;
فرهنگ و هنرهنرمندان

6 مجری مشهور صدا و سیما که در جوانی فوت کردند + عکس و معرفی

مجریان معروفی که در جوانی فوت کردند: هر ساله شاهد فوت بازیگران و هنرمندان زیادی هستیم که به علت‌های مختلف دار فانی را وداع می‌گویند اما متأسفانه بسیاری از این هنرمندان و چهره ها به دلایل مختلفی در سن جوانی دار فانی را وداع گفته و برای همیشه چشم از جهان فرو می بندند. با معرفی هنرمندان از بخش فرهنگ و هنر مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

این هم جالبه: چهره جدید خانوم بزرگ پس از باران کنار شوهر میلیاردرش + عکس

مجریان معروفی که در جوانی فوت کردند

در ادامه 6 مجری مشهور صدا و سیما که جوانی فوت کرده اند را به شما معرفی می کنیم:

۱.فائقه دوستی

فائقه دوستی
فائقه دوستی / مجریان معروفی که در جوانی فوت کردند

فائقه دوستی یکی دیگر از مجریان تلویزیون متولد 1375 در تهران بود که در سن 23 سالگی در 3 تیر 98 به دلیل ابتلا به سرطان درگذشت. او مجری برنامه گردونه و مهمان برنامه از لاک جیغ تا خدا بود که در بزرگسالی خودش به حجاب چادر رو آورد. خانم مجری که در متأسفانه در جوانی فوت کرد، ازدواج کرده و متاهل بود.

این هم جالبه: بیوگرافی برزو ارجمند: عکس های هالیوودی برزو ارجمند کنار همسرش در آمریکا!

۲.آزاده نامداری

آزاده نامداری
آزاده نامداری / مجریان معروفی که در جوانی فوت کردند

آزاده نامداری مجری و بازیگر متولد 9 آذر 1363 در کرمانشاه بود که در سن 37 سالگی در سال 1400 فوت کرد. مجری برنامه خانمی که شما باشی فعالیت خود را از شبکه زاگرس کرمانشاه شروع کرد و با اجرای برنامه غیرمنتظره، رادیو هفت، صبحی دیگرو برنامه خانمی که شما باشی در کنار همسر سابق خود فرزاد حسنی به شهرت دست یافت. خانم مجری مهر 1394 با سجاد عبادی ازدواج کرد و این زوج در مهرماه سال 1395 صاحب دختری به نام گندم شدند.

۳.علی ابوالحسنی

علی ابوالحسنی
علی ابوالحسنی / مجریان معروفی که در جوانی فوت کردند

مجریان معروفی که در جوانی فوت کردند، بازیگر و مجری کرمانشاهی متولد سال 51 بود که 10 اسفند 1398 در سن 47 سالگی به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان قلب امیرآباد دار فانی را وداع گفت و برای همیشه چشم از جهان فرو بست. ابوالحسنی از دوستان مرحوم عارف لرستانی بود که با برنامه نوروز 77 ساخته مهران مدیری به چهره‌ای شناخته شده در برنامه‌های طنز تلویزیونی تبدیل شد. او پس از مدتی از فضای طنزهای تلویزیونی فاصله گرفت و به اجرا و برنامه‌سازی مخصوصا در شبکه‌های استانی روی آورد. علی ابوالحسنی سال‌ها پیش ازدواج کرده بود و ثمره این ازدواج پسر نوجوانی به نام طاها است.

۴.نیما نهاوندیان

نیما نهاوندیان
مجریان معروفی که در جوانی فوت کردند

نیما نهاوندیان، مجری برنامه‌های ورزشی تلویزیون و گوینده رادیو متولد سال 1359 در شهرستان گرگان بود که در سن 32 سالگی در سوم دی سال 1391 درگذشت. علت مرگ این مجری جوان برخورد با میز و خونریزی مغزی اعلام شده است. نیما نهاوندیان، مجری برنامه‌های «ورزش از نگاه دو»، «دور خیز»، «توپ طلا»، «طعم ورزشی»، «هفت سنگ» و «عید کبریا» بوده‌ است.

۵.مهدی محمد طاهری

مهدی محمد طاهری
مهدی محمد طاهری / مجریان معروفی که در جوانی فوت کردند

مجریان معروفی که در جوانی فوت کردند، مهدی محمد طاهری یکی دیگر از مجریانی است که در سن جوانی فوت کرده است. این مجری که اجرای برنامه ثریا را بر عهده داشت، متولد سال 1359 بود و در سن 37 سالگی بر اثر سانحه تصادف درگذشت. مهدی محمد طاهری مجری سابق برنامه ثریا به همراه پسر خردسالش در سانحه تصادف درگذشتند.

۶.امیر نظری

امیر نظری
امیر نظری / مجریان معروفی که در جوانی فوت کردند

امیر نظری از مجریان رادیو و تلویزیون و دکتر داروساز و کارشناس برنامه های پزشکی متولد سال 1361 در شهرستان ابهر بود که متأسفانه بر اثر کرونا روز 27 اردیبهشت 1400 در سن 39 سالگی دارفانی را وداع گفت. امیر نظری اجرای برنامه‌هایی چون «رادیو هفت»، «طلوع»، «ضربان»،« پایان ناباروری» و… را بر عهده داشت. ایشان چند سال پیش ازدواج کرده بود، حاصل این ازدواج یک دختر است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 17 =

دکمه بازگشت به بالا