;
فرهنگ و هنرهنرمندان

خبر بد برای طرفداران بلک پینک: وضعیت سلامتی اعضای گروه بلک پینک خوب نیست!

خبر بد برای طرفداران بلک پینک: وضعیت سلامتی اعضای گروه بلک پینک خوب نیست! جراحات و بیماری‌های اعضای گروه بلک پینک در میان تور جهانی جهانی آن‌ها باعث نگرانی شدید طرفداران آن‌ها شده است. اعضای گروه بلک پینک از اکتبر سال 2022 در حال اجرای تور جهانی بوده‌اند و با جراحات مختلفی مواجه شده‌اند. با بخش فرهنگ و هنر مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

طرفداران نگرانی خود برای سلامتی اعضا را ابراز کرده‌اند. این در حالی است که 13 کنسرت از تور جهانی گروه بلک پینک باقی مانده است. از بازگشت آن‌ها به صنعت موسیقی پس از نزدیک به دو سال تا آغاز تور جهانی در ماه اکتبر و برنامه‌های فردی متعدد، هیچ نشانه‌ای از استراحت برای اعضای این گروه دیده نمی‌شود.

گروه بلک پینک به تازگی دو کنسرت خود در بزرگترین استادیوم تایلند را به پایان رسانده است. با این حال هنوز 2 کنسرت از تور این گروه در آسیا باقی مانده است.

بلک پینک1
اعضای بلک پینک از سمت راست: لیسا، رزی، جنی، جیسو

آسیب دیدگی جنی

در طول کنسرت‌های تایلند، طرفداران متوجه شدند که جنی کتفش را بسته است. طرفداران بلک پینک این را به عنوان نشانه‌ای از آسیب دیدن او برداشت کرده‌اند. بستن عضلات به آیدل‌ها در اجرای برنامه‌های خود بدون درد کمک می‌کند. تیم این خانم آیدل تأیید کرده است که او در طول حضورش در نمایشگاه «Métiers D Art» از برند لوکس شَنِل در توکیو در تاریخ 1 ژوئن مجروح شده است. جنی نیز اعلام کرده است که او نمی‌تواند دستش را تکان دهد.

مشکل گردن لیسا

طرفداران بلک پینک همچنین متوجه شدند که در کنسرت‌های اخیر، وضعیت آسیب‌دیدگی گردن لیسا بدتر شده است. این آیدل از اواخر سال گذشته تاکنون با این جراحت دست و پنجه نرم کرده است.

جیسو و کرونا

وای جی، کمپانی این گروه نیز اخیراً اعلام کرده است که آزمایش کرونا جیسو، بزرگ‌ترین عضو گروه بلک پینک، مثبت بوده است. جیسو به دلیل مراقبت از سلامتی خود، ایمنی اعضای گروه و کارکنان قرنطینه شده است. او در کنسرت‌های بلک پینک در تاریخ‌های 3 و 4 ژوئن در اوزاکا حضور نخواهد داشت.

با توجه به مصدومیت دو عضو گروه، بیماری جیسو، برنامه‌های ثابت برای هر چهار عضو، و کنسرت‌های جدیدی که به تور آن‌ها اضافه شده است، طرفداران از کمپانی وای جی خواسته‌اند تا به اعضا اجازه استراحت و بهبودی بدهد. گروه بلک پینک پیش از رفتن به استرالیا برای اجرا کنسرت‌هایشان در 10، 11، 16 و 17 ژوئن با حضور سه عضو در کنسرت‌های آینده خود در اوزاکا اجرا خواهند کرد.

 

گروه بلک پینک

بلک‌پینک (کره‌ای: 블랙핑크؛ BLACKPINK یا BLΛƆKPIИK نیز نوشته می‌شود) گروه دخترانه کره‌ای متشکل از جیسو، جنی، رزی و لیسا تحت لیبل وای‌جی انترتینمنت است. گروه در اوت ۲۰۱۶ با سینگل آلبوم خود، به نام اسکوئر وان که شامل آهنگ‌های «سوت» و «بوم‌بایا» که نخستین ورودی‌های شماره یک آن‌ها به ترتیب در چارت دیجیتال گائون کره جنوبی و فروش ترانه دیجیتال جهانی بیلبورد بود آغاز به کار کرد.

بلک‌پینک در طول حرفهٔ خود رکوردهای آنلاین متعددی شکسته‌است. موزیک ویدئ kill this love و how you like that هرکدام در ۲۴ ساعت اول انتشار رکوردهایی را برای پربیننده‌ترین موزیک ویدئو ثبت کردند و با how you like that سه رکورد جهانی گینس را شکستند. همچنین نخستین گروه موسیقی و هنرمند زن کره‌ای هستند که پنج موزیک ویدئو از آن‌ها هر کدام بیش از یک میلیارد بازدید در یوتیوب کسب کرده‌اند. بلک‌پینک در حال حاضر با بیش از ۳۰ میلیون فالور دارای بیشترین دنبال‌کننده برای یک گروه دخترانه در اسپاتیفای و بیش از ۸۵ میلیون مشترک دارای بیشترین سابسکرایب یک هنرمند موسیقی در یوتیوب است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا