;
فرهنگ و هنرهنرمندان

ازجان دنیز و همسر ایرانی‌اش: چرا مردان ترکیه زن ایرانی می گیرند؟

ازجان دنیز و همسر ایرانی‌: تصاویری از ازجان دنیز خواننده ترک و دوست دختر ایرانی اش سمر دادگر در عروسی شان را در ادامه ببینید. ماجرای ازدواج مخفیانه آن‌ها چیست؟

اوزجان دنیز و فیضا اکتان در سال 2018 ازدواج کردند و این ازدواج یک سال بعد به پایان رسید. حاصل این ازدواج یکساله پسری به نام کوزی است که به همراه مادرش فیضا زندگی می‌کند. از سال 2019 به بعد تاکنون اوزجان دنیز با همسر سابقش بر سر حضانت پسرشان و مسائل دیگری نظیر ویلایی که در آن زندگی می‌کردند، ماشینی که فیضا اکتان از آن استفاده می‌کرد و… در تنش هستند.

با این که هنوز اطلاعات چندانی از سمر دادگر در دسترس نیست، اما بنا به گزارش روزنامه ترکی حریت، مشخص است که او یک دختر ایرانی متولد ۱۹۹۴ است و اکنون ۲۷ سال دارد؛ یعنی ۲۲ سال کمتر از سن اوزجان دنیز! سمر در حال حاضر ساکن ترکیه است و یک طراح لباس و فعال در صنعت مد است.

شاید بپسندید: فیلم لو رفته از عروسی فوق لاکچری بهرام رادان در گرجستان

عکس جدید اوزجان دنیز و همسرش

 ازجان دنیز و همسر ایرانی‌2

در رابطه با اسم این خانم:

ثَمر/ سَمر
این دو کلمه در تلفظ یکسان و در معنی مختلف هستند. ثمر به معنای «میوه» و در مجاز به معنای «حاصل و نتیجه» است اما سمر یعنی «افسانه و حکایتی که زبانزد است».

ازجان دنیز خواننده ترک و همسر ایرانی اش

 ازجان دنیز و همسر ایرانی‌1

در میان همین درگیری‌ها با فیضا آکتان، ناگهان خبرهایی مبنی بر رابطه عاشقانه و صمیمی میان اوزجان دنیز و سمر دادگر منتشر شد. سپس اوزجان دنیز با انتشار پستی در شبکه اجتماعی اینستاگرام با محتوای:

زمانی که همه چیز را از دست دادم، در همان لحظه پیدایت شد. تو وجدانی، بهاری، دریایی، شنی… تو با قلب کوچکت در مقابل دنیا می‌ایستی… چه خوب که اینقدر سرسخت، صبور و قدرتمند هستی… تو نادر و بی‌همتایی

بر تمامی شایعات مهر تایید زد. به دنبال آن سمر دادگر نیز با کامنت عاشقانه‌ای که برای پست اوزجان دنیز گذاشت رسما این رابطه عاشقانه را تایید و علنی کردند. سمر دادگر یک دختر ایرانی است که در سال 1994 به دنیا آمده و تقریبا 22 سال از اوزجان دنیز کوچکتر است. این دختر ایرانی در حال حاضر در کشور ترکیه زندگی می‌کند و یک طراح لباس است که در زمینه مدلینگ نیز فعالیت دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 10 =

دکمه بازگشت به بالا