;
سرگرمی

آزمون قدرت بینایی با شناسایی مار؛ بین لاک پشت ها پیدا کن!

آزمون قدرت بینایی با شناسایی مار: یک هنرمند مجارستانی، نقاشی های متفاوتی را خلق می کنید. وی در اثار هنری خود تلاش کرده است مغز و چشمان مخاطبان آثار خود را به چالش بکشد. وی از این طریق تلاش کرده است که مغز و ذهن و چشمان مردم را به فعالیت بیشتر وادار کند. زندگی ماشینی امروز باعث شده که مغز و چشم نیز به مانند دیگر اعضای عمومی بدن فاقد فعالیت باشد.

بر همین اساس او در آثار خود، در کنار جزئیات کلی تصویر، شی متفاوتی را جایگزین کند. در چالشی که امروز برای شما تهیه کرده ایم، دوداس تعداد زیادی لاک پشت به تصویر کشیده است. اما در میان این لاک پشت ماری هم با زبان دو شاخ خود دیده می شود که کاملا شبیه لاک پشت ها ست. با آزمون قدرت بینایی با شناسایی مار مجله گفتنی را همراهی کنید.

جالبه: کدوم برگ جفت نداره و تک پره؟ مجردها سریع بگین!

آزمون قدرت بینایی با شناسایی مار

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود. پس آزمون قدرت بینایی با شناسایی مار مجله گفتنی را نیز انجام دهید.

هر چه باشد مغز ما مثل ماهیچه های بدن مان است و نیاز به تمرین و پرورش دارد تا به درستی کار کند. حل معماها، تست ها، پازل ها و … مغز شما را به فعالیت و تمرین وادار می کند. تمرینات این چنینی مغز شما را از تنبلی نجات می دهد و در آینده می تواند از مشکلاتی همچون فراموشی، حافظه و … جلوگیری کند. به تصویر با دقت نگاه کنید. همه لاک پشت ها را از نظر بگذرانید.یکی از کله های لاک پشت با گردن دراز در واقع یک مار است که زبان نازک دو شاخش نیز دیده می شود. آیا می توانید تشخیص دهید آن مار کجاست؟

جالبه: اگه خودتو باهوش میدونی عروسی که تو زندان بوده را در 7 ثانیه شناسایی کن

تصاویری شبیه تصویر آزمون قدرت بینایی با شناسایی مار تصویر می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود. برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر آزمون قدرت بینایی با شناسایی مار نگاه کنید. رکورد یافتن این تصویر 5 ثانیه بوده است. اما طراحان این تصویر معتقدند که افراد چشم عقابی در زمان کمتر هم می توانند مار را در تصویر شناسایی کنند.

حتمن بخوانید: داستان ملا و ثروت باد آورده؛ با هر کسی شوخی نکن!

آزمون قدرت بینایی با شناسایی مار1

.

.

.

خیلی جالبه: چیستان خون سیاه: اون چیه که خون سیاه رو می خوره اما راه سفید میره؟

.

.

.

پاسخ آزمون قدرت بینایی با شناسایی مار

اگر نتوانستید سگمار را بیابید ما آن را علامت زده ایم. تمرکز کردن کار سختی نیست ولی، گاهی به کاری غیرممکن تبدیل می‌شود. مخصوصا زمان‌هایی که با مسائل زیادی روبرو هستیم. نداشتن تمرکز باعث می‌شود نتوانیم کارهایمان را به خوبی و سر موقعی که باید به اتمام برسانیم. اگر یاد بگیریم که در هر زمان، فقط به یک چیز فکر کنیم مطمئنا می‌توانیم کارها را بهتر انجام دهیم و زودتر تمام کنیم.برای پاسخ آماده اید!؟ هنوز وقت دارید به بالا برگردید و خود مار را بیابید.

حتمن بخوانید: داستان مهمان سمج که باعث کتک خوردن زن صاحبخانه شد!

.

.

.

.

.

.

پاسخ در زیر آمده است. اگر می خواهید ببینید کدام یک است، هنوز فرصت هست. اگر می‌خواهید یک بار دیگر نگاه کنید، اکنون فرصت دارید تا به بالا بروید.

آزمون قدرت بینایی با شناسایی مار2

برایتان جالب خواهد بود

داستان دختر زیبا و خواستگار پیر که ماجرایی جالب دارد!

تست روانشناسی رژلب؛ رنگ رژ خیلی چیزا نشون میده!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 7 =

دکمه بازگشت به بالا