;
فرهنگ و هنرهنرمندان

آیسان آقاخانی همسر محمدرضا گلزار که 20 سال از او کوچکتر است!

آیسان آقاخانی همسر محمدرضا گلزار دختر جوان زنجانی که متولد سال ۱۳۷۶ است، تصاویرش بسیار در فضای مجازی در حال پخش است و ادعا شده که این دختر همسر محمدرضا گلزار است. این دختر اهل زنجان بوده و پیج‌های مختلف اینستاگرامی او را با عنوان همسر محمدرضا گلزار معرفی کرده‌اند. پس از اینکه اخبار ازدواج این هنرمند سینما منتشر شد، حالا عکس‌های همسر او فاش شده است. آیسان آقاخانی اسم همسر محمدرضا گلزار می‌باشد و دختر یک تاجر است و اختلاف سنی زیادی با محمدرضا گلزار دارد. با بخش فرهنگ و هنر مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

آیسان آقاخانی همسر محمدرضا گلزار1

تصاویری از محمدرضا گلزار و دختر جوانی با نام آیسان آقاخانی در فضای مجازی پخش شده است، که ادعا شده محمدرضا گلزار با ایسان آقاخانی ازدواج کرده است، در ادامه با فرهنگ و هنر گفتنی همراه باشید تا با بیوگرافی این دو نفر بیشتر آشنا شوید.

نحوه آشنایی گلزار با آیسان آقاخانی

برخی از پیج های اینستاگرامی عنوان کرده اند که آیسان آقاخانی در زمینه مدلینگ فعالیت دارد و دختر یکی از تاجران سرشناس می‌باشد درباره نحوه آشنای آن‌ها گفته می‌شود که محمدرضا گلزار به عنوان مدل برای شرکت پدر این دختر فعالیت کرده، که در نهایت سرآغاز آشنایی آن‌ها بوده است و این خانم از طرفداران محمدرضا گلزار نیز محسوب می‌شود. همچننی اختلاف سنی محدرضا گلزار آیسان آقاخانی حدود ۲۰ سال است.

آیسان آقاخانی همسر محمدرضا گلزار2

برخی دیگر از پیج های اینستاگرامی درباره نحوه آشنایی این دو گفته اند که: آیسان در عرصه مدلینگ فعالیت دارد و یکی از دوست های گلزار که عکاس است به عنوان نمونه کار عکس او را در پیج خود گذاشته است. گلزار از او خوشش آمده و از دوستش خواسته تا آن ها را با هم آشنا کند.

آیسان آقاخانی همسر محمدرضا گلزار3

آیسان آقاخانی همسر محمدرضا گلزار4

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + یازده =

دکمه بازگشت به بالا