;
سرگرمی

تیز بودن یک کارآگاه را اگه داشته باشی به راحتی در 7 ثانیه میتونی آدمخوار رو پیدا کنی!

آزمون شناسایی آدمخوار: در تصویر آزمون شناسایی آدمخوار نکته ترسناکی نهفته است. البته این نکته را افرادی که دارای ذهنی فعال و چشمانی قدرتمند باشند، می توانند در 7 ثانیه پیدا کنند! سه فرد را مشاهده میکنیم که توسط پلیس به اتهام آدم خواری دستگیر شده اند،یکی از این افراد تعدادی از انسان های بیگناه را به قتل رسانیده و از گوشت آنها تغذیه نموده است.

با توجه به تصویر و نشانه هایی که در تصویر آزمون شناسایی آدمخوار وجود دارد میتوانید این فرد مجرم را در 7 ثانیه از بین این متهمین شناسایی کنید؟

 

تصویر آزمون شناسایی آدمخوار

آزمون شناسایی آدمخوار 1

.

.

.

چالش ها، معماها و سوالات تصویری توانسته اند جایگاه خوبی در شبکه های اجتماعی و به طور کلی در فضای اینترنت پیدا کنند. همه این بازی ها، هم مخاطبان را سرگرم کرده و هم زمینه را برای افزایش فعالیت های مغزشان فراهم می کند. همچنین امکان می دهد که افراد با کمک این بازی ها، میزان حافظه و توانائی های خود را افزایش دهند. همچنین ناگفته نماند که شما در فرآیند انجام بازی های فکری، ذهن خود را از تمام مشکلات روزانه پاک می کنید و ارامش پیدا خواهید کرد.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی آدمخوار

همان طور که در سوال آزمون گفتیم فقط افرادی که چشمانی تیزبین دارند متوجه می شوند چه کسی آدمخوار است، مردی که پاکتی از مواد غذایی را در دست دارد یک آدم خوار می باشد،به محنویات پاکت اگر با دقت نگاهی بیندازید متوجه وجود انگشتان یک انسان در درون پاکت می شوید.

از دست نده: تزیین دفتر مشق برای کودک دلبندتان؛ حتی اگر در نقاشی مبتدی هستید+ تصاویر

آزمون شناسایی آدمخوار 2

آیا آزمون شناسایی آدمخوار  را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

برایتان جالب خواهد بود

خیلی جالبه: جذابترین جای صورت یا اندام زنان و مردان دقیقا کجاست؟

اگر ادعا میکنید ضریب هوشی بالایی دارید، عدد گم شده را در این معمای ریاضی در 12 ثانیه بیابید.

حتمن ببینید: ویدیوی خنده دار پدر خارجی؛ قابل توجه پدرهای ایرانی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =

دکمه بازگشت به بالا