;
سرگرمی

بازی فکری: اگه باهوشی در حد بوندسلیگا بگو کدوم خانواده ثروتمنده؟!

بازی فکری تشخیص خانواده ثروتمند: سوال این آزمون ساده است: 2 مادر مختلف را با فرزندانش در یک مکان نامعلوم مشاهده می کنید، شما باید تشخیص دهید کدام یک از این خانواده ثروتمندتر است؟ دلیل خود را بگوئید. برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع یگویید کدوم ثروتمندتره. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری تشخیص خانواده ثروتمند، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری تشخیص خانواده ثروتمند همراه باشید.

این هم جالبه: بالاخره زمان اکران انیمیشن شرک ۵ اعلام شد!

بازی فکری تشخیص خانواده ثروتمند

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری تشخیص خانواده ثروتمند را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری تشخیص خانواده ثروتمند و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری تشخیص خانواده ثروتمند این است که شما باید تشخیص دهید کدام یک از این خانواده ثروتمندتر است؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم ثروتمندتره؟

بازی فکری تشخیص خانواده ثروتمند 1

این هم جالبه: بازی فکری: اگه جزو نوابغ روزگاری بگو کدوم دکتر تقلبیه؟!

.

.

.

.

این هم جالبه: بازی فکری: نوابغ هسته ای بگن کدوم یکی دکتر نیست و کلیه رو دزدیده؟!

.

.

.

پاسخ بازی فکری تشخیص خانواده ثروتمند

آیا متوجه شدید کدوم ثروتمندتره؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری تشخیص خانواده ثروتمند

پاسخ: شاید در نگاه اول خانواده سمت چپی ثروتمند تر و قدمت بیشتری شناخته شود و اون هم به دلیل تمیزی و مرتب بودن بچه های آنها می باشد بر عکس بچه های خانواده سمت راستی. اما در واقع این گونه نیست اگر به دستمالی که زن سمت راستی مشغول پاک کردن دور دهان بچه ها می باشد نگاه کنید نشان این خانواده رو می بینید که با نشان کالسکه بچه ها یکی می باشد و این نشان می دهد که آنها ثروتمند تر و قدیمی تر می باشند.

بازی فکری تشخیص خانواده ثروتمند 2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند Entertainment اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

 

این مطالب هم جالبن:

بازی فکری: اگه توطئه شناس و زرنگی بگو کدوم سیب سمی نیست؟!

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − نه =

دکمه بازگشت به بالا