;
سرگرمی

افراد نکته سنج و تیزبین به راحتی میتونن فردی که زامبی نیست را تشخیص بدن!

آزمون شناسایی انسان سالم میان زامبی ها: سوال هوش تصویری که امروز تحت عنوان آزمون شناسایی انسان سالم میان زامبی ها منتشر شده است، می تواند میزان توانائیهای شناختی و همچنین سطح درک، تحلیل و تفکر منطقی شما را مورد آزمایش قرار دهد. افراد بسیاری کمی که دارای نکته سنجی و تحلیل منطقی هستند می توانند این معما را در زمان 5 ثانیه ای حل کنند.

اگر می خواهید یکی از معدود افرادی باشید که در آزمون شناسایی انسان سالم میان زامبی ها می گویند “من آن را انجام دادم” باید به تصویر دقت کنید. شما در تصویر آزمون شناسایی انسان سالم میان زامبی ها شاهد حضور سه نفر هستید که ظاهرا هر سه فرد زامبی می باشند ولی با کمی دقت و تمرکز به راحتی متوجه می شوید که یکی از آن ها در واقع یک انسان عادی می باشد که خودش را شبیه زامبی ها در آورده است تا از خطر شکار شدن توسط زامبی ها نجات پیدا کند.

یک شخص تیزبین به راحتی می تواند فردی که انسان می باشد را شناسایی کند. به نظر شما شخصی که انسان می باشد چه کسی است؟ 5 ثانیه زمان شما برای ارائه پاسخ از اکنون شروع شد.

 

تصویر آزمون شناسایی انسان سالم میان زامبی ها

آزمون شناسایی انسان سالم میان زامبی ها 1

.

.

.

برخی از معماها وسوالات تصویری می توانند بسیار چالش برانگیز یاشند. بسیاری از افراد، با دیدن تصویر آزمون شناسایی انسان سالم میان زامبی ها  به این نتیجه رسیده بودند که اساساً این سوال تصویری بسیار ساده است. لذا نتوانستند در پاسخ به این سوال موفق عمل کنند. اگر آماده هستید شما نیز خود را بسنجید و تلاش کنید این معمای تصویری را در زمان مشخص شده 5 ثانیه ای حل کنید. تنها نکته سنج ها و تیزبین می توانند این آزمون را در زمان مشخص شده حل کنند. پس این آزمون می تواند یک سنجش خوب برای سنجش توانائیهای فردی شما باشد.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی انسان سالم میان زامبی ها

خیلی از کاربران فرد سمت چپی را به عنوان کسی که انسان می باشد معرفی نموده اند و دلیلشان هم این است که این فرد در حال ادا در آوردن می باشد ولی باید گفت با توجه به حالت بدن،وی به تازگی گرفتار ویروس شده است،فرد وسطی هم که خیلی وقت است که مبتلا گشته است،تنها کسی که مبتلا نشده است فرد راستی می باشد،وی سعس کرده با مالیدن رنگ بر روی خودش به مانند زامبی ها شود،علاوه بر آن وی در جیبش یک گوشی همراه دارد تا هر وقت که توانست با کسی یا ارگانی تماس بگیرد تا بتواند نجات پیدا کند.

آزمون شناسایی انسان سالم میان زامبی ها 2

آیا آزمون شناسایی انسان سالم میان زامبی ها را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 2 =

دکمه بازگشت به بالا