نشان دادن خانه

دکوراسیون هماهنگ:

انتخاب دقیق و متناسب لوازم دکوراسیون می‌تواند ارتفاعات را به نحوی ایجاد کند که فضا بزرگ‌تر به نظر برسد، به عنوان مثال استفاده از پرده‌های بلند یا نقاشی‌هایی با موضوعات عمیق‌تر.

این هم جالبه: بهترین ترفند نگهداری بادمجان خام و پخته اگه میخوای کیفیتش رو حفظ کنه!

مدل کاغذ دیواری برای بزرگ نشان دادن خانه

بزرگ نشان دادن خانه1

طرح‌های محو و ساده:

انتخاب کاغذ دیواری با الگوها و طرح‌های عمیق و پیچیده می‌تواند چشم را درگیر کند و به دید گسترشی فضا کمک کند. طرح‌های خطوطی، هندسی، گل و بت‌نما می‌توانند به شکل موثری فضا را بزرگ‌تر به نظر بیاورند.

رنگ‌ روشن:

انتخاب کاغذ دیواری با رنگ‌های روشن مانند سفید، کرم، طوسی و … می تواند به شما کمک کند تا نور بیشتری در اتاق داشته باشید

چه فرشی خانه را بزرگتر نشان می دهد؟

رنگ فرش:

انتخاب فرش‌های با رنگ‌های روشن مانند سفید، خاکستری تیره، بژ و طوسی کمک می‌کند تا اتاق بزرگ‌تر به نظر برسد. این رنگ‌ها نور را بهتر منعکس می‌کنند و فضا را روشن‌تر و بازتر به نظر می‌آورند.

طرح فرش برای بزرگ نشان دادن خانه:

انتخاب فرش با الگوها ساده و یا خطوطی دراز که به طول اتاق می‌افتد، می‌تواند عمق و طول اتاق را تا حدی بزرگ‌تر به نظر بیاورد. از الگوها و طرح‌های خیلی پیچیده و کوچک خودداری کنید، زیرا ممکن است فضا را شلوغ و کوچک به نظر بیاورند.

اندازه:

انتخاب فرش‌های بزرگتر که تقریباً تمام اتاق را پوشش دهد، به فضای خانه احساسی از وسعت و بزرگی می‌دهد. این کار می‌تواند به نظم و سازماندهی اتاق کمک کند و فضا را بزرگ‌تر به نظر بیاورد.

 

این مطالب هم جالبن:

شستن اعضای بدن: ۷ جای بدن که همیشه آن ها را اشتباه می شویید! خیلی مهم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =

دکمه بازگشت به بالا