;
سرگرمی

آزمون هوش مامور الکی کیه؟ کدوم خودشو دروغکی جا زده؟!

آزمون هوش مامور الکی: با وجود اهمیت تست هوش های تصویری، ما اغلب حتی از قدرت واقعی آن آگاه نیستیم. به همین دلیل است که امروز یک بازی فکری برای شما آورده ایم. گفتنی برای بهبود تمرکز شما  را تدارک دیده است.

وب سایت گفتنی در بخش سرگرمی، انواع مطالب جالب و تست شخصیت، هوش تصویری و  تست بینایی را نشر می دهد. همچنین مطالب جدید و دانستنی های عجیب ما را در بخش عجایب بخوانید.

شاید برایتان جالب باشد: تست شخصیت زن ایده آل از نظر شما چطوری لباس می پوشد؟

آزمون هوش مامور الکی کیه؟ کدوم خودشو دروغکی جا زده؟!

حتما ببینید: آزمون شناسایی شوهر زن: کدوم مرد شوهر خانوم هست؟ زرنگا بلافاصله متوجه میشن!

حتما ببین: اعترافات عجیب بازیگران هالیوود که تا به حال نمی دانستید!

.

.

باهوش ها بشتابید: بازی فکری حاصل یک ها: حتی کسانی که باهوش اند معمولا جواب اشتباه می دهند!

آزمون هوش مامور الکی: آیا هنوز به پاسخ این معما فکر می کنید؟ کمی بیشتر تلاش کنید، ما مطمئن هستیم که می توانید این کار را انجام دهید و قطعا خواهید دید که آن را به درستی حل کرده اید.

.

حتما بخوانید: چرا زنان مهربان عاشق مردان بدجنس می شوند؟

.

جواب آزمون هوش مامور الکی

خیلی جالبه: اشتباهات تصویری دیو و دلبر را پیدا کنید اگه دنیای دیزنی رو مثل کف دست می شناسی!

روی بازوی لباس زن آرم پلیس وجود ندارد. عده ای که به دستبند بنفش مرد سمت راست اشاره کردند و گفتند دستبند او فیک است. شما چه فکر می کنید؟!

جواب آزمون هوش مامور الکی

تما ببین: تست هوش بچه مرفه کیه محمد رضا یا میلاد؟ آدم شناس ها زود می فهمن!

مجله گفتنی هر روز در بخش سرگرمی تست های مختلفی را به اشتراک می گذارد:

تست چالشی: آزمون بینایی هوش دیداری: تنها 1 درصد می توانند خرگوش گمشده پسر گریان را در عرض 10 ثانیه تشخیص دهند!

سرگرمی چیست و هدف از آن چه باید باشد؟

آزمون هوش مامور الکی: سَرگَرمی یک فعالیت تفریحی در اوقات فراغت است که توجه مخاطبان را جلب می‌کند و به آنها لذت می‌بخشد. این فعالیت می‌تواند یک ایده یا یک کار باشد، اما به احتمال زیاد یکی از فعالیت‌ها یا رویدادهایی است که طی هزاران سال به‌طور خاص با هدف جلب توجه مخاطبان توسعه یافته‌است.

دلیل اصلی روی آوردن مردم به سرگرمی‌ها علاقه، لذت بردن و استفاده از اوقات فراغت است تا دستاوردهای مالی یا علمی.

از میان فعالیت‌های مربوط به سرگرمی می‌توان به جمع‌آوری مجموعه‌ها، ساختن کاردستی، پرداختن به ورزش‌ها و گذراندن دوره‌های آموزشی و هنر‌ی اشاره کرد. پرداختن به یک سرگرمی می‌تواند به ورزیدگی، کسب دانش و تجربه‌های با ارزش بینجامد، اما هدف اصلی سرگرمی‌ها رضایتمندی شخصی است.

مطلب جالب: بهترین سریال های 2022: از ونزدی تا خاندان اژدها

معما، تست بینایی و تست ها چگونه ما را به چالش می کشند؟

آزمون هوش مامور الکی: انواع بازی های فکری مانند تست بینایی و تست هوش، ارتباط بین سلول های مغز را تقویت می کنند و باعث میشوند تمرکز و دقت شما افزایش یابد. حل مداوم معماهای تست بینایی و تست و هوش سرعت تفکر شما را بالا می برد و همچنین روشی ساده اما موثر برای بهبود حافظه است

خطای دید و تست بینایی ذهن ما را به چالش می کشند. خطای بینایی ناشی از توهم نوری شگفت انگیز و جالبی است که جنبه های مختلف شخصیت شما را آشکار می کند. تست بینایی، سطح تمرکز، دقت، مهارت مشاهده و توجه شما به جزئیات را نشان میدهد. تست بینایی و پیدا کردن خطای دید در معماهای تصویری و نقاشی ها همیشه سرگرم کننده است.

این تست رو از دست نده: تست بینایی گربه شهر آبی کجا قایم شده؟ مواظب باش چشمات چهارتا نشه!

خطای دید چیست؟

آزمون هوش مامور الکی: خطای دید که به عنوان توهم بصری نیز شناخته می شود، نوعی توهم است که توسط سیستم بینایی در ادراک بصری ایجاد می شود. به زبان ساده، خطای نوعی توهم نوری است که در آن نمی‌توانیم صحنه یا تصویری را که از طریق چشمان خود دیده‌ایم به وضوح درک کنیم. ما تصویر یا صحنه را اشتباه تفسیر می کنیم یا به راحتی فریب آن را می خوریم.

آزمون هوش مامور الکی: خطای دید و تست بینایی ذهن ما را به چالش می کشند. اینترنت مملو از این تست های جذاب است.

تست هوش نوجوانان یا تست هوش برای بزرگسالان باعث می‌شود از لحاظ ذهنی همیشه آماده بمانید و آلزایمر را از شما دور می‌کند. گاهی تست‌های بینایی یا تست‌های تیزبینی و هوش باعث می‌شود شما را از زوال عقل در پیری نجات دهد.

امروزه برای سنجش میزان بهره هوشی هر انسانی از انواع مختلفی تست هوش و آزمون هایی استفاده می‌شود. بدون تردید می‌توان گفت که همه آدم‌ها علاقه دارند که هوش بالایی داشته باشند و بتوانند مشکلات زندگی را به خوبی درک کرده و از قدرت تحلیل بالایی برخوردار باشند. اولین قدم برای افزایش میزان هوشمان این است که بدانیم بهره هوشی ما چقدر است و کدام نوع از هوش‌ها در ما میزان بیشتری دارد.

نقش چیستان ها و معماها در رشد ذهنی کودکان

آزمون هوش مامور الکی: بچه‌ها عاشق چیستان هستند و دوست دارند چیستان ها را یاد بگیرند و آنها را برای دوستان و فامیل تعریف کنند.

چیستان کمک می‌کنه تا کودکان خوب گوش بدهند. اگر شنیداری قوی نداشته باشند نکته چیستان را از دست می‌دهند و نمی‌توانند جواب را پیدا کنند.

برای سخت تر شدن آنها را با سرعت تند بخوانید و کودک‌تان را امتحان کنید.

بعد از مدرسه و یا اگر یک روز سختی را کودک‌تان گذرانده است و دنبال فعالیتی هستید که مغز و جسم او استراحت کند، چیستان یک گزینه عالی هست.

چیستان برای کودکان استرس را کاهش می‌دهد و احساس بهتری می‌کنند. در حالیکه مغز در حال کار کردن است، یک زنگ تفریحی برای روز و استراحتی برای مغز هست.

مشکل عدم تمرکز و دقت در کودکان این روزها یکی از معضلات آموزش و یادگیری هست و چیستان منجر به بهبود تمرکز روی گفتار فرد راوی و تقویت فرایند گوش دادن خواهد شد.

مطالب جالب دیگر که توصیه می شود:

این تست رو از دست نده: بازی فکری مثلث: تعداد دقیق مثلث ها چند تا است؟ فقط 7٪ این پازل تصویری را حل می‌کنند!

اشتباهات تصویری دیو و دلبر را پیدا کنید اگه دنیای دیزنی رو مثل کف دست می شناسی!

نوشته های مشابه

10 دیدگاه

 1. شما اشتباه میکنید تمام آرم ها سمت چپ هست و زنی که شما معرفی کردین به عنوان پلیس قلابی سمت چپش معلوم نیست ولی پلیس مرد سمت راست ضمن این که آرامش سمت راست هست و با دوخت ناشیانه بوده پلیس قلابی هست

 2. آرم روی سمت راست لباسشون هست برای همینه مال زنه معلوم نیست ولی اون مرد راست هم آرم سمت چپ لباسشه هم دستبندش فیکه

 3. مرد سمت راست راست آرم پلیس رو از یه جا کنده و با نخ و سوزن اومده چسبونده به شونه
  دستبندش صورتی یعنی دستبندش اسباب بازیه
  و رنگ شلوارش هم با یونیفورم بقیه پلیس ها سازگار نیست
  لبخند تمسخر آمیزی زده اونم جایی که خانم پلیسه داره یه جریان هیجانی تعریف می کنه و همه با تعجب و سکوت دارن گوش میدن.اون معلومه توی فکرهای دیگست با اون لبخندش

 4. به نظر من اون مرده است که دستبند بنفش داره چون آرم پلیسی اون روی دست مخالفه و دست اون زنه که باید آرم معلوم باشه اون طرفه

 5. مرد شماره راست مامور قلابیست چون که دست بند او فیک است و ارم لباس بقیه سمت راستشان است اما او ارم لباسش سمت چپ است

 6. زاویه ای که زن وایستاده باعث میشه آرم پلیس روی بازوش دیده نشه اما واقعا پلیسه.
  در حالی که مرد سمت راست علاوه بر دستبند فیک، آرم پلیسش روی بازوی مخالف با بقیه قرار داره که نشون میده پلیس نیست.

 7. به نظر من مرد سمت راستم پلیسه و آرم لباسش و دستبندش که بنفشه دلیل بر پلیس نبودنش نیست، اما زن سمت چپ به خاطر اینکه نه دستبند دارد ونه بیسیم ممکن است او پلیس نباشد، ولی همون زنی هم که حرف میزند هم میتواند پلیس نباشد به همان دلیلی که گفتید، چون آرم لباس پلیس درهردو طرف آستین های لباسشان است نه فقط یک طرف

 8. مرد سمت راست فیکه چون همه آرم روی دست راستشو نه حتی اون زن ولی مرد سمت راستی آرم روی دست چپشه 🤝

 9. بلوز دوتا زن شبیه همه ولی بلوز مردها ن.ارم پلیس مرد سمت راست برعکس بقیه رو اون یکی باهوشه و دور دوزی شده
  سمت راستی پلیس نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 1 =

دکمه بازگشت به بالا