;
فرهنگ و هنرهنرمندان

نامزدی جیسو با آن بو هیون؛ به نظرتون بهم میان؟

نامزدی جیسو: جیسو از گروه بلک پینک اولین عضو این گروه است که در تاریخ 2 آگوست خبر رابطه احساسی خود را به طور رسمی منتشر کرد. در تاریخ 2 آگوست خبر رابطه احساسی جیسو از گروه بلک پینک با آقای بازیگر مشهور آن بو هیون اعلام و تایید شد.

این دو ستاره از ماه می در منطقه یونگسان سئول، جایی که جیسو در آن زندگی می‌کند، دیده شده‌اند. اگرچه برخی طرفداران مدارکی مبنی بر طولانی‌تر بودن مدت رابطه احساسی این زوج است. این زوج زمانی با هم ملاقات می‌کردند که جیسو وقت آزاد داشت و آن بو هیون برنامه‌های خود را با او هماهنگ می‌کرد.

واکنش کاربران شبکه های اجتماعی بع نامزدی جیسو:

کاربران شبکه‌های مجازی به طرز شگفت‌آوری به این خبر واکنش مثبتی داشته‌اند. بسیاری از کاربران نیز از این موضوع که کمپانی مدیریت این دو ستاره چگونه به راحتی این رابطه احساسی را تأیید کرده‌اند، شوکه شدند.

بخش کوچکی از کاربران نیز احساس می‌کرد این جیسو است که به دلیل شهرت جهانی خود به عنوان یک آیدل کی‌پاپ از انتشار این خبر ضرر خواهد کرد.

رابطه احساسی و ازدواج آیدل‌های کی‌پاپ همواره موضوعی حساس برای طرفداران بوده است. به طور معمول طرفداران و کاربران اینترنتی واکنش مثبتی به ازدواج آیدل‌های مورد علاقه خود نشان نمی‌دهند. واکنش‌های بسیار منفی دسته‌ای از طرفداران به عنوان دلیل ترس آیدل‌ها از عمومی کردن روابط احساسی خود شناخته می‌شود.

نامزدی جیسو1

تاثیر جالب رابطه احساسی جیسو و آقای بازیگر!

با این حال رابطه احساسی جیسو با حمایت کامل از سوی طرفداران مواجه شده است. آن بو هیون یک بازیگر مشهور اهل کره جنوبی است که در سریال‌های مشهوری مانند کلاس ایته وون، سلول‌های یومی و نام تو نقش آفرینی کرده است.

با وجود شهرت این آقای بازیگر رابطه احساسی او به گزارش وقت صبح با جیسو گروه بلک پینک تاثیر چشم گیری بر بیشتر شدن شهرت او داشته است. قبل از انتشار و تایید خبر این رابطه احساسی، آن بو هیون حدود 3.7 میلیون فالوور در اینستاگرام داشت.

با این حال از زمان انتشار این خبر دنبال کننده‌های او در این شبکه اجتماعی پیشرفت زیادی داشته است. هر روز بیش از 300 نفر به دنبال کننده‌های این آقای بازیگر اضافه می‌شوند. تعداد فالوورهای او در اینستاگرام اکنون به 4.4 میلیون نفر رسیده است.

جیسو در این شبکه اجتماعی 74.4 میلیون فالوور دارد. بنابراین به راحتی می‌توان حدس زد که پس از انتشار این خبر طرفداران این ستاره آن بو هیون را دنبال کرده‌اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 15 =

دکمه بازگشت به بالا