;
سرگرمی

کدامیک از این دو خانواده خون آشام هستند!؟

آزمون شناسایی خانواده خون آشام: با توجه به تصویر آزمون شناسایی خانواده خون آشام، شما تصویری از اعضای دو خانواده را در دو قاب مجزا مشاهده می کنید. به واقع این معمای تصویری به دنبال این سوال است که اعضای کدام خانواده خون آشام است؟ شاید برای بسیاری این آزمون راحت ترین باشد. اما عجله نکنید و تلاش کنید در زمان مشخص شده 4 ثانیه ای پاسخ دهید که خانواده خون آشام تصویر کدام است؟

قبل از شروع، می‌خواهیم به شما توصیه کنیم که هر کاری را که انجام می‌دهید یک لحظه متوقف کنید و فقط روی آزمون شناسایی خانواده خون آشام تمرکز کنید. برای اینکه موفقیت در این آزمون هوش تصویری نیازمند تمرکز و دقت فراوان شماست.

 

تصویر آزمون شناسایی خانواده خون آشام

آزمون شناسایی خانواده خون آشام 1

.

.

.

این آزمون برای رمزگشایی نیاز به نکته سنجی و تیزبینی تمام عیار دارد و شما برای رمزگشایی آن فقط 4 ثانیه وقت دارید. پس از زمان خود به نحو احسن برای رمزگشایی و حل آزمون شناسایی خانواده خون آشام استفاده کنید. سایت گفتنی با انتشار جذاب ترین و چالشی ترین معماهای تصویری توانسته است، زمینه را برای ورزش مغز مخاطبان خود فراهم کند. مغز ما همچون جسم مان به صورت مرتب و منظم، روزانه به ورزش نیاز دارد. به باور محققان بازی های فکری که نیازمند دقت و تمرکز و فکر کردن هستند، بهترین گزینه و ابزار برای ورزش مغز هستند.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی خانواده خون آشام

احتمالا اکثر شما جواب درست داده اید و خانواده خون آشام را شناسایی کرده اید،خانواده سمت راستی خون آشام می باشد،به ظروف روی میز و محتویات داخل آن نگاهی بیندازید تا متوجه شوید این خانواده اجزای بدن قربانیان خود را به صورت خام مصرف می کنند،همچنین زن خانواده لیوانی را که احتمالا محتوی خون می باشد بسوی دهان خود نبرده است،خانواده سمت چپی فقط نشانی از یک خانواده غارنشین می باشد که علاقه وافری به خوردن گوشت خام دارند.

آزمون شناسایی خانواده خون آشام 2

آیا آزمون شناسایی خانواده خون آشام را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =

دکمه بازگشت به بالا