;
رابطه و ازدواجسبک زندگی

رابطه پنهانی مادر زن و داماد لو رفت! ازدواج پیرزن 75 ساله با دامادش

رابطه پنهانی مادر زن و داماد

رابطه پنهانی مادر زن و داماد: رفتارهای نامناسب زن جوان و تلاش مادر برای حفظ زندگی دخترش به نوعی در هم پیچید که در آخر، مادرزن و داماد را به موقعیتی باورنکردنی کشاند. با سبک زندگی مجله گفتنی همراه باشید.

در میان اخبار جنجالی و داغ فضای مجازی یک زوج با فاصله سنی بالا، نظرات را به خود جلب کرده است. زوجی که ماجرایشان را در این بخش می خوانید داستان اصلی عجیب بودن زندگی و ازدواجشان به اختلاف سنی ختم نمی‌شود و یک تصفیه حساب خانوادگی را به نمایش گذاشته است.

رابطه پرمهر و محبت مادر و فرزندی همه جا وجود ندارد و گاهی نبود همین عشق میتواند یک مادر و فرزند را تبدیل به رقیب یا حتی دشمن کند، بطوریکه این پیرزن روسیه ای و دخترش هستند.

داستان عجیب دیگر: ماجرای خانه شیطانی: در شمال شهر برایش خانه گرفتم اما او از دستم فرار کرد چون…

پیرزن ۷۵ ساله جزئیات جنجالی را بازگو کرد

رابطه پنهانی مادر زن و داماد: پیرزن ۷۵ ساله داستان ما در گفتگو با رسانه ها جزئیات جنجالی را بازگو کرد. او گفت که دخترش زنی بد اخلاق و بد دهن است برای همین در دوران زندگی مشترک با همسر سابقش مرتب در جنگ و دعوا بودند تا اینکه همسرش او را طلاق داد.

چندین ماه از این جدایی گذشت و تلاش های مادر برای بازگرداندن دختر به زندگی اش نتیجه نداد. پیرزن که معتقد بود داماد سابقش مرد بسیار خوبی است هر تلاش کرد تا زندگی دخترش از نو ساخته شود ولی موفق نشد.

پس از مدتی داماد سابق و مادرزن به این نتیجه رسیدند که می‌توانند کنار هم زندگی آرامی را تجربه کنند ولی حتی جرئت فکر کردن به این تصمیم را نداشتند چرا که از بد اخلاقی دختر پیرزن هراس داشتند.

اما در نهایت پس از مدت کوتاهی، تصمیم بر این گرفتند که رسما با هم ازدواج کرده و زندگی مشترکشان را کنار یکدیگر آغاز کنند. همانطور که انتظار می رفت، دختر پیرزن ساکت ننشست و مرتب برای بهم زدن زندگی مادرش دست به اقدامات عجیب زد.

این پیرزن ۷۵ ساله روسی از زندگی اش ابراز خوشحالی و رضایت کرد و گفت تنها مشکل او و همسر جدیدش، مزاحمت و حسادت های دخترش است.

شاید برایتان جالب باشد:

ماجرای طلاق عجیب: آقا داماد با دیدن این صحنه عروسی خود را به هم زد!

ماجرای عاشقانه عروس 14 ساله: نامزدم از پدرم شکاک تر بود!

نشانه های عشق پنهانی: 10 نشانه که به شما می گویند یک نفر عاشق شما شده است حتی اگر پنهان کند!

ازدواج با مردان بتا: قابل توجه خانم ها با مردان بتا ازدواج کنید و خوشتیپ ها و قدبلندها را رد کنید!

7 حرف های ممنوعه: برای فرار از بدبختی اینا رو به بقیه نگو!

کاریزماتیک ترین ماه ها: کدوم ماه ها برای ریاست ساخته شدن و حرفشون برش داره؟؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا