;
سرگرمی

آزمون بینایی گربه چشم سیاه؛ فقط یه چشم تیزبین قادر به پیدا کردن گربه متفاوت در 8 ثانیه می باشد.

تصاویر معمایی و توهم های نوری همیشه سرگرم کننده هستند. در این تصاویر توجه، جزئی نگری و دقت و بینایی ما با چالش همراه می شود. شما در این تصاویر شما باید جزئیات را از میان تصاویر کلی تشخیص دهید. این مسئله نیازمند دقت، توجه و چزئی نگری است.

آزمون های بینایی می توانند در بلند مدت جزئی نگری، توجه، دقت و تمرکز شما را افزایش دهند. با آزمون بینایی گربه چشم سیاه همراه باشید و یکبار دیگر، جزئی نگری و تمرکز و در نهایت قدرت بینایی و دقت خود را به چالش بکشید.

 

تصویر آزمون بینایی گربه چشم سیاه

آزمون بینایی گربه چشم سیاه 1

.

.

.

بازی های فکری یک بازی چالش برانگیز برای ذهن شما می باشد و مثل یک بازی معمولی نیست. چون می توانیم این اطمینان را به شما بدهیم که هیچ روش میانبر یا تقلبی برای رسیدن به پاسخ وجود ندارد و بهتر است با یک دلیل منطقی به جواب برسید. البته این بدان معنا نیست که سایر پاسخ های معماها مانند هوش ریاضی ، تصویری و … نیازی به پاسخ یا دلیل ندارند. برای هر پاسخ باید دلیل رسیدن به جواب را مشخص کنید. بنابراین همه بازی های فکری با پاسخ های معقول پایان می یابد.

.

.

.

پاسخ آزمون بینایی گربه چشم سیاه

آزمون بینایی گربه چشم سیاه 2

آیا آزمون بینایی گربه چشم سیاه را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − پنج =

دکمه بازگشت به بالا