;
سرگرمی

آزمون شناسایی حقیقت: کدام مرد راست می گوید؟ آقای دکتر یا پدر نوزاد؟

آزمون شناسایی حقیقت: در آزمون امروز شما می توانید با توجه به نوع پاسخی که به آزمون ارائه می دهید، روحیات خود را شناسایی کنید. در این آزمون تنها کاری که شما باید انجام دهید، شناسایی حقیقت است!؟ اینکه که کدامیک از افراد تصویر در حال گفتن حقیقت است. بنا به تشخیص شما و پاسخی که ارائه می دهید، شما می توانی روحیات خود را بهتر بشناسید. با مجله گفتنی و آزمون شناسایی حقیقت همراه باشید.

اگر خود را  یک نابغه در حل معماها و انواع پازل های تصویری می دانید در جای خوبی قرار گرفته اید تا ادعای خود را اثبات کنید. تصویر آزمون شناسایی حقیقت تصویر از جمله تصاویر معمایی است که در شبکه های اجتماعی به شدت مورد توجه قرار گرفته است. این پازل توانسته است به خوبی ذهن و فکر کاربران را به چالش بکشد. بسیاری از کاربران در تلاش اول نتوانسته اند این معما را رمزگشایی کنند. پس با آزمون شناسایی حقیقت همراه باشید.

آزمون شناسایی حقیقت

به این ترتیب در چند ساعت اخیر چالش تصویری جدیدی که در شبکه های اجتماعی در حال ترند شدن و همرسانی های فراوان است، در بخش سرگرمی مجله گفتنی منتشر شده است. این تصویری است که در آن شما باید در آن فردی که حقیقت را می گوید را شناسایی کنید. 85 درصد از شرکت کنندگان در نگاه اول قادر به رمزگشایی آزمون شناسایی حقیقت نیستند و پس از امتحان در بار دوم و سوم توانستند آزمون را رمز گشایی کنند.

در صحنه ای که در زیر مشاهده خواهید کرد، متوجه خواهید شد که اتفاقات زیادی همزمان در جریان است و اگرچه به نظر می رسد که همه در حال ریسک کردن هستند، اما فقط یک نفر است که واقعاً اهل فکر نیست. این فرد کدام است. فردی که می توانیم به او خنگ ترین فرد تصویر لقب دهیم.

جالب: اگر ذهن خلاقی داری تو یه نگاه بگو کدوم خانواده عجیب پولداره؟

آزمون-شناسایی-حقیقت-1

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی حقیقت

زمان شما به پایان رسید. ایا موفق شدید که فرد راستگوی تصویر را پیدا کنید؟ اگر چنین است، شما هم جزو نابغه هایی هستید که می توانند به راحتی معماها و سوالات تصویری را حل کنند. اما اگر موفق نشدید شما بخشی از افرادی هستید که هنوز نتوانسته اید مهارت ها و توانائیهای شناختی خود را در احاطه خود بگیرید. می توانید بار دیگر امتحان کنید.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی حقیقت: حقیقت این است که این زن دو نقطه نسبتاً مشکوک روی گردن خود دارد، اینها به وضوح تأیید می کنند که او یک خون آشام است. در این زمینه، تنها چیزی که باقی می ماند این بود که با دقت به ویژگی های کوچولوها نگاه کنید و اگر بسیار چابک باشید، علاوه بر رنگ مو متوجه چشمان خون آشام قرمز نوزاد واقع در سمت چپ شده اید.

از دست ندهید: دندانسازی زیر قیمت بازار می خوای فقط پاکستان+ ویدیو

آزمون-شناسایی-حقیقت-2

 

امیدوارم از آزمون شناسایی حقیقت استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله گفتنی مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

برای باهوشا: عدد گم شده را در این چالش هوش ریاضی کمتر از 10 ثانیه پیدا کنید

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

بازی های فکری باعث بهبود عملکرد مغز می‌شود

در بازی‌های فکری، باید دائما همه چیز را در نظر بگیریم و به آنها فکر کنیم. رفتار رقبا، شرایطی که در آن گیر افتاده‌ایم، تصمیماتی که باید در مقابل رفتار طرف مقابل بگیریم و حتی، شرایطی که ممکن است بعد از هر انتخاب برایمان رخ بدهد. این یعنی، استفاده کامل از سلول‌های مغزی.

بهتر است بدانید که هر چقدر بیشتر به سلول‌های مغزتان استراحت بدهید، آنها را تنبل‌تر می‌کنید. وقتی از آنها استفاده نشود، می‌میرند و این باعث می‌شود تا در معرض کندی ذهن یا آلزایمر قرار بگیریم.

اگر روال زندگی شما یک چیز روتین شده است و در طول روز، کاری ندارید که بخواهید برای انجامش، به مغزتان فشار بیاورید، باید به فکر یک جایگزین خوب باشید. چه چیزی بهتر از  بازی فکری! با انجام بازی‌های فکری می‌توانید مغزتان را در بهترین وضعیت ممکن حفظ کنید. به ذهن ورزش بدهید و حالا حالاها، آن را جوان نگه‌دارید.

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

برایتان جالب خواهد بود

چالشی پر از آب نبات برای مهارت های مشاهده شما که هویج پنهان را در کمتر از 10 ثانیه باید پیدا کنید!

داستان ضرب المثل راه بزن راه خدا هم ببین!

کلیپ بازگشت به هند که بازدید میلیونی پیدا کرده+ ویدیو

حکایت حلال و حرام و الاغی که شاهد ماجرا بود!

دیت عاشقانه دختر و پسر تصویر یه ایرادی داره؛ اگه گفتی چیه؟

تست شخصیت: با انتخاب یک گل رز متوجه شوید که یک قانون شکن هستید یا یک فرد وظیفه شناس؟

آیا می توانید 4 تفاوت تصویری لانه گربه ها را تشخیص دهید؟ فقط نوابغ موفق خواهند شد!

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − ده =

دکمه بازگشت به بالا