;
سرگرمی

بازی فکری: نوابغ ریاضی بگن چطوری با یک حرکت چوب کبریت تساوی درست بشه؟!

بازی فکری اصلاح معادله با چوب کبریت: سوال این آزمون ساده است: در این تصویر شما یک معادله را مشاهده می کنید که با چوب کبریت ساخته شده است، وظیفه شما این است که این معادله را فقط با یک حرکت چوب کبریت اصلاح کنید تا معادله درست شود، میتوانید!؟ برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع یگویید چوب کبریت را باید جا به جا کنید. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری اصلاح معادله با چوب کبریت، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری اصلاح معادله با چوب کبریت همراه باشید.

این هم جالبه: بازی فکری: بچه زرنگا با دلیل بگین کدوم دختر هم اتاقی داره؟!

بازی فکری اصلاح معادله با چوب کبریت

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری اصلاح معادله با چوب کبریت را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری اصلاح معادله با چوب کبریت و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری اصلاح معادله با چوب کبریت این است که شما این معادله را فقط با یک حرکت چوب کبریت اصلاح کنید تا معادله درست شود، میتوانید؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید چوب کبریت را جا به جا کنید؟

بازی فکری اصلاح معادله با چوب کبریت 1

این هم جالبه: حکایت خر مفت و زن زور، حکایتی شنیدنی و جالب!

.

.

.

.

این هم جالبه: بگو کجای بدنت خال داری تا راز پنهانت رو بگم! حتمن نتیجه رو ببین

.

.

.

پاسخ بازی فکری اصلاح معادله با چوب کبریت

آیا متوجه شدید چوب کبریت را جا به جا کنید؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

این هم جالبه: بازی فکری: اگه ادعای عقل کل بودن داری بگو کدوم مسافر میلیاردره؟!

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری اصلاح معادله با چوب کبریت: یا یک حرکت معادله را می توان به 8 منهای 4 برابر با 4 تبدیل کرد!

بازی فکری اصلاح معادله با چوب کبریت 2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

6 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − پانزده =

دکمه بازگشت به بالا