;
فرهنگ و هنرهنرمندان

پریانکا چوپرا و ترک بالیوود: چرا پریانکا چوپرا مجبور شد به هالیوود بیاید؟

پریانکا چوپرا و ترک بالیوود: پریانکا توضیح داد که با کار کردن در کنار افراد خاصی در بالیوود مشکل داشت و به همین دلیل علیرغم اینکه از کارش در پروژه های بالیوود لذت می برد، تصمیم گرفت به هالیوود نقل مکان کند.

پریانکا چوپرا یکی از پردرآمدترین ستارگان سینمای هند و از محبوب‌ترین هنرمندان این کشور است. او در مورد اینکه چرا مجبور شد علیرغم موفقیت عظیمش در بالیوود، آنجا را ترک کند، صحبت کرد.

تنها چند سال پس از کسب عنوان Miss World در سال ۲۰۰۰، پریانکا در سینمای هند به موفقیت چشمگیری دست یافت. اما با وجود موفقیت در حرفه اش، در نهایت به آمریکا رفت تا از صفر شروع کند.

پریانکا توضیح داد که با کار کردن در کنار افراد خاصی در بالیوود مشکل داشت و به همین دلیل علیرغم اینکه از کارش در پروژه های بالیوود لذت می برد، تصمیم گرفت به هالیوود نقل مکان کند.

پریانکا چوپرا و ترک بالیوود:

او با صحبت از تصمیم تغییر دهنده زندگی خود، اعتراف کرد: «من به گوشه ای در این صنعت رانده شدم.» وی توضیح داد: «افرادی در بالیوود بودند که از انتخاب من برای بازی در فیلم ها اجتناب می کردند و اختلاف نظرهای زیادی بین من و افرادی که در بالیوود فعالیت می کردند وجود داشت.» چوپرا خاطرنشان کرد که آدم این بازی ها نیست و در آن لحظه متوجه شد که نیاز به استراحت دارد.

در نتیجه، زمانی که این بازیگر فرصت سفر به ایالات متحده و کار در صنعت موسیقی را پیدا کرد، از حرفه بازیگری خود در هند کناره گرفت. این فرصت در نهایت باعث شد تا او در اوایل دهه ۲۰۱۰ با Interscope Records به عنوان خواننده قرارداد امضا کند. پریانکا توضیح داد: «وقتی مسئله فعالیت در زمینه موسیقی مطرح شد، می دانستم که باید به آمریکا بروم.»

پریانکا پس از همکاری با هنرمندانی مانند Pitbull و Will.i.am به این نکته پی برد که استعدادهای او در بازیگری بیشتر از موسیقی است. در نتیجه، او به دنبال ایفای نفقش در آثار هالیوودی رفت؛ چراکه می دانست اگر برای بازیگری دوباره به بالیوود برگردد، همچنان مشکلات قبلی را خواهد داشت.

موفق پریانکا چوپرا و ترک بالیوود:

در سال ۲۰۱۵، این بازیگر نقش اصلی سریال کوانتیکو (Quantico) را به دست آورد که در آن به مدت ۳ سال بازی کرد. او به یاد می آورد. از آن زمان به بعد، چوپرا با حضور در چندین فیلم پرفروش، از جمله گارد ساحلی (Baywatch) و ماتریکس: رستاخیزها (The Matrix Resurrections)، حرفه ای پر رونق در هالیوود داشت.

پریانکا چوپرا همچنین پس از نقل مکان به هالیوود عشق زندگی خود را یافت. پریانکا با نیک جوناس آشنا شد و در سال ۲۰۱۸ با او ازدواج کرد. این زوج که داستان عاشقانه آنها شبیه یک افسانه است، با تولد دختر زیبای خود، مالتی، پدر و مادر شدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + هفت =

دکمه بازگشت به بالا