;
سرگرمی

اگر دقت بالایی داری اشتباه تصویر رو در یک نگاه شناسایی کن!

اشتباه تصویر دخترک در جنگل: در تست های بینایی معمولا دقت و تمرکز و تیزبینی شما مورد چالش و آزمون قرار می گیرد و شما باید با دقت زیادی به تصویر خیره شوید. تست بینایی امروز هم همین مشکل و چالش را برای شما به همراه دارد. با یک تست بینایی دیگر از مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

این هم جالبه: فقط یک چشم تیز بین می تواند 10 تفاوت تصویری را پیدا کند!

اشتباه تصویر دخترک در جنگل

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی و یا یک اشتباه در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند. با یک سرگرمی دیگر از گفتنی و اشتباه تصویر دخترک در جنگل همراه شوید.

در این تست تمرکز و دقت تنها کافی است در عرض 10 ثانیه اشتباه تصویر را پیدا کنید. زمان محدود است، بنابراین باید این چالش را بسیار سریع حل کنید. اگر آماده هستید به تصویر اشتباه تصویر دخترک در جنگل نگاه کنید.

این را هم ببین: دقت و تمرکزت رو با پیدا کردن گربه مخفی میان سگها به رخ بکش!

اشتباه تصویر دخترک در جنگل 1

این هم جالبه: تست هوش: به نظر شما حامله بودن زن واقعیه یا دکتره اشتباه می کنه؟

.

.

.

.

اگر هنوز اشتباه تصویر را پیدا نکرده ای به خودت 5 ثانیه دیگر فرصت بده و سپس به پایین صفحه برو و اشتباه تصویر را برات علامت زده و توضیح داده ایم.

.

.

.

این را هم بخوانید: آزمون تفاوت تصویری سخت: فقط چشم عقابیا می تونن 3 تفاوت رو پیدا کنن!

پاسخ اشتباه تصویر دخترک در جنگل

لاکپشت روی شاخه درخت چیکار می کند؟ اشتباه تصویر همین است که لاکپشت بر روی شاخه درخت رفت است.

اشتباه تصویر دخترک در جنگل 2

این مطلب هم جالبه: اگر ببرهای مخفی در تصویر را پیدا کنید، جزو 1 درصد تیزبین جهان اید!

IQ، مخفف ضریب هوشی (Intelligence Quotient)، معیاری برای سنجش توانایی استدلال افراد است. به طور خلاصه، قرار است ضریب هوشی اندازه‌گیری شود تا مشخص شود هر فرد برای پاسخ دادن به سؤالات یا پیش بینی کردن، تا چه حد می‌تواند از اطلاعات و منطق استفاده کند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انوال پازل ها و معماها را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند ایسنتاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

 

این مطالب هم جالبه:

تست هوش: به نظرت مگان کدوم یکی از کادوها رو دوست نداره؟!

حکایت دختر زیبای حاکم و شرط عجیب ازدواج برای 3 خواستگار جوانش!

چیستان: کدام جانور است که سرگرگ و کمر مار و دم آهو را دارد؟

اگر حرف A را در بین اعداد 4 پیدا کنید، دقتت مثل عقابه!

سوال ریاضی: حاصل عبارت 3+3*3-3+3 چند می شود؟!

سوال هوش: با یک نگاه می تونی بگی کدوم شاهزاده خانم قلابیه؟

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =

دکمه بازگشت به بالا