;
فرهنگ و هنرهنرمندان

جذابیت این خانم اوکراینی در ترکیه برایش گران تمام شد!

ناتالی دزنکیو: یکی از موارد جذاب برای مخاطبان فضای مجازی، دیدن تصویر و آشنایی با افرادی است به طرزی فوق العاده جوانتر از سن واقعی شان بنظر می رسند و گاهی این تناقض میان سن و چهره ی آنها علاوه بر جذابیت می تواند مشکل ساز شود. فرهنگ و هنر مجله گفتنی را همراهی کنید.

زیبایی و جوانی طبیعی چهره ی یکی از مسافران خانم هواپیما خبرساز شد و ماجرایی که به دلیل ظاهر جوان و عجیب بودن تاریخ تولد درج شده اش در گذرنامه وی او را دچار مشکل کرد. زنی که در میان مسافران هواپیما در قسمت کنترل ایستاده بود یکی از خواننده های شناخته شده اوکراینی بود، خواننده ای که سن واقعی اش به هیچ وجه با چهره ی او تناسب نداشت.

پیشنهاد می شود: راز کثیف جوانی هالیوودی ها: استفاده از خون کودکان!

این هم جالبه: جونگ ایوم بانوی بازرس سریال دونگی بیرون سریال + عکس های جذاب

ناتالی دزنکیو1
ناتالی دزنکیو خواننده معروف اوکراینی

بسیاری از حاضرین در فرودگاه و کاربران فضای مجازی که از این ماجرا مطلع شدند، زیبایی و جوانی این خانم را علاوه بر حس خوبی که در او ایجاد کرده، برایش نوعی مشکل خواندند چراکه از قرار معلوم این اولین باری نبوده که ایشان در چنین وضعیتی قرار گرفته و برای اثبات سن واقعی اش ساعتها درگیر بوده است.

جالبه: عکس پسر دوم ساعد سهیلی همه را غافلگیر کرد

این هم جالبه: جونگ ایوم بانوی بازرس سریال دونگی بیرون سریال + عکس های جذاب

جوانی و زیبایی جنجال برانگیز خواننده زن در فرودگاه ترکیه

ناتالی دزنکیو2
ناتالی دزنکیو خواننده اوکراینی که به زیبایی و جوانی باورنکردنی خود معروف است!

زیبایی و جوانی چهره این خواننده زن 41 ساله درحد یک دختر جوان 20 ساله بود و این مسئله را بارها و بارها به او در برنامه های تلویزیونی کشورش و مصاحبه ها گفته بودند و او نیز در پاسخ نکاتی را دال بر این ویژگی عنوان کرده بود.

حالا این جوانی و زیبایی در کشوری دیگر برای او دردسر ساز شد و ماموران فرودگاه اجازه عبور از بخش کنترل پاسپورت را به او ندادند.

Natalie Dzenkiv “ناتالی دزنکیو” در بخش کنترل گذرنامه فرودگاه ترکیه به دلیل ناهماهنگ بودن سن ثبت شده در پاسپورت و چهره ی جوان او دچار مشکل شد ، مامور کنترل او را به اتاق بخش ویژه برد تا واقعیت ماجرا روشن شود.

 

این هم جالبه:

فرزانه کابلی مادر علی کوچولو بعد از 25 سال و رقاصه شدن در آمریکا + عکس و بیوگرافی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − دو =

دکمه بازگشت به بالا