;
فرهنگ و هنرسینما

جزئیات و زمان قطعی پخش فصل سوم زخم کاری مشخص شد!

زمان قطعی پخش فصل سوم زخم کاری: شبکه نمایش خانگی این روزها با پخش سریال‌های افعی تهران، جنگل آسفالت و قطب شمال مخاطبان بسیاری جذب کرده است. رئالیتی‌شوهایی مثل اسکار مهران مدیری و صداتو با اجرای محسن کیایی هم از برنامه‌های محبوب پلتفرم‌ها هستند. با بخش سینما از فرهنگ و هنر مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

زمان قطعی پخش فصل سوم زخم کاری

خبر ساخت فصل سوم سریال «زخم کاری» مدت‌ها پیش و کمی ‌بعد از پایان فصل نه چندان موفق دوم منتشر شد. این طور که به نظر می رسد فصل سوم اواخر خرداد ماه به پخش می رسد.

زمان قطعی پخش فصل سوم زخم کاری 2
زمان قطعی پخش فصل سوم زخم کاری

‌ فصل اول زخم کاری که بر اساس کتاب «۲۰زخم کاری» نوشته محمود حسینی‌ زاد و با نگاهی به تراژدی مکبث ویلیام شکسپیر ساخته شد، ‌یکی از سریال‌های پربیننده شبکه نمایش خانگی بود. این سریال با بازی جواد عزتی و رعنا آزادی‌ور داستان تاجری بود که از رانندگی برای مدیر یک هلدینگ به عضویت در هیأت مدیره آن می‌رسد.

او با وسوسه و فشار همسرش مدیر هلدینگ را می‌کشد و به تدریج با قتل بقیه اعضای هیأت مدیره صاحب تمام هلدینگ می‌شود. اما در آخر و بعد از این که خانواده‌اش از هم می‌پاشد، توسط معشوقه پیشینش به قتل می‌رسد.

فصل دوم سریال با کنجکاوی‌های زیادی شروع شد. تماشاگرانی که ماجرای مالک را در فصل یک دنبال کرده بودند، ‌ حالا مشتاق بودند بقیه داستان را ببینند به خصوص که مالک که در انتهای فصل اول ظاهرا کشته و دفن شده بود، در این فصل دوباره زنده شده بود. اما این تماشاگران هرگز آنچه را انتظار داشتند، به دست نیاوردند.

زمان قطعی پخش فصل سوم زخم کاری 1
زمان قطعی پخش فصل سوم زخم کاری

مثل فصل اول که بر اساس نمایشنامه مکبث از شکسپیر ساخته شده بود، ‌ فصل دوم هم بر اساس نمایشنامه دیگری از شکسپیر شکل گرفته بود. نمایشنامه هملت که در آن شاهزاده‌ای به دنبال انتقام خون پدرش است. آنطور که گفته شده فصل سوم زخم کاری هم با زیرعنوان بازگشت، با نگاهی به نمایشنامه شاه لیر شکسپیر ساخته شده و آنطور که گفته شده جواد عزتی، رفتار آزادی ور، کامبیز دیرباز و الناز ملک از بازیگران اصلی این فصل هستند.

سارا محبی

سارا محبی هستم فارغ التحصیل سینما از دانشگاه علم و فرهنگ علاقه زیادی به دنیای سینما و اخبار و مطالب این حوزه دارم. دوست دارم جدیدترین اخبار مرتبط با سلبریتی ها رو دنبال کنم و اون ها رو با شما عزیزان هم به اشتراک بگذارم. سایر علایق: نوشتن، نقاشی و یوگا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + نه =

دکمه بازگشت به بالا