;
سینمافرهنگ و هنر

راز کثیف جوانی هالیوودی ها: استفاده از خون کودکان!

راز کثیف جوانی هالیوودی ها: کاویزل که یک مسیحی بسیار مقیّد و معتقد است و بعد از نقش‌آفرینی حضرت عیسی(که آن فیلم باعث خشم شدید یهودیان شد) تقریبا در هالیوود بایکوت شده بود، از یک تجارت سیاه، اهریمنی و میلیارد دلاری گفت: تجارت کودکان برای خون!

اخیرا، بازیگر آمریکایی، جیمز کاویزل، هنرمندی که با ایفای نقش عیسی(ع) در فیلم «مصایب مسیح» ساخته‌ی مل گیبسون به شهرت رسید، در ویدئویی برای تبلیغ فیلم جدید خود، اظهاراتی تکان‌دهنده داشت.

کاویزل که یک مسیحی بسیار مقیّد و معتقد است و بعد از نقش‌آفرینی حضرت عیسی (فیلیم که باعث خشم شدید یهودیان شد) تقریبا در هالیوود بایکوت شده بود، از یک تجارت سیاه، اهریمنی و میلیارد دلاری گفت: تجارت کودکان برای خون!

پیشنهادی: واکنش پردیس احمدیه به افغانستانی بودنش: افغانستانی بودن که فحش نیست! + ویدیو

کاویزل
کاویزل

فیلم اخیر او، «نوای آزادی» (Sound of Freedom) از روی خاطرات یک افسر سابق سیا، تیم بالارد، ساخته شده که بعد از مواجهه با ابعاد خوفناک قاچاق کودکان، از کار رسمی خود کناره گرفت تا به صورت شخصی به تحقیق درباره شبکه‌های سرّی، پرقدرت و ذی‌نفوذ قاچاق کودکان با هدف بردگی جنسی و قربانی مناسکی، بپردازد.

کاویزل همچنین فاش کرد که تیم بالارد، نویسنده‌ای که او در این فیلم زندگیش را به تصویر می‌کشد، “همین الان هم در حال نجات کودکان است، زیرا آن‌ها در حال حاضر بچه‌ها را از تاریک‌ترین دخمه‌های جهنمی بیرون می‌کشند، در زباله‌دانی‌ها و انواع مکان‌ها.”

کاویزل در ویدئوی خود، درباره‌ی مادّه‌ای حرف می زند که چند سالی است به صورت جدی بحث آن، در رسانه‌های آلترناتیو و فعالان شبکه‌های اجتماعی، در جریان است. «آدرنوکروم» نام ماده‌ای است که گفته می شود مصرف آن در بین «نخبگان» حوزه‌های مختلف، از سیاست و اقتصاد، تا ورزش و سرگرمی و موسیقی بسیار رواج دارد.

خیلی جالب: حقایق زندگی مهران مدیری؛ 20امین مرد قدرتمند جهان!

کاویزل در این ویدئو می گوید:

” اساساً، شما در بدنتان آدرنالین دارید و وقتی می ترسید آدرنالین تولید می کنید. اگر در کوارتر چهارم ورزشکار هستید، آدرنالینی دارید که از شما خارج می شود. اگر کودکی بداند که قرار است بمیرد، بدنش این آدرنالین را ترشح می‌کند و اصطلاحات زیادی را [برای نامیدن این ماده} به کار می‌برند،… این بدترین وحشتی است که تا به حال دیده‌ام. این جنایتی است که به تنهایی فریاد می زند، حتی اگر خودم هرگز آن را ندیده باشم. این افراد که مرتکب چنین چیزی می شوند، مستحق هیچ رحمی نیستند.”

در واقع، آدرنوکروم هورمونی بسیار کمیاب است که در مقیاس بسیار کم در بدن انسان تولید می شود. گفته می شود این هورمون که همان ادرنالین اکسیده شده است، به طور خاص در وضعیت «ترس و گریز» توسط سیستم دفاعی بدن و در غددی چون پینه‌آل و فوق‌کلیوی ترشح می شود تا در برابر ترومای جسمی و روحی از بدن محافظت کند. در واقع این هورمون، خصلت ترمیمی بسیار قوی روی بافت‌های بدن دارد. نکته اصلی اما این‌جاست که گفته می شود بیشترین میزان ترشح این هورمون در بدن کودکی است که به شدت ترسیده و آزاردیده است! قاچاقچیان آدرنوکروم خون کودک را به واسطه‌ی این که هنوز با بسیاری از سموم شیمیایی، الکل، نیکوتین و مخدرات آلوده نشده، مرغوب‌ترین نوع می دانند.

پیشنهاد می شود: زوج دو رگه سریال زخم کاری با عکس سلفی پربازدید+ بیوگرافی

3
تصاویری از کودکانی که بر اساس گزارش‌های پلیس، ناپدید شدند و احتمال می‌رود که قربانی تولید آدرنوکروم شده‌اند

چند سال پیش، در شوی معروف آلن د جنرس، یک بازیگر مشهور آمریکایی، ساندرا بولاک، در پاسخ سوال مجری که چگونه خود را جوان و پوست خود را شاداب نگه می دارد و او به صراحت می گوید که از پوستی که از بدن یک «فرد کم‌سن» گرفته می شود، به عنوان ماسک استفاده می‌کند.

در سال ۲۰۱۶ انتشار گزارشی از یک کلینیک جوان‌سازی در لس انجلس، در رسانه‌های آمریکایی جنجالی شد. کلینیک «آمبروزیا»، در کالیفرنیا، توسط یک پزشک ۳۲ ساله به نام جسی کارمازین اداره می شود که برای مشارکت در چیزی که او آن را “مطالعه” می نامد، ۸۰۰۰ دلار (۶۲۰۰ پوند) هزینه می کند. تا آن زمان (۲۰۱۶)، او ۶۰۰ مشتری با میانگین سنی ۶۰ سال داشت. او مدعی شد که خون‌ها از بانک های خون محلی جمع آوری می شود، سپس جدا شده و با هم ترکیب می شود. برای تهیه یک بسته نیاز به چندین اهداکننده است.

4
توضیحاتی درباره قیمت بالای آدرنوکروم و نحوه تولید این ماده در بدن فردی که ترسیده است

کارمازین در کنفرانسی در سال ۲۰۱۷ در مورد آمبروزیا و مفهومی به نام «خودافزایشی» گفت: “ما شرکتی هستیم که علاقه مندیم شما را دوباره جوان کنیم.”

وب‌سایت آمبروزیا ادعا می‌کند که طبق «مطالعات»، تزریق‌های آن «پیشرفت‌های آماری قابل‌توجهی» در نشانگرهای زیستی مرتبط با بیماری آلزایمر، سرطان و التهاب ایجاد می‌کند و مشتریان «پیشرفت‌های ذهنی» در حافظه، خواب و سایر زمینه‌ها را گزارش کرده‌اند.

با این حال، مناقشات بر سر این شرکت در فوریه ۲۰۱۹ به اوج رسید، زمانی که اسکات گوتلیب، کمیسر سازمان غذا و داروی آمریکا، بیانیه‌ای قوی صادر کرد و به مصرف‌کنندگان در مورد چنین تزریق‌هایی هشدار داد و گفت که تزریق پلاسما از اهداکنندگان کم‌سن برای کاهش آثار افزایش سن یا درمان سرطان هیچ نتیجه بالینی‌ای ندارد.

کارمازین مدعی شد که تقریباً بلافاصله پس از بیانیه FDA، انتقال خون به بیماران را متوقف کرد و تجارت خود را «تحت احتیاط فراوان» متوقف کرد. اما توقف عملیات زیاد طول نکشید و کارمازین چند ماه بعد تزریق خون را از سر گرفت.

کارمازین از گفتن تعداد کل مشتریان آمبروزیا خودداری کرد، اما گفت که افراد در هر سنی، از سی سالگی تا نود سالگی، که برخی از آنها سالم هستند، تزریق خون دریافت کرده‌اند. اما او گفت که هیچ برنامه ای برای انجام مطالعات بیشتر در مورد ایمنی و اثربخشی درمان آمبروزیا ندارد. این درمان اکنون در دسترس است. آزمایش‌ها بسیار پرهزینه هستند و واقعاً زمان زیادی می‌برند. او تاکید کرد: “من با ادامه دادن و ارائه این درمان به صورت تجاری به بیماران راحت هستم.”

سال گذشته، «مگان فاکس»، ستاره‌ی زن هالیوود در مصاحبه‌ای به صراحت گفت که او و نامزدش، مشین گان کلی (ستاره‌ی راک)، در اجرای مناسک (ریچوال) خون یکدیگر را می خورند.

6

بعد از مصاحبه‌ مگان فاکس، دوباره شایعات درباره‌ی «تشنگی برای خون» در هالیوود داغ شد. عده‌ای فعالان شبکه‌های اجتماعی با جمع‌آوری تصاویر شماری از بازیگران هالیوود و مقایسه تصاویر انان با اختلاف زمانی ۱۰، ۱۲ ساله، به این نکته اشاره کردند که این بازیگران نه تنها به طور طبیعی یک دهه یا بیشتر پیر نشده‌اند، که حتی مثل مورد خواننده و تهیه‌کننده‌ موسیقی، فارل ویلیامز، جوان‌تر هم شده‌اند!

7

اما این همه‌ی ماجرا نیست. انتشار عکس‌هایی از سلبریتی‌های معروف در سال ۲۰۲۰، با چهره‌های به شدت نزار و درهم‌شکسته، تئوری دیگری را داغ کرد مبنی بر این که به واسطه‌ مسدود شدن مرزهای قاچاق انسان به خاک آمریکا، به ویژه مرز مکزیک و سختگیری مقامات فدرال در آن سال، محموله‌های خون و آدرنوکروم سر موقع به هالیوود نرسیده است و این چهره‌های نزار و بی‌روح، محصول «خماری آدرنوکروم» است.

6

در ماه مارس ۲۰۲۳، یک فرد فرانسوی به نام «ژرار فاره» (Gérard Fauré) که سال‌ها به عنوان تامین‌کننده‌ مواد مخدر برای چهره‌های معروف سینما و موسیقی و سیاست فرانسه فعالیت می‌کرد، در یک شوی تلویزیونی فرانسوی ظاهر شد و در پاسخ به سوالات تماشاگران حاضر، تایید کرد که استفاده از «آدرنوکروم» در بین چهره‌های مشهور بسیار رایج است و عمدتا این ماده، از کودکان ربوده‌شده تامین می شود

وی اظهار داشت که سالانه بیش از ۵۸۰۰۰ کودک در فرانسه ربوده می شوند و تنها دو سوم آنها پیدا می شوند. سپس پرسید: ثلث باقی مانده کجاست؟

در ادامه، فوره اظهار داشت که در موردی در دادگاه شهادت داده است که زنی به دنبال فروش دخترش به آزمایشگاه آدرنوکروم در شهر دیژون بوده است. او افزود که ایو سن لوران، طراح مشهور لباس و سازنده عطر و سایر افراد مشهور در صنعت مد فرانسه، جنایتکاران پدوفیل هستند.[۲]

چند سال پیش از افشاگری جیمز کاویزل، مِل گیبسون، کارگردان یاغی هالیوود، که با ساخت فیلم «مصائب مسیح» و افشای نقش یهود در شهادت حضرت عیسی، خشم مالکان یهودی هالیوود را به اوج رسانده بود، هالیوود را به عنوان «لانه انگل‌ها» که «روی خون کودکان، جشن می گیرند» توصیف کرده بود.

گیبسون در طی یک حضور «جنجال‌برانگیز» در برنامه گراهام نورتون در بی‌بی‌سی در نوامبر سال ۲۰۱۷،[۳] با دعاوی تکان‌دهنده درباره ماهیت واقعی نخبگان هالیوود مهمانان را شوکه کرد، و البته این مصاحبه و محتوای آن، چنان که انتظار می رفت، توسط رسانه‌های جریان اصلی بایکوت شد.[۴]

به گفته مل گیبسون، استودیوهای هالیوود “غرق در خون کودکان بی گناه” هستند و مدعی شد مصرف “خون نوزادان در هالیوود به قدری محبوب است که اساساً به عنوان یک واحد پولی خاص عمل می کند.”

گیبسون ادامه داد: نخبگان هالیوود «دشمن نوع بشر هستند که به طور مستمر بر خلاف منافع ما عمل می‌کنند» و «هر تابویی را که خدا برای انسان تعیین کرده ، از جمله حرمت کودکان، می‌شکنند».

شاید برایتان جالب باشد

معیارهای زیبایی مردان: زنان این ویژگی های ظاهری آقایان را دوست دارند!

7 زیباترین زنان ترکیه در سال 2023 با تصاویر جذاب

اگر سلبریتی های قدیم تو دوره جدید بودند پلنگ تر می شدند+عکساشون

کاریکاتور بامزه و جالب بازیگران زن و مرد معروف ایرانی+عکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =

دکمه بازگشت به بالا